Güneş Kova Burcunda I Özgürlüğün Kıymetini Algılama Zamanı

 

Dünyamızacan veren Güneş’in Kova burcuna geçmesi 19 Ocak saat 23:39’da gerçekleşiyor.Önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde bireyselliğimizin sınanacağı ,gölgelerimizi kabul ederek kendimizi zihinsel ve ruhsal olarak özgürlüğün kıymetini deneyimleyeceğimiz aynı zamanda teklikten birliğe gideceğimiz bir dönem.Mitolojik olarak Prometheus insanlara gelecekten bilgi veren ateşi insanlara verdiği için Zeus tarafından cezalandırılandır.Klasik Astrolojide Kova burcu hava olayları ,uçakları ,uzay ve ileri teknolojiyi anlatır.Aynı zamanda özgürlik için de mücadeleyi isyanları bizlere gösterir.Güneşin Kova’ya girmesiyle birlikte şu anda transitte var olan gezegenlerle etkileşime gireceğinden hayatımız da doğum haritalarınızda Kova ,Aslan aksını aynı zamanda dolaylı olarak da Akrep ve Boğa burçlarını da etki altına alacaktır.Önümüzde ki günlerde global olarak uzay ve yeni teknolojik araçlar innovasyon sağlık konularında keşfedilen ilaçları bulunabilir.Hava sektörü ile ilgili bir takım sıkıntılar sektörle ilgili hava şirketlerinin kapanması ,uçakların düşmesi gibi konular gündemimizi alabilir.Özellikle 1 Şubat’tan 20 sine kadar olan zaman diliminde isyanlar global olarak değişimler yaşanabilir.Güneşin Kova burcundaki transiti burçlara etkisi sırasıyla

Koç

Sevgili Koçlar 11.evinizde gerçekleşen Güneşin Kova transiti sosyal çevreniz ,iş birliği yaptığınız kişilerle ilgili iletişiminizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğalar

Sevgili Boğalar Güneşin Kova burcuna geçişi kariyer evinizi aydınlatıcak,kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz bu size katkı sağlayacaktır.

İkizler

Sevgili İkizler Güneşin Kova burcuna geçişi ,yurt dışı konularınız,yabancılarla yapılan işleriniz sosyal medya ,yüksek öğrenimle ilgili konularda sevinebilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler,Güneşin Kova burcuna geçişi ile ödemeleriniz ,ortak gellirlerinizle ilgili ,kredi ödemelerinizle ilgili konularla ilgili sevinebilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar Güneşin Kova burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklarınızla ilgili konuların ön plana çıkacağı bir süreci yaşayabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar Güneşin Kova burcuna geçişi ile birlikte günlük akışınız ve sağlığınızla ilgili gelişmeleri yaşayacaksınız.

Terazi

Sevgili Terazi Güneşin Kova burcuna geçişi ile birlikte aşk hayatınız ,çocuklarınız veya hobilerinizle ilgili konularda mutluluk yaşayabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler,Güneşin Kova burcuna geçişi ile birlikte eviniz ve aile büyüklerinizle ilgili konular ön plana çıkarak bunlarla ilgili gelişmeler yaşanacaktır.

Yay

Sevgili Yaylar Güneşin Kova burcuna geçişi ile birlikte işleriniz zihinsel olarak aktifleşeceğiniz ,yakın çevrenizle iletişiminizin artacağı bir dönem gerçekleşiyor,sevineceğiniz bir süreç aynı zamanda kısa tatiller yapabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar,Güneşin Kova burcuna geçişi ile finansal konularda girişimler de bulunabilir finansal gelirleriniz artabilir.Maddi manevi anlamda kendinizi keşfedeceğiniz farkındalığınızın artacağı bir dönem

Kova

Sevgili Kovalar ,Güneş’in kendi burcunuza girmesiyle birlikte sağlık,dış görünüşünüzle ilgili bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkacağınız bir dönem

Balık

Sevgili Balıklar Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle birlikte göremediğiniz anlamadığınız konuların aydınlandığı sağlığınızla ilgili gelişmelerin olacağı bir ay sizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın