ArchivesEğitimler

REİKİ 3

Reiki 3 - Enerji Güçlendirme ve Kanal Olma eğitimiyle Master Teacher olmaya hazırsınız!

Sorumluluk kazanmaya başlıyorsunuz!

Reiki 1 ve Reiki 2 eğitimlerini başarıyla tamamladınız ve şimdi Reiki 3 Master seviyesindesiniz, tebrikler!

Bu eğitimin amacı Reiki enerjisini daha fazla güçlendirmek, fark etmek, uygulamak, ustalaşmak yani Reiki olmak. 

Reiki eğitmeni olmak ya da enerjinizi güçlendirmek için aldığınız bu son eğitimle bütüne hizmet etme duygusunu tadacaksınız. Başkalarına el vererek onları da yetiştirme yeteneğine sahip olacaksınız.

Master teacher olmak için bunları bilmek elbette ki yeterli değil; yüksek benliğinizin egonuzdan tamamen sıyrıldığına emin olduğunuzda, gerçek görevinize aracı olma vasfına sahip olacaksınız. 

Mikao Usui’ye göre kalbi temiz tuttuğumuz sürece bedenimiz temiz kalır, bunu da Reiki prensipleri ile öğreneceğiz.

Bu eğitimle birlikte Kenya Hako (Susuz Banyo) denilen arınma öğretisini öğrenerek bir uygulayıcı olarak ağır enerjiden kurtulmak ya da güçlüklerle karşılaştığınız bir günün ardından rahatlamak için kullanacaksınız.

Aynı zamanda Reiki Master 3 uyumlamasının nasıl gerçekleştiğini uygulamalı olarak göreceksiniz.

Keyifli bir eğitim ve aydınlanma diliyorum!

REİKİ 2

Reiki 2 - Enerjinin Derinleri ve Sembolleri Eğitimi’ne Hoş Geldiniz!

Reiki 2 eğitimi ile sembolleri öğrenerek biraz daha derin sulara dalmaya başlıyoruz. Belli bir enerjik güç oluşturan bu semboller ile ihtiyacınız olan gücü, şifalanmayı, geçmiş ve gelecek boyutlarında temizliği başarma kapasitesine ulaşacaksınız.

Evrendeki alem içimizde saklı, bu yüzden sonsuz enerjinin akışını doğru bir şekilde yapmak için ‘biz’ diyerek başlıyoruz. 

Başkalarını şifalaman önce kendimizi şifalamak için, güç sembolu, Tanrı bilinciyle bir olma (bilinçaltı) sembolu ve uzağa şifa gönderme sembollerini öğrenerek Reiki’nin derinliklerine 

Düşük frekanslı alanlardan, gergin ve enerjimizin uyumsuz olduğu insanlardan yani düşük enerjiden korunmak için güç sembolünü kullanmayı göreceğiz. 

Bununla birlikte ikinci sembolümüzü de girdiğiniz yeni bir mekanda (yeni bir iş yeri ya da bir otel odası olabilir) var olan olumsuz enerjiyi temizlemek için güç sembolü ile kullanabiliriz.

Bağımlılıklar, üzüntüler, travmalar gibi geçmişteki üzüntülerimizi ve gelecekte içinde bulunacağımız stresli ve önemli olayları uzaktan enerji sembolunu çalıştırarak Reiki ile kontrol altına almayı öğreneceğiz.

Reiki enerjisini çalıştırabileceğiniz her türlü konu bulunuyor. Sembolleri kullanmayı öğrendiğinizde ilahi sistemin içinde bir aracı olarak anahtarları kullanmayı da öğrenmiş olacağız.

REİKİ 1

Reiki 1 - Evrensel Yaşam Enerjisi Eğitimi’nden herkese merhaba!

Geçmişten beri çoğu kültürde enerji kavramı üzerine ilim insanları görüş belirtmiştir. 1800’lerde Japon Doktor Mikao Usui tarafından bir şifa kaynağı olarak uygulanmaya başlanmış ve günümüzde hala tedavi edici özelliği ile biliniyor.

Bu eğitimle enerjimizi tanıyacak, kendimizi ve başkalarını şifalamayı öğreneceğiz. Öğrendiğimiz yöntemlerle önce kendimize sonra başkalarına uygulama yapacağız. Burada amaç mikrodan makroya bir iyileşme sağlamak.

Evrensel yaşam enerjisi dediğimiz bedeni çevreleyen, gözle göremediğimiz bu enerji belli merkezler ve çakralar aracılığıyla fiziksel bedene akar. Bu kanalları öğrenerek enerji akışını kontrol altına alacağız.

Yaşam enerjimizin akışının rahat ve dengeli olmasını öğrenmek kendimizin ve başkalarının fiziksel ve ruhsal açıdan dengeli ve sağlıklı olmasını sağlayacak. Bunun için,  beden ile enerji kanalları arasında köprü görevini olarak da tanımlanabilecek çakraların dengede olmaları ve enerji alışverişini düzgün yapabilmeleri gerekir.

Bedeninizdeki olumsuz enerjileri fark ederek bunları sadece Reiki’yi çalıştırarak doğalında olması gereken haline dönüştüreceksiniz. 

Bu eğitimde çok eğleneceğinize eminim!