Güneş Terazi Burcunda

 

 

Gökyüzünün öncü burçlarından biri olan Terazi burcu, Zodyak’ın 7.burcudur. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı temsil eder. 22 Eylül’de hayatımıza can veren Güneş saat 16:30’da Terazi Burcuna geçiyor, bu da demek oluyor ki önümüzdeki bir ay boyunca ateş ve hava gruplarına hareket getirecek. Bu transitten tüm burçlar etkilenirken, öncü gruplar daha çok etkilenecek. Sırasıyla yükselen burcunuza göre burçlara etkisi sırasıyla şöyledir:

Sevgili Koçlar,

Güneş ikili ilişkiniz ortaklıklar alanınızı aydınlatacak önümüzdeki bir aylık süre içerisinde ortaklık, bu konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Sevgili Boğalar,

Güneş günlük akışınıza sağlığınıza iyi gelecek. Evcil hayvan dostlarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Güneş aşk hayatınız, çocuklar ve hobi alanlarınız, eğlence alanınızı aydınlatacak ve bir ay boyunca güzel bir dönem yaşayacaksınız.

Sevgili Yengeçler,

Ev konularınız aile ve köklerinizle ilgili alanınıza Güneş pırıl pırıl doğmakta, ev alma taşınma aile büyüklerinizle ilgili konularda yaşayacağınız güzellikler sizi sevindirebilir.

Sevgili Aslanlar,

Sözleşmeler, iş konuları eğitim ve proje üretme ile ilgili alanınızda gerçekleşen Güneş, işlerinize olumlu bir artış getirecek, sevineceğiniz karlı ve kazançlı olumlu sonuçlar alacağınız bir ay sizi bekliyor.

Sevgili Başaklar,

Güneş para hanenizi aydınlatmakta parasal anlamda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Maddi ve manevi konularda rahatlayacağınız bir ay yaşayabilirsiniz.

Sevgili Teraziler,

Hanenize giren Güneş size kendinizi iyi hissettirecek özellikle dış görüşünüzde birtakım yenilikler yapabilir ayrıca ilişki ve ortaklıklarınız iş yeriniz ve evinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Keyfini sürün.

Sevgili Akrepler,

12. evinize giren Güneş daha iyi hissetmenize aracı olacak özellikle bilinçaltınızla ilgili konularda rahatlama yaşayacaksınız.

Sevgili Yaylar,

11. evinize giren Güneş size hayallerinizi yaşamaya imkan veriyor, yeni bir çevreye girebilir arkadaş ortamınız değişebilir, ayrıca aşk hayatınız ve çocuk isteyen yayların da arzularına kavuştuğu bir zaman olacaktır.

Sevgili Oğlaklar,

Kariyer alanınıza doğan Güneş size kariyer alanınızda yükselme imkanı verecek, ayrıca evle ilgili konularda da mutluluk sağlayacak.

Sevgili Kovalar,

9.evinize giren Güneş’le birlikte uzaklar, yüksek eğitim, uluslararası konularla ilgili konularda olumlu gelişmeler var. Özellikle iş arıyorsanız bu ay işle ilgili konularda gelişmeler iyileşmeler yaşayacağınız bir aya giriyorsunuz.

Sevgili Balıklar,

8. Evinize giren Güneş hayatınızın kredi borçlar ortak gelirler alanınızda doğmakta. İhtiyacınız olan kredi çıkabilir, ortak gelirlerinizde artış söz konusu olabilir. Müşterilerinizde de artış söz konusu.

Bir Cevap Yazın