Günün Göksel Enerjisi | 10-16 Ağustos 2020

 

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Boğa burcuna saat 04:27’de giriyor, önümüzdeki iki günlük süreçte bol yemeli içmeli, biraz tembelliğe odaklı ve güven ihtiyacımızın çoğalacağı zamanlar. Ayın sabah saatlerinde Venüs’le buluşması günü aşk ve ilişki açısından keyifli kılmakta. Öte yandan zihinsel olarak biraz sıkıntılı süreçler yaşamanız olası, akşam saatlerini kendimize ayırma vakitleri.

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay boğa burcunda ilerlemekte. Bugün sürpriz olaylarla karşılaşabilir, yine şok haberlerle güne uyanabiliriz. Her ne olursa bütünün ve bizim hayrımıza olduğunu bilerek güne devam edelim. Akşam saatlerinde aile ile ilgili konularda birtakım sıkıntılar yaşanabilir dikkat. İkili ilişkilerde tartışmalar olası sakin olmakta fayda var. Gecenin ilerleyen saatleri meditasyon ve dua zamanı çünkü melekler dilek ve dualarınıza aracı.

 

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay sabah saatlerinde Boğa burcunun son derecelerinde ilerlerken özellikle sabah saatleri kendimizi biraz daha gergin ve depresif hissedebiliriz. Öte yandan otorite figürleri ile uyumlanma zamanları. Ay 20:15’de boşluğa geçerken bizlerinde yarım kalan işlerimize eğilme zamanı.

 

 

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Önümüzdeki iki günlük süreçte daha sosyal daha iletişimimiz yüksek olacak. Sabah saatlerinde Mars Pluto karesi 10:13’de gerçekleşirken sabah saatlerinde kazalara ve gerginliklere açığız. Ayın Chironla yapacağı olumlu açı gün içerisinde bize şifadan yana olmamızı söylüyor. Odağınız iyilik, yardım, başkalarına destekten yana olsun.

 

 

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!

İkizlerde ilerleyen Ay burcu, bizlerin iletişim ihtiyacımızı ön plana çıkartıyor. Ticari ilişkilerin uyumlu olduğu bir süreç. Yalnız ikili ilişkilerde aldanma ve aldatılmalara dikkat, yanlış er ya da geç ortaya çıkar. Öğleden sonra Ay 14:19’da boşluğa çıkıyor sakin kalıp kendimizi dinleme vakitleri. Gecenin ilerleyen saatlerinde gölgelerimizle yüzleşme vakti.

 

 

SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Yengeç Burcuna 02:36’da geçiyor. Önümüzdeki iki günlük süreçte aşk, aile, sevgi ihtiyacımızın artacağı zamanlar. 16:26’da Ayın Venüs ile kavuşumu aşkta mutluluğu, huzuru, aile içi sevgiyi arttırma zamanları. Bugün 17:26’da Uranüs retroya geçmekte, daha sakin daha iyi olacağımız bir altı aya giriş yapıyoruz. Ayın Chironla karesi 19:05. Burada kırılmalara dargınlıklara açığız. Gecenin ilerleyen saatleri 22:17’de sürprizler olası.

 

 

GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay yengeç burcunda ilerliyor. Sevdiklerimizle güzel bir gün geçirme vakti. 15:28’de Ayın Neptün’le olumlu açısı yaratıcılığımızı aktive ediyor. Öğleden güneşin Mars’la olumlu açısı bizi spora davet etmekte. Akşamın ilerleyen saatlerindeki gergin açılar Pluton ve Mars hem makro hem mikro açıdan olumsuz haberleri tetikleyebilir. Enerjiyi olumluya çevirme vakitleri.

Bir Cevap Yazın