‘’Bahar Zamanı ,Kuşlar Gibi Olalım’’ Güneş Koç Burcunda  

 

 

20 Mart Cumartesi günü saat 12:37’de hayatımızın kaynağı Güneş Koç Burcuna geçiyor. Astrolojik takvimde Güneş’in Koç burcuna girmeyişiyle yeni bir dönem başlar. Astrologların Yeni yılı diyebiliriz. Tüm gökyüzüne aşık olanların yeni yılını kutluyorum. Astrolojik olarak Güneş Koç burcunda yücelir.Doğum haritalarınızda hangi eviniz Koç  burcu ise orada bir ay boyunca  burada liderlik ,yenilik ve cesaret göstereceksiniz. Ateşin olduğu yerde savaşta olur , aşkta .Bu dönem eylemlerimize dikkat.Maskülen enerjimizin aktif olacağı zamanlar. Bu dönemde aceleci davranmayınız daha rahat ve sakin davranarak hayattan tıpkı bir Koç gibi keyif almanızı tavsiye ederim.

Burçlara etkisi sırasıyla

 

 

Koç

Sevgili Koçlar kendi burcunuza giren Güneş’le birlikte her konuda kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönem başlamakta. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde fark edileceksiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle ,sizden saklanmış aile ve işle ilgili konular aydınlanabilir. Sağlığınızla ilgili konular önümüzdeki bir ay boyunca kafanızı meşgul edebilir.

İkizler

Sevgili İkizler Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, keyifli bir dönemin içerisine giriyorsunuz özellikle sosyal çevrenizle daha yoğun görüşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşup hasret giderme zamanı bu dönem aşkta da hafif bir hareketlenme var benden hatırlatması 😊

Yengeç

Sevgili Yengeçler Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, kariyerinizde parıldamaya başlayabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem başlamakta.

Aslan

Sevgili Aslanlar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, yurtdışı konuları, sosyal medya konularında harekete geçerek daha eylem odaklı olabilirsiniz. Ayrıca bu dönem yüksek eğitimle ilgili bir fırsat karşınıza çıkabilir. Seyahat zamanınız .Keyifli zamanlar.

Başak

Sevgili Başaklar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, ödeme ,harcamalar ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konular ön planda olacak sakin ve panik yapmadan ilerlemekte fayda var.

Terazi

Sevgili Teraziler Güneş’in Koç burcuna girmesiyle,özel ilişkileriniz ve ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir dönem keyfini sürün derim.

Akrep

Sevgili Akrepler Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler alacağınız iş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızla iyi geçineceğiniz gündelik akışta koşturacağınız bir dönem.

Yay

Sevgili Yaylar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, aşk hayatınız hareketleniyor, baharla birlikte siz de uyanışa geçiyorsunuz, çocuk sahibi olmak isteyenler  ,bu ay tam  zamanı ,artı yeni bir hobi edinebilir sıkılganlığınızı bu şekilde atabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle,

gayri menkul konular alım satım taşınma yerleştirme aile büyüklerinizle ilgili konular anneniz babanızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar, Güneş’in Koç burcuna girmesiyle ,yakınlarınızla muhabbeti attıracak ,işinizle ilgili mail ve telefon görüşmeleriniz sıklaşabilir ,ayrıca bu ay sizi kısa seyahatlerle ödüllendirebilir.

Balık

Sevgili Balıklar Güneş’in Koç burcuna girmesiyle, maddi ve manevi anlamda gelişme yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi finasal açıdan güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca motivasyonunuzda yükselmekte

 

Bir Cevap Yazın