Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

11 Mart – 17 Mart Haftası

11 Mart haftası oldukça hızlı başlayacak bu hafta gökyüzündeki transitlerde Merkür’ün etkileşimleri, Güneş’in Neptün’e kavuşumu ve Venüs Afrodit’in Balık burcuna 12 Mart’ta geçişi var. Pazartesi Ay, boşlukta başlıyoruz. Ay, Koç burcuna 03.19 ‘da geçiş yapıyor. Bu transitlerin burçlara etkisine bakarsak;

SEVGİLİ KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Pazartesi ve Salı güne zinde bir şekilde başlayacaksınız. Olumlu anlamda işlerinizin rast gideceği zamanlar Venüs’ün Balık burcundaki seyri enerjinizi manevi anlamda yükseltecek ve yeni iş fırsatlarını, kariyerinizle ilgili güzel kazançları da elde etmenize aracı. Bu dönem gündelik yaşamda kalbiniz boşsa arzu ettiğiniz bir ilişkiye girebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günü eylem zamanı, olumlu anlamda işlerinizi bitireceksiniz. Çarşamba ve perşembe günü finansal açıdan alacağınız kararlar önemli. Sabah saatleri özellikle çarşamba sabahı biraz daha temkinli ve dikkatli olmakta fayda var. Akşam saatleri daha rahat ve zinde bir şekilde kendinizle ilgili doğru kararlar alabilirsiniz. Perşembe günü sizin için biraz daha sıkıntılı olabilir. Ani aksilikler ve harcamalar ön plana çıkabilir. Cuma ve cumartesi günü enerjinizi daha iyi kullanacağınız bir zaman içerisindesiniz. Özellikle yakın çevrenizden alacağınız destekler sayesinde manevi anlamda enerjinizi yükseleceksiniz. Hafta sonu aileyle birlikte zaman geçirme, onlarla ilgilenme vakti. Pazar günü dua ve meditasyonla enerjinizi yükseltebilirsiniz.

SEVGİLİ BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Venüs’ün Balık burcundaki seyri sizin açınızdan 5 Nisan’a kadar olan süreçte yeni iş fırsatları kazanma, kalbiniz boşsa doğru insanı hayatınıza çekmenize katkı sağlayacak. Bu dönem sürpriz tatillere çıkabilirsiniz, iş hayatınızda uzun zamandan beri beklediğiniz önemli aşamaları önemli ivmeleri kazanacağınız bir süreç, hafta başı Pazartesi ve salı günü özellikte biraz enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili birtakım sorunlar kafa karışıklığı olabilir. Çarşamba ve perşembe günü iş hayatınızda daha fazla hâkim olup iş bitirme zamanları yalnız, çarşamba sabah saatleri daha dikkatli ve temkinli olmakta fayda var. Perşembe ve cuma günleri finansal açıdan olumlu, yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Sürpriz gelişmeler olacak. Perşembe günü birtakım manipülasyonlar ve tartışmalar akşam saatleri daha aktifleşmekte ani harcamalara da bugün dikkat etmekte fayda var. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizden alacağınız destekler doğrultusunda aile ziyaretleri, kardeş ziyareti, dostlarınızla görüşme, birtakım eğitimlerle ilgili çalışmalara girişebilirsiniz. Hafta sonu dinlenme zamanı, sevdiklerinizle görüşüp birbirinize vakit ayıracağınız zamanlar.

SEVGİLİ İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta enerjiniz daha yüksek ve olumlu anlamda yeni iş fırsatlarını elde edeceğiniz bir haftanın içerisindesiniz. Hayat yolculuğunuzda kariyerinizde yeni iş fırsatlarını, prim kazanç elde etme zamanını gösteriyor. Işıl ışıl parlayacağınız bir dönemin içerisindesiniz. Kariyerinizi yükseltecek güzel insanlarla bir arada olabilirsiniz. Parasal açıdan doğru bir şekilde kazanç elde etme zamanları. Pazartesi ve salı günü takım çalışmaları ve iş birliklerinizden yana güzel sonuçlar elde etme zamanı. Çarşamba ve perşembe günü mental olarak biraz daha kafanız karışabilir. Dolayısıyla bu süreci biraz daha iç sesinizi dinleyerek meditasyonla enerjinizi yükselterek harcamanızda fayda var. Ani harcamalar ve masraflar biraz canınızı sıkabilir. Hafta sonuna doğru olumlu anlamda kendinize dönerek daha fazla iş birliklerinizle iletişim haline geçeceksiniz ve enerjinizi yükselteceksiniz. Bu Cuma gününden itibaren daha rahat işlerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonu aileyle ilgilenme zamanı.

SEVGİLİ YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Bu hafta Venüs’ün Balık burcundaki seyri ile enerjiniz daha yükselecek. Olumlu anlamda eğitim konusu, yurtdışı teması gibi konular açısından daha şanslı ve fırsatların ayağınıza geldiğini 5 Nisan’a kadar deneyimleyeceksiniz, bu süreç içerisinde doğru bir şekilde harekete geçme zamanı. Yarım kalan eğitimleriniz ve projeleriniz varsa bunları tamamlayabilir, ötelediğiniz bir seyahate de çıkabilirsiniz. Pazartesi ve salı günü. Kariyerinizle ilgili alacağınız yeni kararlar var. Bu kararları doğru bir şekilde uygulayarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günü finansal açıdan yapacağınız iş birliklerinden kazanç sağlama zamanları. Olumlu anlamda gerek yatırım gerek iş birliklerinizden doğru bir şekilde sonuç alacaksınız ve hafta sonuna doğru iletişim açısından iş hayatınızda bir takım aksilikler, problemler, ani beklenmedik sağlık sorunları neticelenebilir dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu sevdiklerinizle baş başa geçireceğiniz partnerinizle uyumlanacağınız, enerjinizi yükselteceğiniz zamanlar. Özellikle pazar günü meditasyon ve dua için öğleden sonraki saatleri kullanabilirsiniz.

SEVGİLİ ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bu hafta enerjiniz yükselmekte 5 Nisan’a kadar sürpriz aşklar, eski aşk, eski iş fırsatlarınızdan yana kazanç elde etme zamanları. Bu hafta pazartesi ve salı günü yurtdışı teması daha fazla ön plana çıkacak eğitim, uluslararası konular, sosyal medyayla ilgili yaptığınız anlaşma ve görüşmelerden yana güzel sonuçlar elde etme zamanı. Hafta ortası kariyerinizle ilgili olumlu anlamda yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alacağınız bir dönem. Ancak bu süreç biraz aileyle ilgili, evle ilgili masraflarınızın özellikle Çarşamba ve Perşembe artmasıyla finansal harcamalarınız olabilir. Hafta sonuna doğru Perşembe ve cuma günü dostlarla buluşmak, görüşmek, anlaşmak, onlarla hasret gidereceğiniz ortamlara giriş yapabilirsiniz. Bu ortamlarda kalbiniz boşsa, doğru insanla karşılaşma zamanı. Pazar günü tamamen iç sesinize yönelerek dua ve meditasyonla enerjinizi yükseltirken aile büyükleriyle de iyi bir şekilde geçinmenizi tavsiye ederim.

SEVGİLİ BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Venüs’ün Balık burcundaki seyri aşkta mutluluğu yakalamanıza, kalbiniz boşsa doğru insanla rastlaşmanıza da aracı, bu dönem 5 Nisan’a kadar yeni iş fırsatları, aşkta birbirinizle uyumlanma, kalbinizi dolduracak kişiyle tanışma zamanları. Hafta başından itibaren ödemeler harcamalarınız için bütçe kontrolü yaparak ilerleyeceksiniz. Salı gününden itibaren daha rahat bir akışa sahip olacaksınız. Çarşamba ve perşembe günü kariyerinizle ilgili yapacağınız anlaşmalar ve görüşmeler açısından uygun zamanlar ancak akşama doğru birtakım problemler ve aksilikler söz konusu olabilir. Dikkatli ve temkinli olmakta fayda var. Hafta sonuna doğru daha fazla iş odaklı olabilirsiniz. Biraz enerjiniz düşebilir ancak hafta sonu dostlarla ve sevdiğinizle partnerinizle, varsa çocuklarınızla geçireceğiniz kısa tatiller enerjinizi yükseltecektir.

SEVGİLİ TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Yönetici gezegeninizin Balık burcundaki seyri, iş hayatınızı daha kaliteli bir şekilde düzenlemeye, gündelik akışınızda kendinizi daha iyi hissetmenize, sağlık açısından daha iyi olmanıza katkı sağlayacak. Bu dönem kadın figürlerinden yana da oldukça güzel destek alabilirsiniz. Bu haftanın seyrinde hafta başından itibaren iş hayatınız, iş birlikleriniz ve partnerinizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Zorlandığınız konularda partnerinizden, iş ortaklıklarınızdan destek almanızı tavsiye ederim hafta ortası finansal açıdan ödemeler masraflar biraz belinizi bükebilir. Dolayısıyla bu dönemi bu şekilde geçirebilirsiniz ve hafta sonuna doğru uluslararası konular ve çalışmalar açısından daha verimli geçecek bir dönemin içerisine gireceksiniz. Enerjinizin yükseldiği zamanlar doğru bir şekilde değerlendirme zamanı. Hafta sonu ailenizle sevdiklerinizle baş başa geçirebilir. Baba evini ziyaret edebilir ve enerjinizi yükseltebilirsiniz.

SEVGİLİ AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Balık burcundaki Venüs’ün seyri aşk hayatınızdan yana mutlu olacağınızı müjdelerken gerek yatırım konularını gerekse evli olanlara çocuk müjdesi vermekte. Olumlu anlamda 5 Nisan’a kadar enerjinizin yükseleceği zamanlar hafta başından itibaren Pazartesi ve salı günü gündelik akışınızı doğru bir şekilde organize edeceksiniz. Önemli görüşmeler ve toplantılar açısından ideal zamanlar salı günü iş birlikleriniz toplantılarınız açısından doğru bir zaman eylem zamanı doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günlerine biraz daha özen dikkat etmekte fayda var. Burada yanlış anlaşılmalar, aksilikler olabilir. Biraz da tartışmalara ve kazalara da açık bir gün. Perşembe günü dikkatli olmamız gereken bir gün. Hafta sonuna doğru ödemeler, masraflar ve harcamalarınız daha ön planda olurken, hafta sonu ufak bir kaçamakla kendinize vakit ayıracağınız ve kendinizi daha iyi hissedeceğiniz zamanlar.

SEVGİLİ YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Bu hafta aşkın daha ön plana çıktığı olumlu anlamda enerjinizin yükseldiği bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Bu hafta itibariyle Pazartesi, salı günü çocuklardan yana yatırımlar varsa sevinebilirsiniz. Aşktan yana güzel haberleri alacağınız bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Hafta ortasından itibaren birtakım sakarlıklar, aksilikler yaşanabilir. Sağlıkla ilgili sorunlar, aksilikler olabilir ve Venüs’ün Balık burcundaki seyri evinize mutluluk ve huzur getirecek. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ziyarete gelebilir. Evinizi yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz. Hoşunuza giden bir tekstil ürünü alabilirsiniz. Ayrıca sürpriz bir şekilde ufak tefek de olsa miras konularından yana kazanç elde etmeniz olası. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler daha ön plana çıkacak. Burada anlaşmazlıklar varsa daha net bir şekilde çözebileceksiniz. Pazar günü aile büyüklerinizle ilgili maddi ve manevi olarak bir araya gelip eskileri büyükleri yad etme zamanı.

SEVGİLİ OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Bu hafta başından itibaren kariyer alanınızı daha fazla ön planda tutacaksınız. Balık burcundaki Venüs’ün geçişi 5 Nisan’a kadarki olan süreçte size bolluk ve bereketi getirecek. Sözleşmelerden, eğitimlerden yana destek verirken olumlu anlamda kazanç elde edeceğiniz seyahatler ve tatillere çıkabilirsiniz. Pazartesi, Salı aile büyüklerinizin işleriyle ilgilenebilir. Miras kollarıyla ilgili bir takım evrak işlerine eğilebilirsiniz. Hafta ortası itibariyle aile bireylerinin ya da sizin sağlıkla ilgili birtakım sorunlarınız çıkabilir. Hafta sonu ise partnerinizle beraber geçireceğiniz vakitler ilişkinizde birbirinize yaklaşmanıza katkı sağlayacaktır.

SEVGİLİ KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Balık burcundaki Venüs’ün seyri finansal anlamda size güzel kazançlar ve fırsatları getirecek. Ayağınıza gelen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirme zamanı. Pazartesi salı gününe bakarsak; eğitim networkünüz, sözleşmeler gibi konularla ilgili yeni fırsatlar ve kazançları elde edebileceğiniz günler. Hafta ortası aile büyükleriyle ilgili birtakım sıkıntılar, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çocuğunuz varsa partnerinizle yatırımlarla ilgili olan konulardan yana daha fazla istişare edip doğru bi şekilde değerlendirme zamanı. Hafta sonu inzivaya çekilip enerjinizi yükselteceğiniz, evinizde dua ve meditasyonla geçireceğiniz güzel bir hafta sonu da sizi beklemekte.

SEVGİLİ BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Venüs’ün kendi burcunuza geçişiyle birlikte 5 Nisan’a kadar olumlu anlamda enerjinizi yükseltecek ve kendinizi daha iyi ve daha motiveli hissedeceksiniz. Merkür’ün Koç burcundaki seyri, kazanç ve fırsatları size verirken Pazartesi Salı itibariyle önemli görüşmeler danışmalar, karşılaşmalar yapabilirsiniz. Hafta ortası sözleşmeler daha ön plana çıkacaktır. Sürpriz gelişmeler birtakım tartışmalara maruz kalabilirsiniz, daha sakin ve kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Hafta sonuna doğru aile büyükleriyle ilgili birtakım sorunlar ön plana çıkacak onların sağlık sorunları olabilir. Evle ilgili bakım, Öz bakım sorunları olabilir. Bunlarla ilgili birtakım sıkıntılar, problemler yaşanabilir. Hafta sonu varsa çocuklarınızla, sevgilinizle buluşma, görüşme, eğlenme, keyifli vakitler geçirme zamanı.