Aslan Yeni Ay’ı

Çarşamba günü sabahın ilk saatlerinde Aslan burcunda 26 derecede gerçekleşen Yeni Ay, kendimize güvenimizi arttırırken cahil cesareti ile risk almamıza neden olabilir. Aslan Güneş’in yöneticisi olduğundan kişisel anlamda güçleniyoruz, egomuz tavan yapabilir. Mars gücümüzü artırırken düşünmeden de hareket edebiliriz. Yükselen de Aslan olduğu için güçlü bir ateş elementinin gökyüzünün ağır transitleri ile zor açısı var.  Aslan astrolojide gücü temsil eder. Eğer bu gücü doğru kullanabilirsek enerjimizi yükseltebilir, hedeflerimize ulaşabilir, hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Bu dönem motivasyonumuz artmakta. Yeteneklerimiz ve yaratıcılıkla alakalı konular gündemde olacak.  Güneş yaratıcı insanları yönetir ve liderleri temsil eder. Marsın olumsuz açıları olduğunda kaza ve yangın haberleri alabiliriz. Liderler çok daha hızlı kararlar alabilir. Dünyanın ve vatanımızın ciğerleri olan orman yangınlarına dikkat. Savaş enerjisi de artarken ateşin zararından korkmalı.  Genel olarak hayata karşı tepkiseliz. Aslan, Boğa ve Akreplerin daha çok etkileneceği bir on beş günlük süre var. Ülkemizin eğitim sistemi ile ilgili yenilikler ve sınırlarımızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde ülke liderleri, ünlüler, kadın ve çocuklarla ilgili konular gündemde. Aşk, romantik konular, yaşamın keyfini süreceğimiz zamanlar da var. Bu dönem sinema, tiyatro ve kapalı eğlence yerleri için önümüzdeki günlerde açılma emri verilebilir. Bu yüzden eğlence, gece hayatı, parklar, ünlü kişiler gündemde olabilir. Aslan, astrolojik olarak aynı zamanda kişisel imajımızı ve kendimizi göstermek ve ön plana çıkmak demektir. Kendimizi her anlamda gösteriyoruz. İmaj, fiziki beden, kalp, dolaşım sistemi, hamilelik, omurga ve sırt konularına dikkat. Satürn’ün 150’lik açısı rutin sağılıkla ilgili değişimler ve kısıtlamalar ve otorite ile mücadele etme sorunlarını ortaya çıkarıyor. Aslan’ın değerli madeni altın olduğu için önümüzdeki günlerde altın fiyatları artabilir.

 

Sevgili Koçlar,

Sizler için aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda mutluluk söz konusu. Yeni Ay size aşk getirecek. Tatil keyfi sürerken büyüklerle ve patronlarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz dikkat.

Sevgili Boğalar,

Boğalar Aslan Yeni Ayı 4.evinizde. Bu Yeniay ev ve yaşam alanlarınızda taşınma, anne ile ilgili konular, emlak alım satım ve evlilik gibi konular gündemde.

Sevgili İkizler,

3.evde doğan Yeni Ay’da  ticari anlaşma, yakın çevre ile tatile çıkma söz konusu olabilir. Sizin için hiç beklemediğiniz yenilikler var.

Sevgili Yengeçler,

İkinci evinizde doğan Yeni Ay size yükselme ve maddi anlamda kuvvetlenme imkanı veriyor. Kariyer aşamanızda ilerlemeniz söz konusu.

Sevgili Aslanlar,  

1.evinizde gerçekleşen Yeni Ay sizin yeni Ayınız. Güçlü, enerjik ve girdiğiniz ortamlarda parlayan birisiniz.  Kendinizle ilgili estetik değişiklikler, yeni bir yere taşınmak, yeni okula başlamak gibi cesaretle karar alıyorsunuz. Akademik ve hukuki konularda ilerleme var. Kısa bir tatil yapabilirsiniz.  Sağlıkta iyileşmeler görülecek.

Sevgili Başaklar,  

12. evinizde doğan Yeni Ay, içinize döneceğiz bir zaman dilimi olacak. Bilinçaltına odaklanacağınız ve şifa bulacağınız bir dönem. İş arkadaşlarınıza dikkat! Gizli düşmanlıklar olası. İyilerin yukarısı tarafından korunduğunu bilerek hareket edin.

Sevgili Teraziler,

11.eviniz olan hayaller ve umutlar evinizde gerçekleşen Yeni Ay size yeni çevre ve yeni arkadaşlarla iş birliği sunarken Mars elimizi güçlendiriyor. Kısa tatillerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Sevgili Akrepler,

10.evinizde doğan Yeni Ay, kariyer hayatınızla ilgili yeni deneyimleri beraberinde getirirken kariyerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönem size terfi aldırabilir ya da kendi işinizi kurdurtabilir.

Sevgili Yaylar,

Sizin için eğlenceli keyifli bir Yeni Ay olacak. 9. evinizde gerçekleşmekte olan Yeni Ay size tatili, yeni bir eğitimi, uluslararası konularda başarıyı getirmekte.

Sevgili Oğlaklar,

8.evde doğan Yeni ay, kişisel konular, ortak gelirler, burs kredi ve maddi yükümlülükler alanınızda. Size ekstra masraf getirebilir. Mirasla ilgili sıkıntılar da yaşamanız olası.

Sevgili Kovalar,

7. evinizde doğan Yeni Ay, ilişki evinizi canlandıracak. Yeni iş birlikleri, evlilik teklifleri almanız olası. İlişkilerde kendinize güvenin. İkili ilişkilerde de mutluluk gözüküyor.

Sevgili Balıklar,

6.evinizde doğan Yeni Ay’da sağlık, günlük hayat, çalışma koşulları, parayla ilgili konular, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili yeni bir düzenleme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın