AĞUSTOSUN EN’LERİ

KOÇ: Bu ay Eros size vuracak. Sahil kesimlerinde, yatta, kumsalda etrafınıza bir bakın. Arkadaşlarınız tarafından sürekli aranıp sorulacaksınız. Herkes çevrenizi saracak, ışıltınız artacak. Aile büyüklerinizle ayın ilk haftası ilgilenebilirsin. Yalnız konuşmalarınıza dikkat!  Ayın 19’unda aşk ve çocuk evinizde doğan Yeni Ay size mutluluk getirecek. Ayın 22’sinde Başak Burcu’na geçen Güneş’le birlikte çalışma hayatınıza dönüş için hazırlık yapmanız sizi sıkabilir. Ancak sonrasında kendinizi kolaylıkla disipline edeceksiniz.

BOĞA: Bu ayın başında çok istediğiniz bir olay  gerçekleşecek. Çaba sarf ettiğiniz konularla ilgili güzel bir sonuç alacaksınız. Daha sonrasında yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle ilgili konular ön plana çıkacak Ardından çocuklar ve aşk alanınızdaki olumlu hareket sizi mutlu edecek. Ayın sonuna doğru Güneş’in dost burcunuz Başak’a geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Genel olarak günlük çalışma düzeninizi nihayet oturtabileceksiniz.

İKİZLER: Şansınızın arttığı zamanlardasınız, özellikle uluslararası ve yüksek eğitim alanınızda doğan Dolunay sizi rahatlatacak. Ardından yakın çevre ve kardeşlerle ilgili mutlu haberler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde hareketlilik, arkadaş buluşmaları yapacaksınız. Ayın 19’unda size dost olan Aslan Burcu’ndaki Yeni Ay size ve aile büyüklerinize iyi gelecek. Daha sonra bu ay gelirlerinizde artışlar söz konusu. Ayın sonuna doğru aşk evinize doğan Güneş, Eylül’ün 22’sine kadar bu konularda sizi şanslı kılmakta. 

YENGEÇ: Bu ay size biraz masraflı gelecek. Özellikle ay başında ödemeler ve kredi alanınızda doğan Dolunay masrafları gözünüze sokacak. Para evinizdeki hareketlilikle iş trafiğiniz yoğunlaşmakta. Sürprizler, ani aşklar kapınızı çalabilir. Bakkala bile giderken giyinin, süslenip püslenin.
Ayın 19’unda para evinizde doğan Yeni Ay size yeni iş kapılarını sunmakta. Ayın sonunda dost burcunuzda 4. Evinize geçen Güneş size yeni bir başlangıç sunmakta.

ASLAN: Hanenize doğan Güneş her şeyi aydınlatıp şifalarken ikili ilişkiler evinize doğan Dolunay’la  evlilik, birliktelik gibi konularda yeni kararlar alarak ileri doğru bir adım atabilirsiniz. Hala çalışma düzeniniz istediğiniz gibi değil, uluslararası alanda ithalat-ihracat gibi konularda başarılarınız söz konusu. Ayın sonuna doğru hanenize doğan Yeni Ay yeni fırsatları, kendinizle ilgili değişiklikleri, yenilikleri getirecek. Ardından para evinizde doğan Güneş’le birlikte keyfiniz yerine gelecek. Para hanenizde artış size iyi gelecek.

BAŞAK: Ağustos ayı sizin için önce sağlıkla ilgili konular, evcil hayvanlarınızla ilgilenme, günlük rutinle ilgili değişiklik ve zorluklarla başlayacak. Sonrasında çevrenizden alacağınız destekle beraber kariyerle ilgili alanda ilerlemeler söz konusu. Ayın sonlarına doğru ev değişimi, yeni kararlar almayı da beraberinde getirmekte. Güneş hanenize doğduğunda mutluluğun keyfini doya doya hissedeceksiniz.

TERAZİ: Ağustos’a aşkla başlıyorsunuz. Aşıksanız güzel vakit geçirecek, kalbiniz boşsa ruhunuza hitap edecek kişiyle karşılaşabilirsiniz. Aile ile ilgili bir takım konular sizi zorlasa da aile büyüklerinizi alttan almaya bakın. Bu ay ev ve aile ilgili konularda değişiklikler söz konusu. Kariyer alanınızda ve arkadaş gruplarınızda sevilip sayılacaksınız. Ağustos’un ortasında Aslan Burcu’nda doğan Yeni Ay size yeni proje ve iş ortaklıklarını getirebilir. Ayın sonunda 12. Evinize giren Güneş size günlük yaşamınızda ışık getirecek. Adeta tazelenip kendinize geleceksiniz. Sağlığınızın iyileşmesi söz konusu.

AKREP: Bu ay aile bireyleri ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşmanız olası. Bu yüzden ilk hafta biraz canınız sıkılabilir. Bu durum işinize de yansıyacak. Daha sonrasında yüksek eğitim ve medya ile ilgili konularda bir mutluluk yaşayabilirsiniz. Ayın ortalarında kariyer evinize doğan Yeni Ay size yeni başlangıçları müjdeliyor. Nihayet Ağustos sonuna doğru sosyal çevre ve bulunduğunuz gruplarla ilgili güzel sonuçlar alacağınız bir aylık bir süreç başlıyor. Kıymetini bilin, derim.

YAY: Ağustos’un ilk haftası yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olurken onlar adına sevineceğiniz zamanlar. Parayla ilgili hala bir dengeyi bulamadınız, burada dengeyi sağlarsanız feraha çıkabilirsiniz. Ödemelerle ilgili bir dengeyi bulacaksınız, özellikle ilk hafta Güneş’in Başak Burcu’nda gerçekleşmesi ile birlikte uluslararası konular sizin için ön planda olacak.

OĞLAK: Para evinizde gerçekleşen Dolunay’la birlikte para ile ilgili gizli saklı kalmayacak. Kalbi boş olanlara aşk var. Ödemeler konusunda daha rahatlayacağınız bir dönem. Ayın sonuna doğru Başak Burcu’nuza giren Güneş size iyi gelecek. Uluslararası konularla ilgili önümüzdeki bir aylık süreçte emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

KOVA: Ağustos ayında hanenizde doğan Dolunay size ihtiyacınız olan değişiklikleri getiriyor. Parasal anlamda biraz daha dikkatli olmalısınız. Yakınlarınızdan destek alacaksınız. Bu ay gezme tozmalı geçerken ilişkilere dikkat. Ayın sonlarına doğru sağlıkta bir yenilenme, evcil hayvan alma gibi konular kafanızı meşgul edebilir. İlişki evinize doğan Güneş karlı ortaklıkları ve mutlulukları getirecektir.

BALIK: Ağustos ayına hızlı girenlerdensiniz. Para ile ilgili birtakım sıkıntılı süreçler yaşayabilirsiniz. 12. Evinize doğan Dolunay size rutininizden çıkmayı ve değişiklikleri beraberinde getirebilir. Bir ay boyunca çalışma arkadaşlarınız, çalışma ortamı ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Aynı  zamanda ilişki ve iş ortaklarınızla ilgili konularda Ağustos ayı boyunca başarı ve olumlu gelişmeler yaşanacak.

 


Bir Cevap Yazın