Akrep Dolunayı I 27 Nisan 2021

 

‘’Yukarıda Ne Varsa Aşağıda da Aynısıdır ‘’ tamamen bu kelimeleri anlatan bir Dolunay 27 Nisan 06:31’de Akrep burcunda gerçekleşecek. Bu dönem dünya hastalık , ekonomi ile uğraşırken gökyüzünde ki transitler soğuk savaşı ,yer hareketlerini de hızlandıracak. Dolunaylar olayların açığa çıktığı hiçbir şeyin saklı kalmadığı zamanlardır. Dolunay 7.derecede Akrep burcunda an haritasında altıncı evde parlıyor , önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde sağlık konular ,günlük akışımızda meydana gelen aksaklıklarla uğraşabiliriz. An haritasında Boğa burcu yükselmekte ve Uranüs’ün etkisi haritayı tamamıyla etkilerken öte yandan tepe noktasındaki Satürn’le ,Ayla T kare gerçekleşiyor.Sabian sembolü bir gölün üzerinde parlayan Ay Hamal ve Khambalia ,diğer kaspta Menkar yıldızlarının etkisi ağırlıkta olan Dolunay,sabian sembolü bir gölün üzerinde parlayan bir Dolunay.Ay menzili  ise Gufur.

Meali bu dolunay  hepimizi zorlarken aynı zamanda olumsuz enerjileri sağaltarak, daha iyi bir sürecin içerisine bizi taşıyacak Satürn etkili bir Dolunay, iyi de ve doğruda olanın çalışanın gayret edenin her türlü zorluğun üstesinden geleceği bir dönem tam tutulma öncesi bizleri adeta 2021’in ilk tutulmasına hazırlayan bir Dolunay .Türkiye’de vaka artışları çocuk ve kadınlarla ilgili konuların gündeme gelmesi ,politik olarak bazı önemli kişilerin istifası skandalları borsa spekülasyonları ekonomik sıkıntılar bircoinin değerinin düşmesi sıralanabilir.Mecliste muhalefetin yasalarla ilgili konuları masaya yatırırken ülkemizin sınırları ile ilgili gerilimler olası.Marsın Yengeç seyri halkımızı olumsuz etkileyebilir,halkın sağlığı daha fazla önem teşkil etmekte.  Aynı zamanda  ülkemizde yapılan aşı  ve  ilaç çalışmalarının başarılı olması söz konusu.Genel anlamda dağıtan bir Dolunay yaşarken diğer yandan öğretisiyle bizleri daha güçlendirerek sağaltacak eğiten bir süreç yaşayacağız. Burçlara etkisini okumak için blog sayfasına gidebilir ya da hikaye kısmındaki postu kaydırabilirsiniz.

Koç

Sevgili Koçlar , 8.evinizde gerçekleşen Akrep dolunayı hayatınızda korkularınızla sizi yüzleştirebilir. Para konusunda ortaklaşa konularda para gelirleri ile ilgili iyi yada kötü sonuçlar alınabilir .Özellikle giderlerinizle ilgili alanda bir takım yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen süreçte Venüs’ ün etkisiyle parasal anlam da  kazançlar yaşatabilir.

 

Boğa

Sevgili Boğalar,7. Evinizde gerçekleşen Dolunay,özel hayatınız ve iş ortaklarınız ve iş hayatınızla ilgili konuları gündeminize koyacak ,bu dönem yeni iş teklifleri ve yeni fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu.Genel olarak sevineceğiniz bir sürecin içerisindesiniz,süprizlere hazırlıklı olun.

 

İkizler

Sevgili İkizler  6.evinize  doğan Dolunayla birlikte iş ortamınızda ki aksiliklerin ortaya çıkması olası aynı zamanda sağlığınıza bu dönem daha fazla özen göstermelisiniz .Kendinizi iyi hissetmeniz açısından meditasyon ve dua zikir çalışmaları yapabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler 5.evinize doğan dolunayla birlikte aşk hayatınız ve varsa çocuklarınız ilgili konulardan yana sevineceğiniz kendinizi iyi hissedeceğiniz on beş günlük süreç sizi bekliyor.Arkadaş çevrenizle ilgili bir takım süprizlere hazırlıklı olun

Aslan

Sevgili Aslanlar 4.evinize giren Dolunay’la birlikte aile fertleriniz, yuvanız ,ev alma satma ile ilgili konulardan yana yaşayacağınız ani olaylar neticesinde farkındalığınızın gelişeceği bir sürecin içerisine giriş yapıyorsunuz.

Başak

Sevgili Başaklar, 3.evinizi aydınlatan Dolunayın etkisi ile iş hayatınızla ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı,kendinizi kısa tatillerde rahatlatacağınız yakın çevrenizden alacağınız ani haberlere şaşıracağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Sizin için keyifli bir dönem diyebilirim

Terazi

Sevgili Teraziler, ikinci evinizde parlayan Dolunay finansal olarak size daha öncesinde almış olduğunuz aksiyonların neticesini verecek. Bu dönem başkalarından elde ettiğiniz gelirlerden ötürü daha iyi hissedebilirsiniz. Maddi ve manevi olarak kendinizi sorgulayacağınız bir sürecin içerisindesiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler, kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunayın etkisiyle hayatınızın önemli alanlarında radikal değişimler gerçekleştirebilirsiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili güzel gelişmeler ya da doğum haritanızın niteliğine göre ayrılık kararları verebilirsiniz. Bu dönem görüntünüzde  radikal değişikliklere gitmemenizi  tavsiye ederim.

Yay

Sevgili Yaylar, 12.evinize doğan Dolunayla birlikte mental anlamda kendi içinize çekilerek tefekkür ve farkındalık çalışmaları yapacağınız bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Deneyimledikleriniz sizi hem içsel olarak büyütürken hem de günlük akışınızda daha aktif olmanıza aracı olabilir.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 11.evinize doğan Dolunayla birlikte arkadaş çevreniz ve iş yerinizde var olan kollektif çalışmalarınızda göz doldurabilirsiniz. Sizin için oldukça güzel bir Dolunay, aşk hayatınızın renklendiği bir dönem  yalnız 11 Haziran’a kadar  zaman zaman özel hayatınızdaki gerginliklerin iş hayatınıza aksettirmemenizi tavsiye ederim.

Kova

Sevgili Kovalar, 10.evinizde doğan Dolunay’la birlikte kariyer evinizde var olan tüm sorunların açığa çıkmasını sağlıyor bu dönem iş değişikliğine gidip gitmeme konusunda bir takım kararlar alabilirsiniz. Öte yandan ailenizde ki olumlu gelişmelerin enerjisiniz  işinize akıtırsanız iş hayatınızla ilgili ilerleyen dönemde daha sevinebilirsiniz

Balık

Sevgili Balıklar, 9.evinize doğan Dolunayın etkisi ile yurtdışı konuları, sosyal medya ,yüksek eğitim, hukuki süreçlerle ilgili olumlu sonuçlar almanız söz konusu. Aynı zamanda uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili ani haberler alabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili olsun yakın çeverenizdeki insanlarla iletişim trafiğinin yoğunlaşacağı bir süreç.Bu dönem ani süprizler yaşamanız olası.

Bir Cevap Yazın