Balık Burcunda Yeniay ‘’Hayallerimiz Gerçeklerin İlk Tohumlarıdır’’

 

13 Mart saat 13:21’de Balık Burcunda 23  derecede bir Yeniay gerçekleşmekte.An haritasında  Yengeç burcu 15 derecede yükselmekte. Yeni ay Neptün ve Venüs kavuşumu gerçekleşiyor,hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz bedensel ve ruhsal şifa kanallarının açıldığı bir dönem bizi bekliyor.An haritasında Sabit yıldız Markap ,Ay menzili al-Farg al-mugaddam sabiyan sembolü ıssız ada .Bu dönem aşk ve ilişkiler için iyi ,sağlık açısından tedavisi zor hastalıkların  da şifalanacağı bir süreç önümüzdeki günlerde denizlerle ilgili haberlerle karşılaşabiliriz suyla ilgili haberler ,hava durumlarında sel ve ysğışlar bazen zehirlenme haberleri de alabilirsiniz.Yeniay  kimilerine şans verirken kimilerine de hayal kırıklığı getirebilir. Bu dönemde rüyalarınız şifalayan haberci rüya olacaktır gökyüzünde muazzam su elementi ağırlıkta olduğu için vücudumuz ödem toplayabilir kimi zaman karamsar kimi zamansa hafiflemiş hissedebilirsiniz .özellikle Yengeç burçları 11- 20 temmuz arasında doğanlar, 11 – 19 Kasım arası doğan Akrep burçları, 10 -18 Mayıs arasında doğan Boğa burçları ve  9 -17 Ocak doğumlu oğlaklar için gayet güzel haberlerin alınacağı bir dönem aynı zamanda kişisel gezegenleri 19 ve 27 derece arası olanlar bu Yeniay’dan daha fazla etkilenebilir.

 

Koç

Sevgili Koçlar 12. Evinizde gerçekleşen Yeni Ay kendinizi kapattığınız izole olduğunuz evinizden sizi dışarı çıkartacak cinste.Bu dönem haberci rüyalar görebilirsiniz sağlıkla ilgili yeni bir düzen beslenme gibi konular ön planda olacak işlerinizde ve iş birliklerinizde yeni başlangıçlar olası.

Boğa

Sevgili Boğalar 11. Evinizde gerçekleşen Yeniay hayallerinizin gerçekleşmesine aracı olabilir.Özellikle yeni iş birlikleri  yapabilirsiniz.Yeni arkadaşlıklar kurabilir ,yeni gruplara katılabilirsiniz. Bu dönem de tanışacağınız yeni insanlar size şansı aynı zamanda bolluk ve bereket kapılarını açacak önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde rüyalarınız size gelecekten haber verir nitelikte olabilir.

İkizler

Sevgili İkizler kariyer alanınızda gerçekleşecek Yeniay kariyerinizle ilgili zamansız durumları yaşatabilir ,hayal kırıklığı mevki ya da itibar kaybı bu dönem yaşayabilirsiniz unutmayın ki bir kapı kapandığında ondan daha hayırlısı sizin için kapı kapanmadan açılmış olacaktır bu dönem rüyalarınız toparlanmanıza aracı olacaktır.İyi günler ileride.

Yengeç

Sevgili Yengeçler sizin için yepyeni dönem başlıyor özellikle yurtdışı yüksek eğitim sosyal medya konularıyla ilgili sağlam başlangıçlar yapabilir yaptığınız çalışmaların neticesini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu dönem göreceğiniz rüyalar hayatınızla ilgili doğru kararlar vermeniz için sizi destekleyecektir

Aslan

Sevgili Aslanlar 8. Evinizde gerçekleşen Yeniay ödemeleriniz ,vergiler başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda zorlanmalar yaşayacağınızın göstergesi. Bu dönem daha önce başvuruda bulunduğunuz kredilerle ilgili olumsuz haber almanız söz konusu olabilir. Hayatınızla ilgili çözemediğiniz konularda rüyalarınızdan destek görebilirsiniz

Başak

Sevgili Başaklar 7. Evinizde gerçekleşen Yeniay size mutluluğu iş hayatınızda kârlı kazançları getirebilir bu dönem gelecekle ilgili ciddi karalar alabilir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz, önümüzdeki günlerde gördüğünüz rüyalar hayatınızın emin olamadığınız alanlarına ışık tutacaktır.

Terazi

Sevgili Teraziler 6. Evinizde gerçekleşen Yeniay günlük akışınız ,çalışma hayatınızla ilgili yeni bir düzeni müjdelemekte ,alışması sizin için zor olsa da ilerleyen süreçte bu yeni düzenin hem sağlık hem de iş hayatınız açısından iyi olduğunu anlayacaksınız .Bu dönem hayatınızda merak ettiğiniz konularla ilgili uykuya yatmadan önce cevap almak için niyet edebilir rüyalarınızdan cevap alabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler 5. Evinizde gerçekleşen Yeniay aşkta mutluluğu yeni başlangıçları ya da ilişkinizle ilgili var olan sorunlarınızı şifalandırmakta. Bu dönem yeni bir hobi edinebilir , tutkulu bir şekilde derslerinize  başlayabilirsiniz önümüzdeki günlerde göreceğiniz rüyalar hayatınızla ilgili merak ettiğiniz konulara dair cevap taşıyabilir buna istinaden baş ucunuzda bir rüya  defteri bulundurmanızı tavsiye ederim.

Yay

Sevgili Yaylar 4. Evinize doğan bir Yeniay aile büyüklerinizle ilgili bazı konulardan ötürü  canınız sıkılabilir, emlak alım satım ev yerleşimi yeni bir düzen oluşturmakta zorlanacağınız zamanlar rüyalarınız bu dönem size destek olacak

Oğlak

Sevgili Oğlaklar 3. Evinizde gerçekleşen Balık Yeni ayı iş hayatınızla ilgili yeni fırsatları aynı zamanda kısa yolculukları müjdelemekte , keyif alacağınız zamanları göstermekte yakın çevrenizden alacağınız haberler doğrultusunda güçleneceksiniz bu dönem haberci rüyalar görebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar para evinizde gerçekleşen Yeniay size yeni kazanç kapılarını, ayrıca kişisel olarak alacağınız yeni kararları da uygulayacağınızı müjdelemekte bu dönem rüyalarınız sizi desteklemekte.

Balık

Sevgili Balıklar kendi burcunuzda gerçekleşen Balık Yeniayı hayatınızla ilgili yeni başlangıçları müjdelemekte bu dönem rüyalarınız çıkabilir işte ve aşkta yeni başlangıçlar yapabilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın