Günün Göksel Enerjisi | 1-5 Eylül 2020

 

Mars gününden merhaba!

Ay Boşluğa 07:56’da giriyor Balık Burcuna 12:34’e girinceye kadar yeni projelere başlamayınız. Mümkünse yarım kalanlarla ilgilenebilirsiniz. Biraz gergin bir enerji hakim olabilir dolunay öncesi duygulara ödeme dikkat bol su tüketmenizde fayda var. Öğleden sonraki süreç de önemli iş görüşmeleriniz varsa 14:00 sonrasına getiriniz. Burada iletişimimiz ve duruşunuzla karşınızdakini etkileyebilirsiniz.

 

 

 

 

Merkür gününden merhaba!

Ay Balık Burcunda ilerlerken biraz daha duygusal ve gerginiz. Sabah 08:22’de gerçekleşen Balık Burcundaki Dolunay sürprizleri bize sunabilir. Özellikle bugün hem patron figürleri hem aile büyüklerinizle ilgili gerginlik söz konusu. Alttan almakta fayda var. Bugün eğer bir estetik güzelleşme ile ilgili bir işlem yaptıracaksanız uygun bir zaman değil. Kalıcı bir istemsiz sonuç alabilirsiniz. Bugün önemli toplantılarınızı akşamın ilerleyen saatlerine almakta fayda var.

 

 

 

Jüpiter gününden merhaba!   

Ay Balık Burcunun son derecelerinde ilerlemekte.  Bugün duyularımız mantığımızla çarpışmakta. Özellikle öğleden sonraki süreçlere dikkat. Ay boşluğa 17:43’te geçiyor yeni bir şeylere  başlamayınız, boşlukta yarım kalan işlerle ilgilenmeniz daha doğru olacaktır. Daha sonra Ay Koç burcuna 23:31’de geçiyor.

 

 

 

 

Venüs gününden merhaba!

Ay Koç burcunda ilerlerken agresyon fazlalaşıyor bugüne özellikle dikkat Güneşin Marsla karesi öğle saatlerinde şiddete saldırıya açığız Ay’ın Chironla kavuşumu 15:50’de ayrıca gece 23:31’de zihnimizden ilişki ve kazançlarla ilgili olumlu düşünceler geçirme vakti .

 

 

Satürn gününden merhaba!

Ayın Koçtaki seyri bizlere cahil cesareti vererek yanlış ataklarda bulundurabilir. O yüzden bugün aklınıza gelen her şeyi uygulamadan önce sakinleşerek iki kere düşünerek hareket etmekte fayda var. Akılda kalabilmek için tefekkür dua ve meditasyon bize iyi gelecektir.

Bir Cevap Yazın