Eylül Ayının Enleri

 

Eylül ayı gümbür gümbür geliyor. İlk haftasından sonuna kadar temposu yüksek bir Eylül yaşayacağız. Eylül’ün ilk haftasında Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay kimilerine mutluluğu getirirken kimisini de gerçeklerle yüzleştirecek. Çalışma hayatımızın temposu artacak ardından 5 Eylül’de iletişim gezegeni Merkür Terazi Burcuna geçiyor. 27 Eylül’e kadar burada kalacak olan Merkür mental olarak bize ilişkilerimizi sorgulatacak ardından aşk ve parayı temsil eden Venüs gezegeni Aslan burcuna geçiyor, masraflar ve harcamalara dikkat. Eylül’ün ikinci haftasında uzun bir Mars retrosuna giriş yapıyoruz bu retrosu olanları sevindirirken diğerlerinde gerilimi arttırıyor. Sağalmak için düzenli sporu tavsiye ederim. Eylül’ün üçüncü haftasında Başak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay bizlere sağlığımızın önemini hatırlatacak. Eylül’ün son haftası Terazi Burcuna geçen Güneşle birlikte ilişki ve finansal konularımızla ilgili gelişmeleri yaşayacağız. 27 Eylül ‘de Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi bizleri şüpheci ve derin düşüncelere daldıracak. Bakalım Eylül ayı burçlara neler getirecek.

Sevgili Koçlar,

Eylül’ün ilk haftası hayatınızla ilgili farkındalıklarla gerçeklerle yüzleşeceğiniz bir süreç. Buradaki deneyiminizden neler öğreniyorsanız sevgiyle alıp kabul edin. İlişki ve ortaklıklarda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle ilk hafta yapacağınız görüşme ve iş birlikleri yüzünüzü güldürebilir. Aşk hayatınızda canlılık ve şanslı bir döneme giriyorsunuz yalnız Marsınız retro ise şansınız ikiye katlanırken düz Marsa sahip olanlar işte evde aşkta daha çok dikkat edin. Son hafta Başaktaki Yeni Ay ile birlikte sağlıkla ilgili iş yeriniz ve günlük rutinle ilgili bir takım yeni kararlar almanızı sağlarken, ayın sonuna doğru ödemelerle ilgili aksilikler gerçekleşebilir dikkat. Zor ama işteki ve aşktaki gelişmeler sizi motive edecektir.

Sevgili Boğalar,

Eylül sizin içinde hızlı ve yoğun geçecek, öncelikle Eylül’ün ilk haftasında gerçekleşecek olan Balık Dolunayı sizin hayallerinizi gerçekleştirmenize vesile olabilir. Aşk ve çocuklarınızdan yana mutlu olabilirsiniz. Merkür’ün Terazi burcundaki seyri günlük rutininizde yoğunluk getirebilir. Günlük iletişimlerinizde de artış olacak, bu arada bu ay eviniz ve aile büyüklerinizle ilgili güzel haberler duyabilirsiniz. Mars retrosu 12.evinizde gerçekleşiyor, önümüzdeki iki buçuk aylık süreçte kendinize dikkat etme süreci. Bu enerjiyi sağaltmak adına düzenli bir spora başlamakta fayda var. Güneşin Terazi burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca kendinizi daha zinde hissederken çevrenizdeki herkesle uyum içerisinde olacaksınız. Merkür’ün Akrep burcundaki seyri size ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda daha iyi bir anlaşma bazen de şüphe ve gerginlik verebilir.

Sevgili İkizler,

Eylül ayında kariyer alanınızda gerçekleşen Dolunay size işiniz ve pozisyonunuzla ilgili birtakım zorlu dönüşümleri yaşatabilir, aynı zamanda ev değiştirme ve eve çıkma gibi problemlerle uğraşabilirsiniz. 5-27 Eylül arasında Merkür’ün Terazi burcundaki seyri sizi sevindirirken özellikle aşk ve çocuklarla ilgili konulara sevineceksiniz. 6 Eylül’de Venüs’ün Aslana geçmesiyle birlikte yakın çevreniz, işle ilgili yapacağınız sözleşmelerden yana sevinebilirsiniz. 10 Eylül’de Mars retrosu 11.evinizde gerçekleşiyor, burada sosyal çevreniz olsun sevgili ve çocuklarınızla ilgili konular olsun gerginlik ve zorlu bir süreç. Önümüzdeki iki buçuk aylık süreçte etkili bu olumsuz enerjilerden korunabilmek için doğru spora derim. Eylülün 3. haftasında gerçekleşen Başak Yeni Ay’ı ile beraber aile büyükleriniz ve evle ilgili konular, ev alma satma kiralama gibi konularla uğraşabilirsiniz. Eylül’ün son haftasında 22 Eylül’de Güneşin Terazi Burcuna geçmesiyle beraber, aşk, çocuklar hayalleriniz, hobilerinizle ilgili çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçerken, iş ortamınız ve sağlıkla ilgili konuları öne çıkaran bir süreç yaşayacaksınız. Yaşadıklarınızı derinlemesine analiz etmenizde fayda var.

Sevgili Yengeçler,

Eylül’ün ilk haftası sizin için yeni bir seyahat, yüksek eğitim, uluslararası konularda yeni başlangıçlar sunmakta, bu sizin için şanslı bir süreç kıymetini bilin. 5 Eylül’de Merkür Terazi Burcuna geçerken evle ve aile ilgili konular gündemde. Aile büyükleri eve dönebilir, ev değiştirebilir, taşınma durumu söz konusu. 6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi sizin finansal alanda şansınızı yükseltecek. 10 Eylül’de  Koç burcunda Mars retrosu başlıyor. Önümüzdeki iki buçuk aylık süreçte sosyal çevreniz aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili alanlara dikkat etmekte fayda var. 17 Eylül’de Başaktaki Yeni Ay size yeni bir düzen müjdelemekte. Ev alma, kiralama gibi konular aile büyükleri ile süreçler yaşanacak. Eylül’ün son haftası 22 Eylül’de Terazi Burcuna geçen Güneşle beraber ev aile büyükleriniz ve kariyerinizle ilgili önümüzdeki bir aylık süreçte güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendiriniz. 27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili daha detaycı inceleyen sorgulayan olurken kimi zaman da fikirlerinizde ısrarcı olabilirsiniz. Bu süreci daha empati yaparak geçirmenizde fayda var.

Sevgili Aslanlar,

Hızlı bir Eylül geçirmeye hazır olun. 2 Eylül’de gerçekleşen Balık burcundaki Dolunay, ödemeler nafaka, elden yana gelirler, kredi vergiler alanınızda gerçekleşirken harita tipinize göre parasal gelirlerinizde olumlu bir gelişmenin sonucunu size verebilir veya ani çıkan ödemeler yüzünden sağlık ameliyat vs.de olabilir canınız sıkılabilir.5 Eylül’de Merkür’ün Terazi Burcuna geçmesiyle işlerinizde olumlu anlamda bir artış söz konusu. 6 Eylül’de gökyüzünün küçük iyicil şansı burcunuza girerek sizlere aşkta işte şans verecek. Işıltınız artacak. 10 Eylül’de Koç burcunda var olan Mars retrosu uluslararası konular, sosyal medya konularıyla ilgili birtakım sorunlar ve aksilikler yaşatabilir. Seyahat planlarınızla ilgili aksaklıklar çıkabilir. 17 Eylül’de Başak Burcunda gerçekleşen Yeni Ay size parasal anlamda yeni fırsatlar elde etmenizde aracı olacak. 22 Eylül’de Terazi Burcuna giren Güneşle  birlikte yakın çevrenizle olan finansal işbirliğinizden kazanç sağlayabilirsiniz. 27 Eylül’de Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte evle ilgili alma satma kiralama gibi konularla ilgili bir hareketlilik, sözleşmeler var. İnanamayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Sevgili Başaklar,

Sizin için Eylül güzel başlangıçların habercisi, 2 Eylül’de Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda doğarken size sürpriz gelişmeleri beraberinde getirecek. 5 Eylül’de Terazi Burcunda gerçekleşen Merkür transiti finansal alanınızı harekete geçiriyor. 6 Eylül’de Aslan burcuna dönen Venüs transiti size sağlık, iş ortamıyla ilgili konularda şans getirecek. 10 Eylül’de Koçta seyreden Marsın retrosu başlıyor, önümüzdeki 2.5 aylık süreçte ödemelerle ilgili konularda zorlanmanız olası dikkat. 22 Eylül’de Terazi Burcuna giren Güneş önümüzdeki bir ay boyunca finansal alanınızda patlayacak. Güzel kazançlar sağlamanıza vesile olacak. 27 Eylül’ de Akrep burcuna geçen Merkür, size yakın çevrenizle ilgili işbirlikleri, sözleşmeler konusunda daha titiz olmanızı sağlayacak ve sonuçlar lehinize sonuçlanacaktır.

Sevgili Teraziler,

Eylül ayı sizin için hareketli ve bir o kadar da anlam yüklü. 2 Eylül’de gerçekleşen Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte günlük akışınızda ortaya çıkan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 5 Eylül’de Merkür’ün burcunuza geçmesiyle iletişim ve zihinsel olarak daha aktif olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz .6 Eylül’de Venüs’ün Aslan Burcundaki transiti başlıyor, hayallerinizle ilgili olumlu gelişmeler ve sürprizleri yaşayacağınız bir süreç. 10 Eylül’de başlayan Mars retrosu ikili ilişki ve ortaklıklar alanınızla ilgili birtakım sorunları daha çok gündeme getirebilir. Önümüzdeki iki buçuk aylık süreçte baş bölgenize dikkat. Sürekli tekrar eden baş ağrılarınızdan sıkılabilirsiniz. Disiplinli spor yapmanız olumsuz enerjiyi sağaltacaktır. 17 Eylül’de Başak Burcundaki Yeni Ay sizi yeni bir farkındalık sağlıklı bir rutin oluşturabilme adına dönüştürebilir. Eylül’ün son haftasında 22 Eylül’de Güneşin burcunuza geçmesi iyi gelecek. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz .27 Eylül’de Merkür‘ün Akrep burcuna geçmesiyle finansal alanda olumlu anlamda ilişkiler kurabilir yeni sözleşmeler yapabilirsiniz.

Sevgili Akrepler,

Sizin için güzel bir Eylül ayı başlıyor öncellikle 2 Eylül’de Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınızla ilgili olumlu sonuçları getirecek. Çocuk sahibi olanlar çocuklarınızın başarılarından ötürü sevinebilirsiniz. Yeni başladığınız bir hobiniz varsa o konularda olumlu bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 5 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşen Merkür transiti olumlu açılarınız varsa  size aydınlık farkındalık, olumsuz açılarsa bir takım problemleri takıntıları beraberinde getirebilir.6 Eylül’de gerçekleşen Aslan Burcunuzda gerçekleşen Venüs transiti kariyer alanınızda olumlu gelişmeleri size sağlarken akabinde ayın 10’unda başlayacak olan Koç burcundaki Mars retrosu sağlık işle ilgili problemler, evcil hayvanlarınızla ilgili rahatsızlık olumsuz sonuçları yaşayabilir bununla ilgili yapacağınız en güzel eylem disiplinli bir spor yapmanız, bu olumsuz enerjiyi alacaktır. Eylül’ün son haftasında 22 Eylül’de Güneşin Terazi Burcuna girmesiyle farkındalığınız artarken kendinizi zihnen bedenen önümüzdeki bir ay boyunca daha iyi hissetmenize vesile olacak.27 Eylül’de burcunuza geçen Merkür sizi sezgisel iletişimde daha detaycı kılacak.

Sevgili Yaylar,

Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz özellikle kad ve fasın aklınıza gelmesiyle bu dönem kaderinizde önemli gelişmeler olacaktır. 2 Eylül’de  gerçekleşecek olan Balık Dolunayı hayatınızın aile büyükleri ev alma satma kiralama gibi alanında gerçekleşiyor. Harita tipinize göre olumlu gelişme ya da dönüşüm odaklı gelişmeler yaşayabilirsiniz.5 Eylül’de gerçekleşen Merkür’ün Terazi transiti 11.evinizde hayatınıza yeni arkadaşlar yeni iş birlikleri aşk çocukla ilgili yeni fırsatları sunabilir. 6 Eylül’de gerçekleşen Venüs’ün Aslan Burcundaki transiti yüksek eğitim, uluslararası konularında size şans veriyor. Yıldızınızın parladığı zamanlar. 10 Eylül’de Mars retrosu başlıyor ve önümüzdeki iki buçuk aylık süreçte aşk hayatınızla ilgili problemler, çocuklarla ilgili sorunlar çıkartabilir. 22 Eylül’de Terazi Burcuna giren Güneş ile beraber sosyal grup arkadaş ortamınız hayallerinizle ilgili alanda mutluluk ve huzur var.Nihayet 27 Eylül’de Merkür’ün Akrep Burcundaki transiti size zihinsel anlamda farklı bir bakış açısı sunarken detaylarla ilgili sıkılabilirsiniz onun yerine tefekkür etme ve meditasyon size iyi gelecektir.

Sevgili Oğlaklar,

Eylül ayı sizin için biraz daha rahatlamanın kendinizi bulmanın ayı diyebilirim. Özellikle Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay size iyi gelecek, yakın çevreniz, işle ilgili konuların ön plana çıkacağı zaman dilimleri. 5 Eylül’de gerçekleşecek olan Merkür’ün Terazi burcundaki seyri kariyer ve evle ilgili konularda gelişmeler getirecek. Yer değiştirme, otorite figürleri ilgili uyumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz.6 Eylül’de Venüs’ün Aslan Burcuna seyri ödemeler, ortak gelirler alanınıza şans getirecek. Bu alanla ilgili var olan sorunlarınızı bu dönem rahatlıkla çözümleme imkanı bulacaksınız. 10 Eylül’de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor burada aile büyükleriniz, evle ilgili konular iş yerinizdeki otorite figürleri ile ilgili birtakım sorunlarla yüzleşebilirsiniz. 17 Eylül’de Başak Yeni Ayı yüksek eğitim, uluslararası alanlarla ilgili size yeni fırsatları sunmakta, değerlendirin. 22 Eylül Terazi Burcuna geçen Güneşle birlikte kariyer alanınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi herkesten daha fazla öne çıkartabilir. Bu günlerin kıymetini bilin. Aynı zamanda aileyle ilgili güzel gelişmeler de söz konusu. 27 Eylül’de Akrep burcuna geçen Merkürle birlikte hayalleriniz sosyal çevreniz ortaklaşa yapmış olduğunuz projelerle ilgili iletişimin olumlu ve kazançlı olacağı  bir sürece giriyorsunuz. Fırsatları ve şansları değerlendirmeniz dileğiyle.

Sevgili Kovalar,

Eylül ayı sizi dönüştüren, eğlendiren bir ay olacak. 2 Eylül’de gerçekleşen Balık Burcundaki Dolunay para alanınızda doğuyor siz de parasal anlamda gayretlerinizin karşılığını alacaksınız. 5 Eylül’ de Merkürün Terazi Burcuna geçişiyle birlikte yüksek eğitim, sosyal medya, uluslararası konularda güzel gelişmeler elde edeceksiniz. 6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle ödemeler alanınız ortak gelir alanında olumlu şans ve fırsatları gökyüzü size sunmakta, değerlendirin. Borçlarınızı ödeyebilir iyi bir planlama ile feraha çıkabilirsiniz. 10 Eylül’de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor, yakın çevrenizle ilgili birtakım sorunlar işlerinizle ilgili iletişimde bir takım aksilikler çıkabilir. Trafikte seyir halinde iken dikkat. 22 Eylül’de Terazi Burcuna Güneşin geçmesiyle önümüzdeki bir aylık süreçte sosyal medya, uluslararası konular, yüksek eğitim alanında güzel sonuçlar alabileceksiniz. 27 Eylül’de Merkürün Akrep Burcundaki seyri kariyer evinizde gerçekleşiyor, bu dönem özellikle otorite figürleri ile olan iletişimde daha dikkatli daha detaycı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Balıklar,

Sizin gibi duygusal bir burç için Eylül ayı güzel geçmez mi? Size iyi gelecek bir ay var önünüzde, fırsatları değerlendirin hayallerinizi gerçekleştirin derim. 2 Eylül’de Balık Burcunda gerçekleşen Dolunay size güzellikler getiriyor. Bulunduğunuz alanlarda yıldızınız parlarken iş ve ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. 5 Eylül’de gerçekleşen Merkürün Terazi burcundaki geçişi ödemeler ortak gelirler konusunda farklı bir yapılandırmaya gidebilirsiniz. Bu size ödemelerle ilgili rahatlama sağlayabilir. 6 Eylül’de gerçekleşen Venüs’ün Aslan Burcu seyri sizi şifalıyor. İş arayanlara iş fırsatlarını sunarken sağlık sorunları olanlara şifa getirecek. Mars retrosu Koç burcunda 10 Eylül’de başlıyor önümüzdeki iki buçuk ay boyunca para alanınızda bir takım aksilik ve sorunlarla karşılaşmanız olası. Harcamalarınızda dikkatli temkinli olun. 17 Eylül’de Başaktaki Yeni Ay size dost olan bir burç. İkili ilişkilerinize yeni bir soluk yeni iş birlikleri ortaklıklar getirebilir. 22 Eylül’de Terazi Burcuna geçen Güneşle beraber ödemeler ve ortak gelir alanınızla ilgili güzel neticeler alacaksınız. Sizi maddi olarak oldukça rahatlatacaktır.27 Eylül’de Merkürün Akrep Burcuna geçmesiyle yüksek eğitim, uluslararası konular sosyal medya alanlarında zihinsel olarak daha detaycı ve sezgisel olacaksınız ve bu transit size iyi gelecek.

Bir Cevap Yazın