fbpx
Kayıtlı: 2 öğrenci
Dersler: 14

REİKİ 1 - EVRENSEL YAŞAM ENERJİSİ EĞİTİMİ’NDEN HERKESE MERHABA!

Geçmişten beri çoğu kültürde enerji kavramı üzerine ilim insanları görüş belirtmiştir. 1800’lerde Japon Doktor Mikao Usui tarafından bir şifa kaynağı olarak uygulanmaya başlanmış ve günümüzde hala tedavi edici özelliği ile biliniyor.

Bu eğitimle enerjimizi tanıyacak, kendimizi ve başkalarını şifalamayı öğreneceğiz. Öğrendiğimiz yöntemlerle önce kendimize sonra başkalarına uygulama yapacağız. Burada amaç mikrodan makroya bir iyileşme sağlamak.

Evrensel yaşam enerjisi dediğimiz bedeni çevreleyen, gözle göremediğimiz bu enerji belli merkezler ve çakralar aracılığıyla fiziksel bedene akar. Bu kanalları öğrenerek enerji akışını kontrol altına alacağız.

Yaşam enerjimizin akışının rahat ve dengeli olmasını öğrenmek kendimizin ve başkalarının fiziksel ve ruhsal açıdan dengeli ve sağlıklı olmasını sağlayacak. Bunun için,  beden ile enerji kanalları arasında köprü görevini olarak da tanımlanabilecek çakraların dengede olmaları ve enerji alışverişini düzgün yapabilmeleri gerekir.

Bedeninizdeki olumsuz enerjileri fark ederek bunları sadece Reiki’yi çalıştırarak doğalında olması gereken haline dönüştüreceksiniz. 

Bu eğitimde çok eğleneceğinize eminim!

E%C4%9Fitim%20%C4%B0%C3%A7eri%C4%9Fi

1
Reiki Nedir?
2
Reiki Nasıl Uygulanır?
3
Enerji Nedir?
4
Neden Reiki?
5
Beden ve Çakralar
6
Beden ve Çakralar -2
7
Reiki İlke ve Prensipleri
8
Topraklanma
9
Gassho Meditasyonu (Sıfırlama)
10
Kendine Reiki Uygulama
11
Byosen (Tarama) Tekniği
12
Kendine Kısa Reiki Uygulama
13
Başkasına Reiki Uygulama
14
Uyumlama

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Layer 1