Balık Dolunayı

 

 

 

2 Eylül Çarşamba günü 08:21’de gerçekleşecek 10 derece Balık Burcundaki Dolunay, kimilerine sürprizleri sunarken kimilerini de gerçeklerle yüzleştirecek. Balık Burcu sularla denizlerle ilgilidir. Aynı zamanda manevi boyutta da bizi dönüştüren fark ettiren özelliği ile şifayı da temsil eder. Bu hafta ruhsal sıkıntılarınızdan arınma, şifalanma zamanı. Makro olarak Balık Burcu denizleri, ilaçları, hastaneleri de temsil ettiğinden bu dönem hastane haberleri ve denizlerimizde var olan hareketlilik önümüzdeki günlerde çok konuşulacaktır. Bireysel olarak bakarsak, Hızır gibi insanlarla karşılaşıp sorunlarınızdan feraha çıkacağınız bir dönem olacaktır, inancınızı kaybetmeyin ve yolunuza devam edin. Burçlara etkisi sırasıyla şu şekildedir:

Sevgili Koçlar,

6.Evinizde gerçekleşen Dolunay sizi biraz karamsarlığa itebilir dikkat. Burada var olan sorunu görerek yine yapacağınıza karar vermelisiniz. Günlük akışınız değişiyor. Maddi ve manevi sizin için ne önemliyse ne kadar zor da olsa uygulayınız

Sevgili Boğalar,  

Sevgili Boğalar size dost olan bir burçta gerçekleşen Dolunay sizi uzun zamandan beri beklediğiniz hayallerinize kavuşturabilir. Aşk ve çocuklar hobileriniz ya da ortaklaşa yapmış olduğunuz iş projelerinden kazançlar elde etmeniz olası.

Sevgili İkizler,

Kariyer evinizde gerçekleşen bu Dolunay sizi gerçeklerle yüzleştiriyor artık yeni bir sürece adım atma zamanınız geldi. Bunun kararını bir an önce vermeniz gerekiyor aksi halde gelen fırsatları bir daha elde edemeyebilirsiniz. Ev ve aile büyüklerinin sağlığına özen gösteriniz.

Sevgili Yengeçler,

Size dost olan Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay yüksek eğitim, uluslararası konular, sosyal medya alanımızı aydınlatıyor bu konularla ilgili meydana gelen olaylar sizi mutlu edecek ,başarılı olacaksınız.

Sevgili Aslanlar,

Aşk, çocuklar ve hobiler alanınızda gerçekleşen Dolunay bu sefer sizi zorlayabilir dönüştürebilmek için önce empati yapmanızda fayda var.

Sevgili Başaklar,

Size dost olan Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay ikili ilişkilerinizde, evlilik ve ortaklıklarınızda meydana gelen sürpriz gelişmeler sizi sevindirebilir. Çok beklediğiniz teklifleri bu ay alabilirsiniz yeni bir evlilik, yeni bir iş kurma zamanı.

Sevgili Teraziler,

6.Evinizde gerçekleşen bu Dolunay sizi biraz yorabilir günlük akışınızda istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bedeninizin aşırı su tutması kilo problemleri, hastalık gibi sıkıntılar olası dikkat. Dönüştüremediğiniz ne varsa zorlandığınız bu dönem dönüştürmeye niyet ediniz.

Sevgili Akrepler,

Size dost olan Balık burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınız, çocuklar alanınız ve hobiler bölümünü aydınlatmakta burada gerçekleşen sürprizler sizi sevindirebilir. Keyfini sürün derim.

Sevgili Yaylar,

Balık burcundaki Dolunay evle ilgili konuları, alma satma taşınma kiralama ya da aile büyükleriyle ilgili sorunlar çıkartabilir. Her ne varsa yaşananın hayrınıza olduğunu bilerek yolculuğunuza devam ediniz.

Sevgili Oğlaklar,

Size dost olan Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, yakın çevreniz kardeş ve işlerinizle ilgili konularda sizi sevindirecek, işlerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanacak, sevinebilirsiniz. Yeni iş ve sorumluluklarınız artabilir.

Sevgili Kovalar,

Balık Dolunayı para evinizi aydınlatırken, sizi sürpriz ekstra gelir verebilir ya da masraflara sokabilir. O yüzden gelir ve giderlerinize iyi bakarak o şekilde ilerlerseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Sevgili Balıklar,

Kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay, gizli saklı ne varsa ortaya çıkartıyor. Siz de bu duruma sevinebilir ya da üzülebilirsiniz, dış görüşünüzle ilgili ve yerle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. İlişkinizle ilgili olumlu sürpriz neticeler alabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın