28 MART 2021 TERAZİ DOLUNAYI ‘’Her ayrılık yeni bir ilişkinin başlangıcıdır’’

28 Mart Pazar günü Terazi burcunda saat 21.48 de bir dolunay gerçekleşmekte. An haritasında Akrep burcu yükselmekte. Diadem sabit yıldızıyla kavuşmakta. Ay menzili al-Iklik ve Sabian sembolü ‘Üç eski üstat, bir sanat galerisinde takılıyor’. Güneş Venüs ve Kiron ile yan yana Koç burcunda. Dolunay’ın gerçekleştiği yönetici gezegeni Venüs Koç burcunda rahat değil bu da önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde acele ve düşünülmeden alınan kararların neticesinde ilişkilerimizin zarar görebileceğini bize anlatmakta.

An Haritasnda Kavuşum

An haritasında Mars’ın Kuzey Ay Düğümüyle kavuşumu ikili ilişkilerde harekete geçmenin doğru olabileceğini bize göstermekte. Dolunay, hayatımızdaki önemli konuların gizli saklı ne varsa açığa çıktığı tamamlanma ve bitiş enerjisi taşır. Terazi burcundaki Dolunay önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde bize açık düşmanlık edenleri ortaya çıkartabilir. Bu dönem sinirlerimize, baş bölgemize ve üreme organlarımıza dikkat edelim. Ülkemizin askeri konuları ve sınırlarla ilgili sorunlar tekrardan gündeme oturabilir. Dolunay derecesinin sabit yıldızı Diadem’le kavuşumunun etkileri olumlu olurken, kadın ve çocuk figürlerinin öne çıktığı bir süreç yaşayacağız. Bu dönem aşk ve evlilik için uygun gözükse de acele etmemekte fayda var.

İkili ilişkilere dikkat

İkili ilişkilerdeki sorunlarımızın farkına vararak onları çözüme ulaştırabileceğimiz, finansal sorunlarımıza çare bulabileceğimiz bir dönem lakin yolculuk ve estetik operasyonlar için uygun değil. Sevgili Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeçler Dolunay derecesine yakın bir gezegen ya da astreoidiniz varsa hayatınızla ilgili önemli değişikliklerin gerçekleşeceği bir sürece giriyorsunuz. 21-28 Mart, 23-30 Eylül, 22-30 Aralık, 21 -28 Haziran arası doğanlar bu Dolunay’dan oldukça fazla etkilenecek olanlardır.

MART AYI BURÇLARA NELER GETİRİYOR?

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, ikili ilişkiler ve iş ortaklıklarınızdan yana tüm problemler Dolunay tarafından aydınlatılacak gizli saklı kalmayacak. Biraz gerilseniz de bu enerjiyi olumlu anlamda kullanırsanız avantajlı olan taraf siz olacaksınız.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, altıncı evinizde gerçekleşen Dolunay iş ortamınızdaki problemleri ortaya çıkartabilir, eğer bir evcil hayvanınız varsa onunla ilgili aniden çıkan sağlık sorunlarını ortaya çıkartabilir. Bu dönem sağlığınıza özen göstermenizde fayda var.

İkizler

Sevgili İkizler, bu Dolunay aşk hayatınızda yolunda gitmeyen konuları aydınlatabilir ve var olan sorunları çözebilme fırsatı sunabilir. İlişkinizi iyileştirmek sizin elinizde.  Çocuklarınızla ilgili sorunlarla uğraşabilir bu yüzden hobilerinize ayıramayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, Dolunay’ın etkisi sizi ev alma, satma, yerleşme gibi konuları gündeminize getiriyor. Bu dönem aile büyüklerinizle birebir ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, iletişim evinizde gerçekleşen Dolunay iş hayatınızda var olan sorunlara ışık tutarken bu dönem kısa seyahatlere ağırlık verebilir, iletişim dilinde biraz agresif bir yapı sergileyebilirsiniz dikkat.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, para evinizde gerçekleşen Dolunay finansal açıdan sorunlarınıza ışık tutarken maddi ve manevi anlamda kendinizi iyileştireceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay sizi biraz daha agresif aynı zamanda daha sakin olmanıza aracı olacaktır. Özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili çözüme ulaşacağınız, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Akrep

Sevgili Akrepler, on ikinci evinizde gerçekleşen Dolunay farkındalığınızı arttıracak. Gizli düşmanlarınız açığa çıkarken ikili ilişkilerinizde kendinizi daha iyi ifade edip var olan sorunları çözümleyebilme fırsatı bulabilirsiniz.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, on birinci evinizde gerçekleşen Dolunay size uzun zamandan beri arzu etmiş olduğunuz hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunarken sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan sorunlarınıza da ışık tutacak aynı zamanda aşkla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem güzel haberlerini alabilirler.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, kariyer evinizi parlatan bir Dolunay var. Bu dönem kariyerinizde yükselmenize engel teşkil eden konuları fark edip çözmek için ideal, değerlendirin.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, dokuzuncu evinizde gerçekleşen Dolunay yurt dışı konularını, uzun bir seyahati size müjdelemekte. Yüksek eğitim konularıyla ilgili karar alma zamanınız.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, sekizinci evinizde gerçekleşen Dolunay kredi ödemeler, başkalarından elde ettiğiniz kazançlarla ilgili problemleri aydınlatacak. Önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde bu konularla ilgili düzenlemelerle uğraşacaksınız.

 

PEKİ BU AY SİZE NELER GETİRECEK?

Aşağıdaki form ile doğum haritası okuma seansı için rezervasyon yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın