Başak Yeni Ay’ı

 

Harika bir Yeni Ay bizi bekliyor, hem arındıran hem de bugüne kadar neye emek verdiyseniz karşılığını kolaylıkla alabileceğiniz bir Yeni Ay. Özellikle bu ayda atılacak adımlar ileriki dönemde kalıcı olacak. Toprak ve su burçları, doğum haritalarında toprak ve su grubu ağırlıklı olanlar sürprizlere hazırlıklı olun. Aynı zamanda arınırken kendimizi de şifalama zamanı o yüzden bu haftayı hem zihinsel hem de bedensel detoksa ayırmakta fayda var. Eğer hayatınızda yeni bir sayfa açmak, yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız tam zamanı. Ayın karanlık fazda olduğu Yeni Ay günü ve öncesinde biraz tefekkür edelim acaba hayatınızın hangi alanlarda yeni bir sayfa açmak, temiz bir başlangıç yapmak istiyorsunuz? İşte bu hafta gökyüzünde Ay’ın hilâl halini gördüğünüzde niyetlerinizi gökyüzüne söyleyin. Unutmayın ki size sizden şah damarınızdan da yakın olan var. Yeni Ay’ın burçlara etkisi sırasıyla:

 

Sevgili Koçlar,

Sizlerin Başak burcu altıncı eviniz. Bu da sizin günlük akışınız, sağlığınızla ilgili yeni başlangıçlar yapacağınızı göstermekte ancak bu başlangıç o kadar kolay olmayacak biraz zorlanacağınız bir süreç iş ve ev değişikliği ile ilgili konular olabilir.

Sevgili Boğalar,

Size dost olan bir burçta gerçekleşen Yeni Ay size beklediğiniz aşkı, bebeği hatta uzun zamandan beri arzu ettiğiniz hayalinizin gerçekleşmesine aracı olabilir, evli ve çocuklu olanlar aşk ve çocuklarınızla ilgili dostlarınızla ilgili güzel başlangıçların müjdeleyicisi olan bir Yeni Ay var.

Sevgili İkizler,

Aile büyükleriniz ve evle ilgili konular taşınma, alım satım tadilatla ilgili konularla karşılaşacağınız otorite figürleriniz işinizle ilgili konularda bir takım dönüşüm yaşatacak bir Yeni Ay gerçekleşmekte. Olan her şeyin hayrınıza gerçekleştiğini bilerek hareket etmekte fayda var.

Sevgili Yengeçler,

İletişim alanınız, iş trafiğiniz, yakın çevrenizle yapacağınız iş anlaşmaları kısa seyahat alanınızın tetikleneceği güzel bir Yeni Ay sizi bekliyor. Özellikle bu dönem yapacağınız iş anlaşmaları uzun dönemde size bol kazanç getirebilir.

Sevgili Aslanlar,

Para alanınızda gerçekleşen Yeni Ay adeta size yeni gelir kapıları sunarken aynı zamanda çalışma ve iş ortamınızla ilgili radikal değişiklik ve hayatınıza yeni bir düzen getireceğinin de göstergesi. Bu açıdan gelen fırsatları iyi değerlendirerek yeni düzeninizi oturtmaya bakınız bu düzeni oturtmak kolay olmasa da sonrasında ilerleyen süreçte gelişen sonuçlar sevindirici olacaktır.

Sevgili Başaklar,

Kendi burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay, sizin kendinizle ilgili yeni bir başlangıç yapmanıza vesile olacak. Özellikle dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkiniz varsa ileri bir safhaya geçebilirsiniz, ev ve iş değişiklikleri, yeni bir aşk olası. Keyfini sürün.

Sevgili Teraziler,

Ödemeler borçlar alanınızda gerçekleşen bir Yeni Ay size ekstra bir borç çıkartabilir eviniz ya da işiniz yüzünden ya da bir takım aile büyüklerinin sağlık sorunlarından ötürü borç altına girebilirsiniz ödemeler sizi biraz zora soksa da sonrasında sevineceksiniz.

Sevgili Akrepler,

Size dost olan Başak burcunda gerçekleşen bir Yeni Ay hayaller, umutlar evinizde gerçekleşiyor. Uzun zamandan beri arzu ettiğiniz konular, aşk, çocuk gibi gerçekleşebilir. Mutlu olacağınız bir Yeni Ay, evlilik teklifi bekleyenler, iş arayanlar bu süreçte siz sevineceksiniz.

Sevgili Yaylar,

Başak Yeni Ay’ı sizin günlük rutininiz ve beslenme ile ilgili alanda yeni başlangıçlar yapacağınızı göstermekte sizin için zor gibi gözükse de değişken yapınızla size zor gelen tüm süreçleri kolaylıkla atlatacaksınız.

Sevgili Oğlaklar,

Uzaklarla ilgili konularda sevineceğiniz bir Yeni Ay sizi sevindirecek. Özellikle uluslararası konular, ihracat, ithalat, seyahat, yüksek eğitimle ilgili konularda sevineceksiniz.

Sevgili Kovalar,

Ödeme ve borçlar alanında gerçekleşen Yeni Ay sizi dönüştüren bir sürece sokabilir. Neticesinde bir borcun altına gireceksiniz ancak ilerleyen süreçte sevineceksiniz. Bu süreci gelir ve giderlerinizi düzenleyerek geçirmenizde fayda var.

Sevgili Balıklar,

Hayatınızın güzel bir dönemine giriyorsunuz dost olan bir burçta gerçekleşen Yeni Ay, size iyi gelecek özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar artı uzun zamandan beri beraberlik yaşadığınız kişilerden yana sevinceğiniz kârlı ortaklıklar ve evlilik getirebilir.

 

 

Bir Cevap Yazın