REİKİ 1

Şu Anki Durum
Kayıt Yapılmadı
Ücret
250
Şimdi Başla

Reiki 1 - Evrensel Yaşam Enerjisi Eğitimi’nden herkese merhaba!

Geçmişten beri çoğu kültürde enerji kavramı üzerine ilim insanları görüş belirtmiştir. 1800’lerde Japon Doktor Mikao Usui tarafından bir şifa kaynağı olarak uygulanmaya başlanmış ve günümüzde hala tedavi edici özelliği ile biliniyor.

Bu eğitimle enerjimizi tanıyacak, kendimizi ve başkalarını şifalamayı öğreneceğiz. Öğrendiğimiz yöntemlerle önce kendimize sonra başkalarına uygulama yapacağız. Burada amaç mikrodan makroya bir iyileşme sağlamak.

Evrensel yaşam enerjisi dediğimiz bedeni çevreleyen, gözle göremediğimiz bu enerji belli merkezler ve çakralar aracılığıyla fiziksel bedene akar. Bu kanalları öğrenerek enerji akışını kontrol altına alacağız.

Yaşam enerjimizin akışının rahat ve dengeli olmasını öğrenmek kendimizin ve başkalarının fiziksel ve ruhsal açıdan dengeli ve sağlıklı olmasını sağlayacak. Bunun için,  beden ile enerji kanalları arasında köprü görevini olarak da tanımlanabilecek çakraların dengede olmaları ve enerji alışverişini düzgün yapabilmeleri gerekir.

Bedeninizdeki olumsuz enerjileri fark ederek bunları sadece Reiki’yi çalıştırarak doğalında olması gereken haline dönüştüreceksiniz. 

Bu eğitimde çok eğleneceğinize eminim!