EKİM AYININ ENLERİ

Ekim ayı gümbür gümbür geliyor, retrosu kollektiflerin seyri ile nasıl 2020’nin Şubat’ı ve Mart’ı geçti ise hatırlayın bu sefer bu konuları selametle tamamlama zamanları. Ekim’in ilk haftasında Dolunay Koç’ta akabinde 4 Ekim’de Pluto’nun direkt seyri ile savaş rüzgarları, hayatınızda mücadele ettiğiniz konularda son vuruşları yapma toparlama dönemleri. Ekim’in ikinci haftasında Merkür’ün retrosu başlarken kendimizi eski ve yarım kalan işlere verme zamanı akabinde 16 Ekim’de Terazi’de gerçekleşen Yeni Ay, ikili ilişkilere belki yeni bir soluk verebilir. Güneş Terazide seyir ederken Ekim’in son hafta başında 23’de Akrep’e geçiyor. 28 Ekim’de ise Merkür Teraziye geçiyor aynı gün Venüs’te Terazi burcuna geçmekte ve ayın kapanışını Boğa burcundaki Dolunay’la bitiriyor. Aylık burçlar sırasıyla:

 

 

Sevgili Koçlar,

Ayın ilk haftasında hanenize doğan Dolunay iş ve ilişkilerinizle ilgili konularda netleşme sağlarken Retroların da etkisiyle nostalji eski aşklar işler gündeminize tekrar oturabilir Türk filmi tadında yaşayacaksınız. Satürn ve Pluto’nun da direk dönüşü ile birlikte kariyer alanınızda tamamlanmalar var. İkinci haftasında Retrolu günler başlıyor, Kasım’ın ortalarına kadar yarım kalan aşk, işlere eğilme zamanı ardından Teraziye giren Güneşle beraber ilişki ve ortaklık evinizde ferahlık ve yeni başlangıçlar olası. Nihayet Ekim’in son haftasında Güneş’in Akrep’e geçmesi tutkularınızı eski aşkları artan ortak gelirlerinizi de beraberinde getirmekte. Ekim’in sonunda yapacağınız sözleşmeleri Aralık ayına atmakta fayda var. Nihayet Ekim’in sonunda zihinsel ve bedensel olarak rahatlayacağınız kendinizle yüzleşeceğiniz bir Dolunayla ayı bitiriyorsunuz.

 

 

Sevgili Boğalar,

Ekim’in ilk haftasında 12.evinize doğan Dolunay size farkındalık ve sağlıkla ilgili konulara biraz daha dikkat etmeniz gerektiğini ifade ederken iş yerinde çalışma ortamında bazı gerginlikleriniz de olası. Satürn ve Pluto’nun direkt seyri ile beraber özellikle uzaklarla ilgili konular gündeminizi alabilir, yüksek eğitim sosyal medya, uluslarararası konularda daha sağlam adımlar atabilirsiniz. İkinci haftasında ilişki ve ortaklık alanınızda başlayan retrolu günler yarım kalan projelere ağırlık vermenizi salık vermekte. İlişki açısından yanlış anlaşılmalara açıksınız. Sakin kalmakta fayda var. Sağlık alanınızdaki iyileşmeler, Venüs’ün aşk evinize geçmesiyle daha rahat daha mutlusunuz. Ekim’in sonuna doğru ilişki ve ortaklıklar ev alımı taşınma gibi konularınız gündeme gelebilir mümkünse yeni ortaklık ve beraberlikleri Aralık ayında yapmanızda fayda var. Nihayet ayın sonunda hanenizde gerçekleşen Dolunay size mutluluk, işle ilgili emeklerinizin karşılığını alacağınız bir dönemi müjdelemekte.

 

 

Sevgili İkizler,

Ekim’in ilk haftasında Koçtaki Dolunay size bugüne kadar isteğiniz bir olayın haberini verebilir. Arkadaşlarınızla ilgili güzel gelişmeler aşk ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili olumlu gelişmeleri vaat etmekte. Ekim’in ikinci haftasında çifte Retrolu günlere merhaba diyoruz. Merkür retrosu sizi yoracak Aralık’a kadar olan bu süreci yarım kalan işlerinizle kendiniz ve sağlığınızla ilgilenerek geçiriniz. Ekim’in üçüncü haftasında Terazi’de gerçekleşen Yeni Ay size ummadığınız eski bir aşkı ayağınıza getirebilir, eski bir iş teklifi fırsatlar doğabilir bu şekilde ilerleyebilirsiniz. Ekim’in son haftasında aşk, ortak projeler ve çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz iletişiminiz mümkünse az ve öz olsun. Ekim’in son haftasında Boğa burcunda Dolunay size bedensel ve zihinsel olarak dinlenmenizi göstermekte çalışma ortamınız gündelik rutinle ortaya çıkan sonuçlar sizi dönüştürebilir.

 

 

Sevgili Yengeçler,

Yan yan yürüyen herkesin hor gördüğü ama hedefinden hiç şaşmayan Sevgili Yengeç içindeki gücü ortaya koyma zamanı neden mi çünkü Ekim’in ilk haftasında kariyerinize doğan bir Dolunay kendinizi fark etmenize vesile olurken evle ilgili konuları da gündeminize sokabilir. Satürn ve Pluto’nun direkt seyri ile birlikte kökleriniz iş hayatınız eşle ilgili konularda olumlu gelişmeler var.Ekim’in ikinci haftasında Terazi’deki Yeni Ay eski aşklara yeni bir başlangıç yapmakta. Retrolar size yarayacak aşk ve iş konuları nostalji serisi yaşarken unutma ki Retro ile Retro gider eğlen gez ama son kararı Aralık’ta ver tamam mı? Ekim’in son haftası aşk ve çocuklardan yana, dostlardan yana sevineceğiniz bir ayı veriyor. Hobilerinizden para da kazanabilirsiniz. Ekim’in son gününde gerçekleşen Dolunay belki de arzu ettiğiniz bir hayalinizi gerçekleştirmenize aracı olabilir. Hadi yine iyisin sen çaktırmadan yan yan yürümeye devam et😊

 

 

 

Sevgili Aslanlar,

Sevgili Orman kral ve kraliçeleri hadi yine keyfiniz yerinde özellikle Ekim’in ilk haftasındaki Dolunay uzaklarla ilgili konularda, yüksek eğitim, uluslararası konular, sizi sevindirecek. Satürn ve Pluto’nun direkt seyri ile günlük akışınızı oturtmaya başlıyorsunuz. Ekim’in ikinci haftasında Retroların çifte katmerlisine girerken biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle aile büyükleriniz ev ve eşle ilgili konular sizi Aralık’ kadar yoracak haberiniz olsun. Ekim’in üçüncü haftasında baba figürü ile ilgili sağlık konularına dikkat! Ekim’in son gününde gerçekleşen Boğa Dolunayı ise eski işlerinizle ilgili olumlu sonuçlar alabileceğinizi göstermekte.

 

 

Sevgili Başaklar,

Sevgili hizmet aşıklısı Başakcım saçı güzel, kendi güzel Afrodit’im niye üzülüyorsun dertsiz başına dert arama kaldı ki Ekim sana eski fırsatlarını çıkartabilir. Ekim’in ilk haftasında gerçekleşen Dolunay ödemeler evinizi aydınlatmakta özelllikle ek gelirle ilgili birtakım daralmalar ödemelerin zorluğu hayatınıza yansıyabilir. Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen Retroların başlaması sizi biraz gerse de yine de yakın çevrenizden alacağınız destek, yeni iş fırsatları belki eski işlerinizi aktive edecek. Ekim’in son haftasında gerçekleşen Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle beraber işlerinizde açılma ve genişlemeler olası nihayetinde Ekim’in sonunda gerçekleşen Boğa’daki Dolunay uzaklarla ilgili güzel sonuçları size verirken çok mutlu olacaksınız.

 

 

 

Sevgili Teraziler,

Öncülerden kendini gerçekleştiren hümanist Terazi insanı Ekim’in ilk haftasında Koç’ta gerçekleşen Dolunay ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda var olan konuları ortaya çıkarmakta bu konular sizin lehinize işliyor sonrasında Satürn ve Pluto’nun direk seyre geçmesiyle evle ilgili, aile büyükleri ile ilgili sorunlar, taşınma bakım onarım gibi konularda tamamlanma durumunuz olası. Ardından Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen Retrolar sizi maddi ve manevi açıdan yorabilir gerebilir artı değerler de kazanmanız olası Terazi’de gerçekleşen  Yeni Ay hanenize yenilik ve güzellik getirmekte ardından Güneşin de Akrep burcuna geçmesiyle beraber para hanenizde artışlarınız söz konusu. Ekim’in son gününde gerçekleşen Boğa burcundaki Dolunay özellikle ödemelerle ilgili alanınızda gerçekleşen ani masraflar canınızı sıkabilir.

 

 

 

Sevgili Akrepler,

Tutkuların insanı Akrep bu ay sizi zorlayabilir özellikle eski iş, eski eş, eski aşklar geri dönüş yapabilir. Ekim’in ilk haftasında Koç’ta gerçekleşen Dolunay çalışma ortamınız günlük akışınızla ilgili bir takım aksayan yerleri gözünüze sokabilir. Ama hemen canın sıkılmasın Sevgili Akrep sen her durumun ardından kalkabileceğinden ötürü rahat ol kaldı ki Venüs’ün evinize girmesi size sürpriz görüşmeleri evle ilgili konularda feraha çıkmanızı verebilir. Ardından Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşecek olan Merkür retrosu Mars’ın retroya girmesiyle tadından yenmeyen durumlar yaşamanız olası özellikle bu Retrolardan bir tanesi kendi burcunuzda diğeri ise yöneticinizin Retro’da olması sizi yorabilir ve gerebilir. Ama yine daha önceden kaybetmiş olduğunuzu düşündüğünüz sevgili ve işi getirebilir. Ekim’in üçüncü haftasında gerçekleşen Terazi burcundaki Yeni Ay uzun zamandan beri istediğiniz bir dileğiniz için size fırsat sunmakta, dileğiniz gerçekleşebilir. Ekim’in son haftasında ise Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay ikili ilişkiler ve ortaklık alanınızda gerçekleşirken sizi sevindirebilir sonuç alacaksınız, şansınız dönmekte.

 

 

Sevgili Yaylar,

Sevgili iyicil değişken Yaylar Ekim’in ilk haftasında gerçekleşen Yeni Ay aşk hayatınıza yeni bir başlangıç yapmakta çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay hamile kalmanız için çok uygun Venüs’ün Başak burcuna geçmesi kariyer alanınızda şansınızın artacağının ifadesi. Satürn ve Plutonun Oğlak burcundaki düz seyri gelir durumunuzu düzenlemenize vesile olacaktır. Ardından Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen Retrolar seyri sizin 12.evinizde gerçekleşmekte zihinsel ve bedensel alanınızda halletmeniz gereken beslenmenizi düzenlenmenizi salık göstermekte. Sağlıklı beslenmeye geçiş yapma zamanları, Terazi burcunda gerçekleşen Yeni Ay sosyalleşmenize neden olabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ekim’in son haftasında Güneşin Akrep seyri depresyondan çıkmanıza kendinizi iyi hissetmenize aracı olacak. Ekim’in son gününde gerçekleşen Boğa burcundaki Dolunay  günlük akışınızda çıkan aksaklıkları problemleri verebilir.

 

 

Sevgili Oğlaklar,

Sabrın abidesi olan Sevgili Oğlaklar Ekim ayı size iyi gelebilir neden mi başlayalım. Ekim’in ilk haftasında gerçekleşen Koç burcundaki Dolunay evle ilgili konuları taşınma yerleşme ev düzenleme gibi konularda ortaya çıkan aksilikleri ortaya çıkarabilir. Ayrıca Başak burcuna geçen Venüsle birlikte seyahat alanınız aktifleşiyor uluslararası konular sosyal medya gibi konularda şansınız çoğalırken sevinebilirsiniz. Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen retro sosyal arkadaş gruplarınızın olduğu alanda gerçekleşirken aşkınız varsa çocuklarınızla ilgili iletişime özen göstermenizi iletmekte.Ekim’in son haftasında Akrep burcuna giren Güneş hem aşk hem de dileklerinizin kabul olacağını göstermekte. Nihayetinde Ekim’in son gününde Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay aşk evinize bayram havası estirmekte bu ayınız keyifli geçiyor hadi yine iyisiniz sevgili Oğlaklar.

 

 

Sevgili Kovalar,

Sevgili Kara Kuzular herkesten farklı düşünen ve hissedenler farklı olmanız sizi daha da çekici kılıyor. Ekim’in ilk haftasında gerçekleşen Koç burcundaki Dolunay iş görüşmelerinizde artış yapacak, emeklerinizin karşılığını alacağınızın ifadesi. Venüs’ün Başak burcundaki seyri Satürn ve Plutonun direkt hareketi size ödemeleriniz ve kariyerinizle ilgili konularda destek verebilir. Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen retro seyri aşkınız ve çocuklarınızla ilgili iletişimde birtakım kopukluklar yaşayacağınızı belirtiyor dikkat takılmayınız, takmayınız. Terazi ayında gerçekleşen Yeni Ay sizin uzaklarla ilgili konularda yeni adımlar atmanızı sağlayacak ve bu adımların kalıcı olabileceğinin bir göstergesi olacak. Ekim’in son haftasında gerçekleşen Güneşin Akrep seyri aşk hayatınıza eski aşklarınızı kapınıza getirebilir. Dikkat son değerlendirmeyi Aralık’ta yapın hemen her şeye evet demeyin. Nihayetinde Ekim’in son gününde gerçekleşen Boğa burcundaki Dolunay evle ilgili aile büyükleri ile ilgili konularda birtakım problemleri ortaya çıkarabilir burada sağlam bir şekilde hareket etmenizde fayda var.

 

Sevgili Balıklar,

Zodyağın belki de en şanslı ve fedakar Burcu Sevgili Balık Ekim’in ilk haftasında Koç burcunda gerçekleşen Dolunay para evinizde güzel bir hareketlenme bir artış ya da ödemelerle ilgili birtakım problemleri çıkartabilir. Venüs’ün Başak seyri ikili ilişki ve ortaklık alanınıza şans veriyor. Satürn ve Pluto’nun direk seyri ile sosyal çevrenizi arkadaşlarınızı son kez bir gözden geçirip artık kalıcı dostları belirleme zamanı. Ekim’in ikinci haftasında gerçekleşen Retrolar uluslararası konular, uzak akrabalarla ilgili alanda birtakım aksaklıkları getirebilir. Terazi burcunda gerçekleşen Yeni Ay, ödeme ve ortak gelirler alanınızla ilgili yeni bir düzen getirmekte burada yeni bir kredi ya da ortak gelirlerde azalma durumu söz konusu. Ekim’in son haftasında gerçekleşen Güneş’in Akrep seyri sizi oldukça sevindirecek. Özellikle uzak akrabalarınızla ilgili haberler, seyahat izninizin çıkması ya da sosyal medya ile ilgili konularda rahatlamanız olası. Ekim’in son gününde Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay iş trafiğinizin artmasına, kısa tatillere, eski iş fırsatlarının tekrar gündeme gelerek ortaklarınız ya iş arkadaşlarınızla olumlu bir anlaşmaya götürebilir. Kaçırmış olduğunu sandığınız fırsatlar tekrar gündeminize oturacak bu sefer kalıcı olarak sevinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın