21-27 Ekim Haftanın Burçlara Göre Elementsel Olarak Enerjisi

KOÇ – YÜKSELEN & AY
Pazartesi gününe evle ve işle ilgili aksaklıklarla başlarken akşam saatlerinde sorunların çözüldüğünü fark edeceksiniz, hemen telaşa kapılmayın. Salı, çarşamba ve perşembe günleri aşk, çocuklar, hobiler ve sosyal çevrenizle beraber olacak ve mutlu hissedeceksiniz. Uluslararası ticaret ve sosyal medya ile ilgili yaptığınız atılımlar sonuç veriyor. Cuma günü çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir takım sıkıntılı haberler alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar sevgiliniz, eşiniz veya iş ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler sizi memnun ediyor.

ASLAN – YÜKSELEN & AY
Pazartesi gününe iş arkadaşlarınız veya evcil hayvanınız ile ilgili sağlık problemlerliyle başlarken, akşam saatlerinde organizasyon yeteneğinizle bunların üstesinden geleceksiniz. Salı ve çarşamba daha önce ertlemiş olduğunuz kısa bir seyehat yapabilirsiniz ve süpriz ortaklı işlere imza atabilirsiniz. İşten ve aileden yana keyifiniz yerinde olacak. Perşembe ve cuma günü para alanınızla ilgili konular ön planda olacak ve daha önce borç verdiğiniz biri size ödemesini yapabilir. Cumartesi ve pazar ise komşularınız ve ailenizle hoşca vakit geçirip haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz.

YAY – YÜKSELEN & AY
Haftaya finansal alanda ödemelerinize odaklanarak başlıyorsunuz, biraz sıkılabilirsiniz ama masraflarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Salı ve çarşamba günleri uluslararası iş, eğitim ve sosyal medya ile ilgili konularda beklentileriniz doğrultusunda sonuç alabilirsiniz. Perşembe ve cuma günü kariyer alanınızla ilgili konularda uğraş verebilirsiniz. Karamsarlığı bir kenara bırakarak geçmiş deneyimlerinizden öğrenerek ilerlemenizi salık veriyorum. Cumartesi ve pazar aşk, çocuklar ve sosyal çevreniz de olumlu bir enerji hakim. Kalbiniz boşsa yeni birisi ile tanışabilirsiniz.

BOĞA – YÜKSELEN & AY
ri aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanınızda bir takım zorluklar çıkabilir. Eşiniz, sevgiliniz veya çocuklarınız hastalanabilirler, dikkat. Perşembe ve cuma günleri sağlığınızla ve evcil hayvanlarınız varsa ilgilenme vakti. Cumartesi ve pazar günleri sevdiklerinizle zaman geçirip dinlenin ve sakinleşin, hafta sonunun keyfini çıkarın.

BAŞAK – YÜKSELEN & AY
Haftanın ilk günü sosyal çevreniz, aşk ve çocuklar alanında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri zihinsel ve bedensel sağlığınıza dikkat, günü dinlenerek geçirmenizde fayda var. Perşembe ve cuma günü yaşam enerjiniz yükselecek ve bu da ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınız canlandıracak ve olumlu gelişme ve sonuçlar elde edeceksiniz. Uzun sürelli bir beraberliğiniz varsa evililik teklifi alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar ise hesap kitap zamanı, paranızı kontrollü harcayın.

OĞLAK – YÜKSELEN & AY
Haftaya ilişki ve ortaklıklar alanında gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı ve çarşamba günleri ödemelerinizde özellikle de kredi çdeminizde sorunlar olabilir. Perşembe ve cuma günleri uluslararası konular ve eğitimle ilgili olumlu sonuçlar size bekliyor. Cumartesi ve pazar ise aile büyüklerinize ve işlerinizi organize etmek için vakit ayırmalısınız

İKİZLER – YÜKSELEN & AY
Haftaya finansal alanda ödemelerinize odaklanarak başlıyorsunuz; kredi, sgk ve vergi konularında problem yaşabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri aile ve evle ilgili konularda olumlu haberler alabilirsiniz. Kariyer alanınızda ise çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız çalışmaların olumlu sonuçlarını alıyorsunuz. Perşembe ve cuma günü sevgili, eş ve çocuklar sizi uğraştırıyor, sakin kalarak ve kendiniz yıpratmadan aşmaya bakın. Cumartesi ve pazar kendinizi enerjik hissedeceğiniz zamanlar. Enerjinizi açık havada yürüyüşler yağarak ve sporla boşaltmanızı öneririm; aksi halde sinirleriniz gerilebilir.

TERAZİ – YÜKSELEN & AY
Burcunuzdaki gezegenler sayesinde aktif günlere devam ediyorsunuz. Pazartesi günü kariyer alanınızda parlayan ay size güzel sonuçlar verecek. Para alanınızda güzel sonuçlar almanız olası. Öte yandan evdeki aile büyüklerine daha fazla özen göstermelisiniz. Salı ve çarşamba günleri yeni kişilerle tanışabilirsiniz özellikle de kalbi boş olanlar için süpriz tanışmalar ve güzel haber olacak. Perşembe ve cuma günleri sağlığınıza ve kendinize özen gösterin ve kendinizi yormamaya çalışın. Cumartesi ve pazar ise ikili ilişkilerinize ve ortaklık alanlarınızda yapacağınız planlamalar önümüzdeki günlerde kazan kazana dönüşebilir.

KOVA – YÜKSELEN & AY
Haftaya sağlık ve çalışma arkadaşlarınızla iletişim sorunları ile başlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günü ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarınızda olumlu gelişmeler kariyer alanınızı parlatacak. Zihnen tedirginlik hissetseniz de emin adımlar atmalısınız. Perşembe ve cuma günleri ödemeler alanınızla ilgili konular ön planda, bütçenizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Cumartesi ve pazar uzaklardan güzel haberler var, belki de bir hafta sonu kaçamağı size iyi gelebilir.

YENGEÇ – YÜKSELEN & AY
Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdaki konular ön plana çıkıyor. Mevsim geçişleri sizi etkileyebilir aman dikkat. Salı ve çarşamba günü para hanenizdeki hareket uzun zamandan beri beklediğiniz sonucu gösterecek. Perşembe ve cuma günü ailenize enerjinizi vermelisiniz, size iyi gelecek. Ayrıca kariyer alanınızla da olumlu sonuçlar söz konusu, Cumartesi ve pazar, aşk, çocuklar ve arkadaş çevrenizi ön plana çıkıyor, kalbi boş olanları hayırlı kısmet bir bekliyor, çıkıp gezin.

AKREP – YÜKSELEN & AY
Haftanın ilk günü uluslararası konular, eğitim ve sosyal medyayla ilgili olumlu sonuçlar alacaksınız. Salı ve çarşamba günleri kariyer alanınız parlıyor ve süpriz sorumluluklara hazır olun. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevreniz ve aşk hayatınız renkleniyor, kalbiniz boşşa rüyalarınızı sisleyen eşinizle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonundan sonra sizin günleriniz başlıyacağı için haftasonu dinlenip enerjinizi yükseltin.

BALIK – YÜKSELEN & AY
Haftanın ilk günü aşk, çocuklar ve sosyal çevrenizden güzel haberler var. Salı ve çarşamba günleri sağlığınıza özen göstermelisiniz, mümkünse kendinizi yormayın. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarınızla ilgili güzel sonuçlar alacaksınız. Cumartesi ve pazar bütçenizi gözden geçirme vakti, ani masraflar çıkabileceği için nakit dengenize dikkat edin.

Bir Cevap Yazın