Güneş Boğa Burcunda 19 Nisan 2021 I 5 Duyumuz Canlanıyor!

 

Hayatımızın ışığı Güneş , 19 Nisan’da Maddiyat ,güven, emniyet ,sabrın timsali Boğa Burcuna geçiş yapıyor ,önümüzdeki bir ay boyunca doğum haritalarımızda Boğa burcunun olduğu alan hareketlenerek bizlere hayata dair bir takım şansları ya da şansızlıkları yaşatabilir.

Boğa burcunun şu anda evinde olan Uranüs  , Venüs gezegenlerine  Güneşin de eklenmesiyle  birlikte haritalarımızda alacağı açı ve gezegen etkileşimlerini de katarsak hayatımızda Boğa konuları özellikle dünyevi ihtiyaçlarımız maddi ve manevi konularda öne çıkacak. İlişkilerde güven sınavları , finansal konularda  devamlı gelir elde etme gibi konularla uğraşacağız. Boğa burcu  Zodyağın ikinci burcudur.Tabiat ananın tüm nimetlerini doya doya 5 duyusuyla hisseder görür,koklar ,duyar ,tadar ,dokunur. Maddi zenginliği ,yaratıcılığı ,sabrı ve azmi temsil eder, gölge yanları yeme ve içmeye düşkünlük ve tembellik ve inatçılıktır. Normalde çok çalışkan olan Boğa burcu ancak sevdiği konularda harekete geçer. Öfkesi hayvanlar alemindeki hemcinsi gibidir. Normalde sakin olan Boğa burcu insanı kızarsa  ortalığı tozu dumana katabilir. O yüzden geçimi kolay ,ve iyi niyetli olan Boğa insanını kızdırmayın yoksa fena olur. Önümüzdeki bir ay boyunca Boğa’daki gezegen birikimleri ,aşk hayatımızın renkleneceği  ,yaratıcılık alanımız  ,azimli çalışmalarımızın karşılığını alacağımızı bizlere müjdelemekte. İş ve aşk’ta kendimizi iyi hissedeceğimiz zamanlar.20 Mayıs’a kadar Boğaların yıldızı parlıyor,şimdiden tüm Boğaların doğum günü kutlu olsun.

Koç

Sevgili Koçlar , 2.evinize giriş yapan Güneşle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca finansal açıdan küpünü dolduracağınız bir dönem,part time işlerde çalışıyorsanız yoğunluk yaşayabilirsiniz.9-6 gibi bir işiniz varsa prim terfi almanız an meselesi,iş arayanların iş bulacağı bir dönem.Keyfini sürün

 

Boğa

Sevgili Boğalar kendi burcunuza doğan Güneş’le beraber hayatınız da canlanıyor,kendinizi  bedenen zinde hissedebilirsinizAyrica ikili ilişki ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.Yıldızınızın parlayacağı zamanlar.

İkizler

Sevgili İkizler  12.evinize giriş yapan Güneş’le beraber farkındalığınızın artacağı kişisel gelişiminize destek veren çalışmalarla kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanlar.Bu dönem yapacağınız meditasyon,dua ve tefekkür ederek geçirebilirsiniz.İlerlemenize engel teşkil eden yanlış inanç kodlarınızdan kurtulma zamanları.

Yengeç

Sevgili Yengeçler 11.evinize giriş yapan Güneşle birlikte ,sosyal çevrenizde parlayacaksınız.İş birliği yaptığınız kişilerle güzel çalışmalar yapmanız olası,aynı zamanda yeni sosyal gruplara girerek kendinize yeni bir çevre oluşturabilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar 10.evinize giren Güneş’le birlikte kariyeriniz ve toplum önündeki yerinizde kendinizi daha çok göz önünde bulacaksınız. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinizdeki gelişmeler sizi sevindirebilir.

Başak

Sevgili Başaklar, dokuzuncu evinize giren Güneş’le birlikte önümüzdeki bir ay boyunca yurtdışı konuları, yüksek eğitim, seyahat planları yapabilir bu konulardan yana sevinebilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler, sekizinci evinize giren Güneş’le birlikte hayatınızın maddi ve manevi değerler alanındaki gelişmelerle sevineceğiniz maddi açıdan kendinizi toparlayacağınız başkalarından elde ettiğiniz gelirlerin artışıyla sevineceğiniz bir ay sizi beklemekte.

Akrep

Sevgili Akrepler, yedinci evinize giren Güneş’le birlikte özel hayatınızla ilgili önemli gelişmeleri yaşayabilirsiniz; evlilik teklifi alabilir, söz ya da nişan olaylarına girebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni çalışmalar, yeni iş birlikleri ilerleyen süreçte size bol kazanç getirebilir.

Yay

Sevgili Yaylar, altıncı evinize giren Güneş’le birlikte sağlığınızla ilgili iyileşmeler söz konusu. Önümüzdeki bir ay boyunca günlük akışınız canlanıyor, kendinizi daha iyi ve daha zinde hissedebilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, beşinci evinize giren Güneş’le birlikte aşk hayatınız canlanıyor; yeni bir ilişkiye girebilirsiniz, evli olan oğlaklar çocuk sahibi olabilirler, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay keyifli bir dönem sizin için başlıyor.

Kova

Sevgili Kovalar, dördüncü evinize giren Güneş’le birlikte aile kurmak için adım atabilir, ailenizin miras yoluyla edineceğiniz gayrimenkullerle ilgili sonuç alabileceğiniz bir dönem aynı zamanda ev sahibi olmak isteyenler için şanslı bir dönemdesiniz.

Balık

Sevgili Balıklar, üçüncü evinize giren Güneş’le birlikte önümüzdeki bir aylık süreç içeresinde iletişim trafiğiniz olumlu anlamda artacak. Yakın akraba ziyaretleri ve kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İşi olmayan Balıklar bu dönem işe girebilir, işi olanların ise güzel kazançlar elde etmesi söz konusu.

Bir Cevap Yazın