Başak Burcu’nda Dolunay ‘’Ne ekersen onu biçersin’’

27 Şubat Cumartesi günü saat 11:17’de Başak burcunda gerçekleşen Dolunay ,an haritasının beş ve 11 aksında gerçekleşecek. Ay menzili açısından aşk, kariyer, finansal konular ,yolculuklar için uygun. Bu dönem lokanta ve kafelerin açılmasıyla fazlasıyla sosyalleşeceğiz, aşırıya kaçan her şey için fazla olacak bir süreç. Evlilik için uygun zaman değil. Sabit yıldız Alioth, Satürn /Venüs karakterinde bazı kişilere mesleki hayal kırıkları verebilir ,arkadaşlar tarafından aldatılma verebilir.
Sabian sembolü Futuristik bir resim çizen adam. An haritasında Güneşin Venüs’le olan etkileşimi yanar pozisyonda bazı iş ve aşk ilişkileri hayal kırıklığına uğrayabilir.
Ülkemiz açısından salgın haberlerinin artabileceği bir süreç. eğitimle ilgili orta okul ve liselerin okul başlangıcı ötelenirken üniversitelerin açılma kararı sürpriz olabilir. Balık Başak etkisi yoğun olduğundan bu dönem su ve toprakla ilgili olaylar yaşayabiliriz. Seller su baskınları ,toprak kaymaları gibi haberlerle karşılaşmamız olası. Ağacın ve suyun önemi ilerleyen yıllarda daha da artacak ancak konumuz şu an 😊.
Dolunay bitişlerin ,karanlık konuların aydınlığa çıkacağı zaman dilimleri olarak adlandırılır. Bu dönem biraz daha duygular ve mantığımızla hareket arasında bocalayacağımız bir süreç zira Marsın Boğa seyrinde ki Algol sabit yıldızı etkisi geçse bile vurgusu hayatlarımızda daha doğrusu son bir aydır nelerle uğraşıyorsanız artık netleşebileceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. İlahi adaletin her zaman işleyeceğini bilerek hareket eden kişilerin şu anda kaybettiğini bile düşünse de ilerleyen süreç içerisinde kazanacağı bir dönem o yüzden şimdiden geleceğinizi güzel hayal edin .An haritasında yükselenin İkizler burcu olması ve Merkür’ün halen Kova’da ki seyri bizlere hümanist düşünmeyi ,iyi ve kötünün bütüne hizmet ettiğini hatırlatıyor. Kıssadan hisse eğer bu aralar birilerine kızmış iseniz o kişiyi yargılamadan önce o kişinin bilinç derecesine varlığının size neyi öğrettiğine bakın ve o şekilde saygı duyarak duyguya kapılmadan olayların içinizden akıp geçmesine izin verin.
Burçlara etkisi sırasıyla

Koç
Sevgili Koçlar Dolunay sizin altıncı evinizi aydınlatıyor iş birliği yaptığınız kişilerin gerçek yüzlerini göreceğiniz ,farkındalığınızın artacağı bir süreç bu dönem sağlınızla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Sakin bir şekilde bu dönemi geçirmenizi tavsiye ederim.

Boğa
Sevgili Boğalar Dolunay sizin beşinci evinizi aydınlatmakta aşktan yana sevinirken çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Güzel bir Dolunay sizi beklemekte
İkizler
Sevgili İkizler, Dolunay dördüncü evinizi aydınlatırken evlilik ve emlakla ilgili şans ve şansızlıkları aynı anda deneyimleyebilirsiniz. Ev değiştirme alma satma konuları aile büyüklerinizle ilgili gelişen sorunlar çıkabilir.
Yengeç
Sevgili Yengeçler ,Dolunay 3.evinizi aydınlatmakta iletişimle ilgili güzel gelişmeler ve kısa ev ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.
Aslan
Sevgili Aslanlar Dolunay 2.evinizi aydınlatmakta gelirlerinizle ilgili bir takım sorunların netleşeceği bu konuların üzerine yoğunlaşacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz
Başak
Sevgili Başaklar ,Dolunay kendi burcunuzda gerçekleşmekte size ışıltısını verirken aynı zamanda sıkıntılardan da feraha çıkartacak işiniz ilişkiniz dış görünüşünüzle yenilikler yapabilirsiniz. özellikle Başak burçlarının 23 Ağustos -1 Eylül arası doğanlar hayatınız da önemli kararlar alarak
radikal değişikliklere gidebilirsiniz.
Terazi
Sevgili Teraziler, Dolunay 6.evinizde Dolunay gerçekleşmekte iş hayatınızla ilgili sonuçlanmalar iş arkadaşlarınızla ilgili gerçeklerin yüzünüze vurulması olası. Kim ak kim kara anlayacağınız bir dönem yalnız bu süreçte sağlığınıza dikkat
Akrep
Sevgili Akrepler, aşk hayatınıza doğan Dolunay size mutluluğu vaat etmekte mutluluğunuza diyecek yok aşkı doyasıya yaşama ve hissetme zamanları.
Yay
Sevgili Yay’lar Dolunay 10. Evinizi parlatmakta toplum önündeki yeriniz kariyeriniz ile ilgili gelişmeler neticesinde daha göz önünde olacağınız bir dönem sizi beklemektedir.

Oğlak,
Sevgili Oğlaklar Dolunay 9. Evinizi parlatmakta uluslararası konular sosyal medya ile ilgili çalışmalarınızdan yana sevinebilir bu aralar yüksek eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz
Kova
Sevgili Kovalar 8. Evinizde gerçekleşen Dolunay ödemelerinizle ilgili konuları öne çıkartırken harcamalarınıza dikkat. Bu dönemde ev ile ilgili çıkan ani masraflar sizi yorabilir.
Balık
Sevgili Balıklar Dolunay 7. Evinizi parlatmakta uzun süreli ilişkilerinizde bir karara varabilir yuva kurabilirsiniz ayrıca iş hayatınızla ilgili yeni iş fırsatları sunacak kişilerden iş teklifi alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın