fbpx

Doğum Haritasıyla Kendini Keşfetmeye Hazır Mısın ?

Doğum HaritasıylaKendini KeşfetmeyeHazır Mısın ?

Doğum haritasını, gezegenlerin doğum anınızdaki tüm koordinatlarının anlık  örüntüsünü sunan bir harita olarak düşünebilirsiniz. Her bireyin doğum haritası tamamen benzersizdir. Doğduğunuz gün-saat-mekan üçlemesindeki gökyüzü fotoğrafı, hayat boyu  karşılaşacağınız önemli olaylara ve sınavlara dair bir bilgi aracıdır. Bu fotoğrafı doğru okuyabilirseniz geleceğinizi şekillendirmek için güvenilir bir rotaya sahip olabilirsiniz. Elde edeceğiniz eşsiz bilgiler, kendi evreninizin gizemlerini açığa çıkarmanızı sağlar.
Unutmayın! Gezegenler ruhunuzun ve kimliğinizin evrimi için takip etmeniz gereken yollar hakkında netlik sunabilir. Benim sunduğum hizmet ile kozmik rehberliğim, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olacak.

Doğum haritasını, gezegenlerin doğum anınızdaki tüm
koordinatlarının anlık görüntüsünü sunan bir harita olarak
düşünebilirsiniz. Her bireyin doğum haritası tamamen benzersizdir.
Doğduğunuz gün-saat-mekan üçlemesindeki gökyüzü fotoğrafı,
hayat boyu karşılaşacağınız önemli olaylara ve sınavlara dair bir
bilgi aracıdır. Bu fotoğrafı doğru okuyabilirseniz geleceğinizi
şekillendirmek için güvenilir bir rotaya sahip olabilirsiniz. Elde
edeceğiniz eşsiz bilgiler, kendi evreninizin gizemlerini açığa
çıkarmanızı sağlar.
Unutmayın! Gezegenler ruhunuzun ve kimliğinizin evrimi için takip
etmeniz gereken yollar hakkında netlik sunabilir. Benim sunduğum
hizmet ile kozmik rehberliğim, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı
olacak.

Doğum Haritası Seansında Nelerden Bahsediyoruz?

Doğum Haritası SeansındaNelerden Bahsediyoruz?

Doğum haritası seansında, sizden aldığım bilgilere göre hazırladığım kişisel haritanızın
gösterdiklerini baştan sona anlatıyor olacağım. Doğum haritası tamamen kişiye özel olsa da
ortalama belli başlıklardan oluşuyor. Genel hatlarıyla size seans başlıklarını vermeye çalıştım

Doğum haritası seansında, sizden aldığım bilgilere göre hazırladığım kişisel haritanızın gösterdiklerini baştan sona anlatıyor olacağım. Doğum haritası tamamen kişiye özel olsa da ortalama belli başlıklardan oluşuyor. Genel hatlarıyla size seans başlıklarını vermeye çalıştım

Sürecimiz Nasıl Başlıyor ve İlerliyor?

Sürecimiz NasılBaşlıyor ve İlerliyor?

1

Web sitemdeki form aracılığıyla bana ulaştığınızda, en kısa sürede size dönüş sağlayarak seans hakkında bilgi veriyorum

3

Doğum haritası seansımız ortalama 60-90 dakika arası sürüyor. Sorularınızı da aynı aynı zaman dilimi içerisinde yanıtlamaya çalışıyorum.

5

Seansın ardından ilişkimizi bir anda sonlandırmıyoruz. Ben, aklınıza takılan her soru için bir WhatsApp mesajı mesafesinde olacağım. Seansta soramadığınız veya daha sonra aklınıza gelenleri bu yolla bana ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı cevapsız bırakmayacağım.

2

Seansa katılım sağlamaya karar verdiğinizde, tarihi birlikte kararlaştırıyoruz. Hazırlanabilmek için sizden doğum tarihinizi ve yaşamınızdaki önemli bilgileri, seanstan önce bana iletmenizi rica ediyorum.

4

Seans bitiminde, seansın ses kaydını mailinize iletiyorum. Böylece tekrar tekrar dinleyebiliyorsunuz. 

Hakkımda

1971 yılında İstanbul’da doğdum. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi MBA yüksek lisansımı tamamladım. 15 yıl boyunca çeşitli kurumlarda kariyer hayatıma devam ettim. Kurumsal iş hayatım devam ederken 1997 yılında, ilgim doğrultusunda Bedri Ruhselman’ın ekip arkadaşlarıyla spiritüalizm çalışmalarına başladım. Tabii o zamanlar bu eylemin astroloji serüvenimin ilk adımı olduğunu bilmiyordum…

2007 yılında geçirdiğim bir kaza sonucu tüm hayatıma 1 yıllık bir ara vermek zorunda kaldım. İşte hayatımın en büyük kırılma noktası bu! 2008 yılında kurumsal iş hayatını bırakarak kendimi tamamen gökyüzüne adadım.

Meslek hayatımın bu ikinci dönemine kişisel gelişim danışmanı olarak başladım ve aşağıdaki eğitimleri aldım:

Bu eğitimleri aldığım süre boyunca Doğum Haritası, Tarot Seansı, Astroterapi, İlişki Terapisi, Access Bars gibi birçok konuda dersler vermeye devam ettim.

2018 yılında tüm bu eğitim ve kişisel yaşam deneyimlerim sonucunda Kur’an’ın Işığında adlı kitabımı çıkardım.

Şu anda ofisimde yüz yüze olarak veya online şekilde doğum haritası, tarot seansı, astroterapi, ilişki terapisi gibi birçok alanda danışmanlık veriyorum. Diğer danışmanlık alanlarım için web sitemdeki ‘Hizmetlerim’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sıkça SorulanSorular

Sıkça Sorulan Sorular

Seanslarda ana odaklandığım için dakika hesabı yapmıyorum ancak doğum haritası seansı ortalama 60-90 dakika arası sürüyor.
Seans süresi nedir?
Transitlerin ve sizin natal haritanıza bakarak olabilecek en doğru zamanı sizinle birlikte belirliyoruz.
Şirket açmak istiyorum. Doğru zaman nedir?
Natal haritanıza bakarak astrolojik olarak hangi araç ve kaynaklara yöneleceksiniz, hangi zamanlar daha şanslı ve yatırımlarınız sonuçlanır gibi sorulara yanıt verebiliyorum.
Finansal olarak hangi kaynaklara ne zaman yatırım yapmalıyım, finansal olarak ne zaman rahatlarım, şanslı tarihlerim neler gibi sorulara yanıt verebilir misiniz?
Astrolojide adı Sinastri olarak geçen ilişki uyumu seansında detaylı bilgiler veriyorum. Evlenirseniz birbirinizle uyumunuz nasıl olur? Bu yılın transitlerinde evlilik olasılığı var mı gibi soruların yanıtlarını detaylı olarak aktarıyorum.
Sevgilimle evlenecek miyim?
Bu soruya yanıt vermiyorum; gaybı Allah bilir. Sağlıkla ilgili dikkat edilmesi gereken zamanları iletiyorum
Ölüm tarihi öğrenebiliyor muyum?
Doğum haritanızla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını ve astrolojik yorumumu sizinle paylaşıyorum. Ayrıca 1 yıllık bir süreci de detaylı şekilde değerlendiriyorum.
Tüm sorularıma yanıt bulabilecek miyim?

Danışanlarım Neler Söyledi?

DanışanlarımNeler Söyledi?

Yapabileceğim en iyi reklamın, hizmet almış kişilerin hakkımdaki referanslarını size sunmak olduğunu düşünüyorum.

Sevgili Arzum Hanım sizinle yolum, internette gezindiğim bir sırada kesişti. Hakkınızda yapılan yorumlar dikkatimi çekti ve sizinle iletişime geçmek için formu doldurdum. Ardından sizin tarafınızdan arandım. Ses tonunuz, yaklaşımınız o kadar farklıydı ki, huzur veren bir yaklaşımdı. O dönem cerrahi operasyon geçirmem nedeniyle görüşmemizi biraz erteledik. Ta ki bugüne kadar! Telefonda verdiğiniz enerji, yaklaşım tarzınız bambaşkaydı. 🥰 Kurduğunuz cümleler yolumu aydınlatmama yardım etti. Gerçeklerimle yüzleşmem ve kendi yolculuğumu başlatmam gerektiğini söylediğinizde gerçekten kendimden ilk defa bu kadar uzaklaşıp hayatıma seyirci olarak baktım.💓 Defalarca elim klavyeye gitti size yazmak için ancak kelimeler nasıl hissettiğimi anlatmama yeterli değildi. Hala daha nereden ve nasıl başlamam gerektiğimi bilmiyorum. Ancak yolculuğumda siz de artık yanımdasınız; bir abla, bir anne gibi… Başka bir seansımızda görüşmek üzere. Benim için o kadar değerli ve anlamlısınız ki... Her şey için çok teşekkür ederim. 🙏
Doğum Haritası Seansı
Merhaba, Ben çok ünlü olan, Youtube’da videoları bitmeyen bir Astrologtan, hiçbir işe yaramayan bir danışmanlık aldım. Hayatım bir hayli karışık ilerliyordu, tesadüfen Arzum Hanım’ın bloğunu gördüm. Çok uygun bir ücrete danışmanlık hizmeti aldım ve hayatıma istediğim yönü verdim. Hayatımda ilk defa bir astrolog benim istediğimi anladı ve hayatıma renk kattı. Buradan da bir kez daha kendisine teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun Arzum Hanım. Bilginizle, enerjinizle ışığımı görmemi sağladınız. Tekrar görüşmek dileğiyle.
Doğum Haritası Seansı
Arzum Hanım, dün yapmış olduğumuz seanstan fazlasıyla memnun kaldım. Beklentilerimin çoook üstündeydi. Güçlü ve zayıf yönlerimi o kadar güzel anlattınız ki, beni bir kitap gibi okudunuz. Artık eminim ki kendime bile itiraf edemediğim konuları düşünmemi, akıl süzgecinden geçirip hayatıma ışık tutmamı sağlayacaksınız. Seans sırasında sizden çok güzel enerjiler aldım. Bilirkişiden yardım almak çok önemli. Gerçekten çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.( Ki bu benim hayatımda nadir olur. Oğlak burcu olmamdan kaynaklı, tam anlamıyla güvenmem gerekir🙈 )Eşim için de seans alacağız. Ayrıca ben perşembe günü yapacağımız seansı da sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Çok Teşekkürler... İyi ki Instagram’da karşıma çıktınız, iyi ki sizi tanıdım💓
Doğum Haritası Seansı
Arzum Hanım ben bir dönüm noktasındaydım. Ne yapacağımı bilmeden bir çıkmazın içinde gelip gidiyordum. İnsanlar bana hep zaten benim bildiğim ama inanmak istemediğim şeyleri söylüyordu. Sizinle görüşmem benim kendi özüme attığım bir adım oldu. Duymaktan hoşlanacağım şeyleri değil aslında olan ve olması gereken şeyleri tatlı bir dille adeta bir anne şefkatiyle anlattınız. Beni tanımıyorsunuz, hiç görmediniz ama benim mutluluğum ve geleceğim için yapmam gereken şeyleri tüm duyarlılığınızla anlattınız. Size çok teşekkür ederim. Bana iyi insanların var olduğunu gösterdiniz. Çünkü bir yerlerde hiç tanımadığım, yüzünü dahi görmediğim bir insan beni bu kadar iyi dileklerle uğurladıysa umudum hala olmalı. Tespitleriniz çok doğruydu. Ben anlatmadan her şeyi bana anlatarak gözümü açtınız. İyi ki varsınız. Kalbi güzel insan hep var olun.
Doğum Haritası Seansı
Ben Arzum Hanımdan, Arzum ablacığıma geçiş yaptım. Çünkü sıcak sohbeti, tavsiyeleri ve analizleri ile adeta hayatıma ışık değil, projektör tuttu. Bir kez daha kendime güvenmem konusunda bana inanılmaz güç verdi. Gökyüzünden bana gelen mesajları anlattı ve hepsi o kadar doğru ki, dinlerken ağzımı kapatmayı unuttuğum anlar oldu. En kısa zamanda ziyaretine geleceğim canım ablam. İyi ki seni tanıdım. Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Evren bizim için sinyaller gönderiyor; benim karşıma da seni çıkardı. İyi ki çıkardı, iyi ki seni tanıdım. Tüm güzellikler seninle olsun tatlı, güzel ve yüreği sevgi dolu kadın.
Doğum Haritası Seansı
Arzum Hanım, 16 Ocak’ta doğum haritası baktırmak istemem ile hayatıma girdi. Doğum haritama bakarken benimle, hayatım ile ilgili öyle şeyler dedi ki adeta inanamadım. Beni yıllardır tanıyor gibiydi… Yıllardır yükselen burcumu Terazi olarak biliyordum, meğer yanlışmış, Akrep burcuymuşum. Arzum Hanım’dan edindiğim birçok konuya ek olarak Akrep gibi laf sokmalarımın yükselenimden kaynaklandığını öğrendim. 🤩 Bana almam gereken seans konularını söyledi ve ilk seansımız 22 Ocakta gerçekleşti. İlk seansımız iş ile ilgili idi: O dönemde işimle ilgili iyi giden hiçbir şey yok, çalışma arkadaşlarımı bir kaşık suda boğacak hale gelmiştim. Seanstan sonra, bir anda herkes bana karşı o kadar saygılı olmuş, her şey yoluna girmişti ki inanılmazdı😊 Herkes beni yeniden çok sever, sayar olmuş; bir dediğimi iki etmez hale gelmişlerdi. Çok şükür hala da öyle devam ediyor. Eski huzurumla hatta daha fazlası ile çalışıyorum. İkinci seansımız babam ile ilgili idi. Babam, 2018 yılının sonlarına doğru vefat etti. O benim hayat ışığım idi. Farkında değildim ama hala kabullenememiş olduğum için mutsuzdum. Ben seansa kadar babamı bir yıl boyunca rüyamda hep uzaktan görürdüm, bana gülümserdi... Seans aldıktan iki gün sonra gece rüyamda babamı gördüm. Ağlıyordum ve geldi bana sarıldı, öptü. “Ağlama, üzülme” dedi. “Ben de istemezdim böyle oluşunu, ama oldu. Kabullen kızım.” dedi. Sabah uyandığımda gerçekten de ağlamış gibi içimi çekiyordum. Bir anda bir yıldır ağrıyan kalbimin ne kadar hafiflediğini ve ağrının geçtiğini fark ettim . Rahatlamıştım, daha iyiydim. Bu durumdan 15 [dakika] sonra babamın mezarına gittim. Her gittiğimde mezarının üzerine çöker, içim çıkana kadar yarım saat ağlardım. Bu sefer sadece eğildim mezarının üzerine; duasını ettim, konuştum onunla, gözümden sadece 2 damla yaş düştü. Artık kabullenmiştim. Hala çok seviyordum ama kalbim ağrımıyordu. Seans konularının dışında da, o anda ne sıkıntım varsa anında halletti. Seans dönemlerimizde, 24 Ocak Elazığ depremini, Elazığ’a yakın bir ilde yaşadım. İki gece uyuyamadım. Evin tüm lambaları açık kaldı sabaha kadar. Görüşme esnasında Arzum Hanım’a deprem yaşadığımı söyleyince yaptığı mucize sayesinde, seanstan sonra yatağa giderken tüm lambaları kapattım. Güzelce uyudum, sabah uyandığımda farkettim durumu 😊 Sadece bu değil; araba kullanırken tek kullanamıyor; kalbim duracak gibi oluyordu. Aldığım seanslardan sonra, çok rahat şekilde, tek başıma, bırakın şehir içini, şehirler arası bile araç kullanabiliyorum 😊 Yine bir seans esnasında bana karnımın ağrıdığını, ayaklarımı üşüttüğümü söyledi. Ben o gün karnım ağrıdığı için işe gitmemiştim; evde akşama kadar yatmıştım. İlginç olanı bunu Arzum Hanım bilmiyordu. Ondan kaçmaz... Gizli de kalmadı, şak diye söyledi😊 Söylemekle de kalmadı, hemen çözdü. Acayip uçuk fiyatlar ile şifa dağıtan çok kişi gördüm ama Arzum Hanım öyle değil. Evet, gerçekten şifa dağıtıyor ve verdiği şifanın karşılığını alıyor hepsi bu. Tabii onun mütevazı tavırları, sevgisi, hoşgörüsü, merhameti daha da ayrı kılıyor bendeki yerini. Minnettarım ben o güzel kadına; iyi ki karşıma çıkmış 🙏🏼 💕 7 Mart tarihinde aşk için seans aldım, şimdi beklemedeyim. Oluşan gelişmeleri tekrar yazacağım.
Doğum Haritası Seansı
Layer 1