Güneş Aslan Burcuna Geçiyor!

ASLAN Burcuna geçen Güneş ışığı, Aslan Burcunda doğanları ve doğum haritalarınızda hangi eviniz Aslan Burcu ise orayı aydınlatıp parlatacak. 1 ay boyunca spotlar Aslanların üzerinde olacak.
Şimdiden Aslan Burcunda doğan tüm dişi ve eril kaplanların doğum günü kutlu olsun. Gökyüzünde yıldızınız tüm yıl boyunca parlasın.
Sevgili Koçlar,
Aslan Burcuna geçen Güneş sizin aşk çocuklar ve hobi alanını parlatacak. Önümüzdeki 1 aylık süreçte kalbiniz boşsa aşk kapınızı çalacak. Çocuk isteyenler bu ay müjdeli haberi alabilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir ve bundan çok keyif alabilirsiniz.
Sevgili Boğalar,
4. Evinize giren Güneş, ev ve aile ile ilgili konularda sizi sevindirecek. Yeni bir ev satın alabilir, aile büyüklerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa bu dönem bir tık daha ileri seviyeye geçiş yapabilirsiniz.
Sevgili İkizler,
3. Evinize doğan Güneş yakın çevrenizle ilgili  olumlu gelişmeler, yeni bir tatil ya da yeni bir araba sunabilir. Kardeş ve yakın dostlarınızla geçireceğiniz güzel zamanlar sizi bekliyor.
Sevgili Yengeçler,
2. Evinize doğan Güneş size para getiriyor. Kazançlarınızda olası bir artış söz konusu, önümüzdeki bir aylık süreçte bunları deneyimleyeceksiniz.
Sevgili Aslanlar,
Sevgili Aslanlar bir ay boyunca Güneş hanenizde sizi parlatacak görünüşünizde değişiklik yer değişikliği ilişki ve kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu
Sevgili Başaklar,
12. Evinize giren Güneşle beraber bir aydınlanma, yer değişikliği, psikolojik olarak rahatlamanız söz konusu. Kendinizle ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri deneyimleyeceksiniz.
Sevgili Teraziler,
11. Evinize giren Güneşle beraber yeni gruplar, projeler oluşturabilirsiniz. Hayallerinizle ilgili, çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili güzel başlangıçlar olası.
Sevgili Akrepler,
Size iyi gelecek bir aya hoş geldiniz. Kariyer alanınız ve aşk hayatınızda toplumda öne çıkma, kendinizi gösterme zamanlarınız. Bu ay geçmiş dönem ektiklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem olacak.
Sevgili Yaylar, 
Yüksek eğitim, uluslararası konular, uzaklara seyahatle ilgili alanınıza doğacak olan Güneş’in bir ay boyunca burayı ısıtmasıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu konularla ilgili yeni bir başlangıç yapabilir, başarılı olabilirsiniz.
Sevgili Oğlaklar,
Başkalarından elde ettiğiniz gelir,eş ya da ortaklarınız ,kredi ve borçlar hanenize doğan Güneşle birlikte bu konularla.ilgili feraha ermeye belki bir kredi borcunuz tamamlanıcak kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz
Sevgili Kovalar,
İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınıza doğan Güneş sizi sevindirecek. Yeni iş teklifleri almanız, aşk hayatınızda olumlu anlamda ilerlemeniz söz konusu. Bu dönem size iyi gelebilir.
Sevgili Balıklar,
6. Evinizi parlatan bir Güneş var. Günlük yaşamdaki olumlu gelişmeler size iyi gelecek. İş arkadaşlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışacağınız bir ay başlıyor, keyfini sürün derim.
HERKESE TADINI ÇIKARACAĞI BİR SÜREÇ DİLİYORUM.

Bir Cevap Yazın