fbpx

Astroterapi

İnsanın doğum anından itibaren sahip olduğu astrolojik ve psikolojik özelliklerin kişiye ait yıldız haritasından yola çıkılarak güçlü ve zayıf yanlarının, karakterinin özellikleri ve sınırlarının belirlenerek hayat akışını bu verilere göre düzenleyebilmesi için yapılan psikolojik analiz işlemine astroterapi adı veriyoruz.

İnsanlar hayatlarının çoğunu kendilerini tanımaya çalışarak geçirmektedir. Ne yazık ki insan hayatı, kişilerin kendilerini tanıması için yeterli değil. Kişiliklerimiz ve karakterlerimiz birçok faktörden etkilenerek oluşuyor. Doğduğunuz tarih hatta saat bile kişiliğiniz ve karakteriniz üzerinde büyük etkilere sahiptir. Doğum anında gökyüzünde güneş ay ve yıldızların konumlanma şekilleri bir yıldız haritasını meydana getirmektedir. Astrolojik olayların insan hayatı üzerindeki etkisi öylesine büyüktür ki yıldız haritanızın hakkınızda neler söylediğine kulak verseniz bir hayli şaşırabilirsiniz.

Astroterapi Hayatınızda Neleri Değiştirir?

Kadere hükmetmek, geleceği değiştirmek elbette mümkün değil. Ancak insan kendisini tanıdığında sınırlarını bilir. Astroterapi çalışması ile insan ruhunun isteklerini dinlemek mümkün. Ruhunun isteklerini duymak ve sınırlarını bilmek hayatın kontrolünde öngörü olanağı sağlamaktadır. İnsanların karar verme mekanizmaları mantık ve duygular arasında gidip gelen bir düşünme sistematiği ile çalışmaktadır. Astroterapi size nelerin iyi geleceği ve nelerin iyi gelmeyeceği konusunda gerçekliğin ışığında referanslar sağlar. Astroterapi sayesinde algılarınızı kontrole alarak hayatınızı düzene sokabilir, doğru kararlar almaya başlayabilirsiniz. Hayatınız ve özellikleriniz sizi kontrol etmesin, astroterapinin gücünden faydalanarak siz onları kontrol edin.

Astrolojinin insan psikolojisi ve hayatı üzerindeki etkileri yadsınamaz. Bu nedenle astroterapi işlemi bireylerin kendi kader çizgilerinin olumlu algılarla şekillendirilmesi için gerekli bir uygulamadır. İşlem sayesinde iletişim problemlerini çözmek için karşılıklı diyaloglarda kişilerin neyi neden söylediğini kolayca kavrayacak algılara sahip olursunuz.

Kendinizi tanımak, ruhunuzun ihtiyaçlarını görmek hayatınız hakkında size bazı ipuçları sağlar. Bu ön görüler sayesinde hayatınızda olması ve olmaması gereken insanları, alınması ve alınmaması gereken kararları birbirinden ayırt edebilme yetisine sahip olarak hayatınızı, ruhunuzun ve kişiliğinizin haz alacağı ve mutlu olacağı şekilde yönlendirebilirsiniz.

Astroterapi Çalışmalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Sizi olduğunuz insan yapan şeyler, birçok faktörün etkisiyle oluşur. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken her zaman olduğu gibi bir dizi aşamalara bağlı kalarak hareket etmekteyiz. Danışanlarımızla öncelikli olarak düşünce çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalar, olumsuz düşüncelerin olumluya dönüştürülmesi, olumlu düşünceler yaratma gücünün kişinin kendisinde var olduğunu keşfetmesi, düşüncelerdeki gerçeklik algısının keşfedilmesi, bu gerçekçi düşüncelerin ayırt edilebilmesi gibi bir takım farkındalık ve düşünce dönüşüm aşamalarından oluşur.

Astroterapi çalışmamızda bir sonraki aşama danışanlarımızın kendinde hoşuna gitmeyen ve rahatsız olduğu yönlerinin tespit edilmesi aşamasıdır. Bu sorunların tespitinden sonra danışanımızla birlikte bu sorunların ortadan kaldırması yönünde çalışmalara başlıyoruz. Sorunları çözerken bize yol haritası olması için ihtiyacımız olan kılavuzlardan en önemlisi danışanımızın doğum haritasıdır.

Danışanlarımıza doğum haritalarını aktarırız. Kişilerin kendileri ve ruhları hakkında derinlerde gömülü olan bilgilerin yüzeye çıkartılması kişilere kendilerini daha yakından tanıma ve anlama imkanı sağlamaktadır. Doğum haritaları kişinin kendini bir bütün olarak tanımasına olanak sağlar. Bu bilgiler ışığında çalışmalarımız devam eder ve danışanlarımızın hayatlarını, doğum haritalarının verdiği işaretlere ve bilgilere göre yönlendirmelerine yardımcı oluruz. Geleceği görmek ve kontrol etmek mümkün değildir. Ancak insanın ruhunu ve kendini tanıyarak kendisi için en doğru kararları vermesi astroterapi ile mümkün.

Astroterapi Sayesinde Siz:

  • Kendinizi daha yakından tanıyarak iyi yönlerinizi keşfedecek ve olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşacaksınız.
  • Olumsuz ve gerçek dışı düşünceleri hayatınızdan çıkartarak geleceğinizde ulaşılabilir hedeflerinizi gerçekleştirmek için motivasyona sahip olarak kendi gücünüzü keşfedeceksiniz.
  • Sosyal hayatınızda daha gerçekçi ve daha olumlu bir insan olarak ruhunuzu besleyecek, olumlu yönlendirmeleriniz ve sağlıklı iletişim becerilerinizle mutlu olmanın yollarını keşfedeceksiniz.
  • Kaygılarınız ve kendiniz hakkındaki yanlış düşüncelerinizin sizi umutsuzluğa sürüklemesine engel olmayı ve kendinize haksızlık etmemeyi öğreneceksiniz.

Bu yolculuğunuzda sizin danışmanınız olarak sizin yanınızda oluyor, gelişmelerinizi gözlemleyerek aşamalarınızı değerlendiriyoruz. Astroterapi sürecinizde kendi yolculuğunuzu başarıyla tamamlamanız için yanınızdayız. Daha mutlu bir insan olmak için kendinizi tanıyarak, sizi nelerin mutlu edeceğini keşfetmeniz gerekir. Bu keşif yolculuğunda destek alarak kendinizi bulmak, kafanızda soru işaretleri olmadan hayatınızı devam ettirmek isterseniz bizimle iletişime geçin. Astroterapi ile kendinizi keşfetmeye şimdi başlayabilir; hayat çizginize kendiniz yön verebilirsiniz.

Arzum Koyuncu Kimdir?

‘’Senin Gücün Var Anne’’

İşte yukarıdaki kelimelerle kişisel dönüşüm yolculuğum başladı. 2008 senesinde hastaneden yeni çıkmış, bakıma muhtaç, hasta bir halde çaresiz, kara kara düşünürken 3 yaşında tek başına oyun oynayan oğlumun yukarıda ki sözleri ile karanlıklar aydınlandı…

2009 yılında profesyonel yaşam koçluğu ile başlayan kutsal yolculuğum almış olduğum eğitimler ve hayat tecrübelerimle dönüşüm koçu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Seans Almış Katılımcı Yorumları

Her yaş ve meslek grubundan seans almış onlarca mutlu müşteriden sadece bazıları…

Enerji, Tarot, Bolluk Bereket, İlişki Terapisi, Doğum Haritası Seans Katılımcısı 40

Merhaba Arzum Hanım, sizinle tanıştıktan sonra enerji seansı ,doğum haritası, bolluk bereket seansı ve tarot seansı aldım. Hayatımda inanılmaz değişimler yaşadım, öncellikle kötü alışkanlığım alkolü bıraktım, namaza başladım, biliyorsunuz bir adama platonik aşıktım. Onun bana uygun bir eş olmadığınızı söylediniz bırak dediniz. Sizin sayenizde şans ve kısmetim açıldı hayatımda bir aydır biri var ve hemen evlenmek istiyor iyi ki sizi dinledim. Paramın bereketi arttı çok şükür sayenizde, kitabınızı da bir solukta okudum çok iyi geldi bugüne kadar okuduğum en iyi kişisel gelişim kitabı herşey o kadar güzel gidiyor ki size minnettarım , çok teşekkür ederim sizi herkese tavsiye ediyorum yakın zamanda görüşmek dileğiyle

Enerji Seans Katılımcısı 35

Benim Arzum Ablam var artık hangi eski travma veya olumsuz düşünce tutar beni 🙏🏼

Enerji Seans Katılımcısı 33

Merhabalar Arzum Hanım biz sizinle enerji seanslarımız olsun doğum haritası gibi konularda 6 ay çalıştık bu dönemin sonunda hem anne ve babamla olan ilişkilerim düzeldi hem de kariyerimde büyük bir ilerleme kaydettim ev sahibi olmak için adım bile attım, sanki bir sihirli değnek dokundu hayatıma size ne kadar teşekkür etsem az. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz.

Aşağıdaki Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

    Layer 1