fbpx
Kayıtlı: 0 öğrenci
Dersler: 8

REİKİ 2 - ENERJİNİN DERİNLERİ VE SEMBOLLERİ EĞİTİMİ’NE HOŞ GELDİNİZ!

Reiki 2 eğitimi ile sembolleri öğrenerek biraz daha derin sulara dalmaya başlıyoruz. Belli bir enerjik güç oluşturan bu semboller ile ihtiyacınız olan gücü, şifalanmayı, geçmiş ve gelecek boyutlarında temizliği başarma kapasitesine ulaşacaksınız.

Evrendeki alem içimizde saklı, bu yüzden sonsuz enerjinin akışını doğru bir şekilde yapmak için ‘biz’ diyerek başlıyoruz. 

Başkalarını şifalaman önce kendimizi şifalamak için, güç sembolu, Tanrı bilinciyle bir olma (bilinçaltı) sembolu ve uzağa şifa gönderme sembollerini öğrenerek Reiki’nin derinliklerine 

Düşük frekanslı alanlardan, gergin ve enerjimizin uyumsuz olduğu insanlardan yani düşük enerjiden korunmak için güç sembolünü kullanmayı göreceğiz. 

Bununla birlikte ikinci sembolümüzü de girdiğiniz yeni bir mekanda (yeni bir iş yeri ya da bir otel odası olabilir) var olan olumsuz enerjiyi temizlemek için güç sembolü ile kullanabiliriz.

Bağımlılıklar, üzüntüler, travmalar gibi geçmişteki üzüntülerimizi ve gelecekte içinde bulunacağımız stresli ve önemli olayları uzaktan enerji sembolunu çalıştırarak Reiki ile kontrol altına almayı öğreneceğiz.

Reiki enerjisini çalıştırabileceğiniz her türlü konu bulunuyor. Sembolleri kullanmayı öğrendiğinizde ilahi sistemin içinde bir aracı olarak anahtarları kullanmayı da öğrenmiş olacağız.

E%C4%9Fitim%20%C4%B0%C3%A7eri%C4%9Fi

1
Reiki 2 Giriş
2
Cho Ku Rei Sembolü Uygulama
3
Sey He Ki Sembolü
4
Hon Sha Ze Sho Nen Sembolü
5
Cho Ku Rei Sembolü
6
Hon Sha Ze Sho Nen Sembolü Uygulama
7
Enerjinizi Nasıl Yükseltirsiniz?
8
Reiki 2 Uyumlanma

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Layer 1