Günün Göksel Enerjisi | 14-20 Eylül 2020

 

Ay gününden merhaba!

Bu hafta biraz daha enerjimizin düşük olduğu zamanlardan biri Yeni Ay’a  doğru ilerlerken kendimizi içe doğru kapatmış olabiliriz. Biraz daha kırılgan ve daha çok kendimizi eleştirmekteyiz. Ay Aslan burcunda ilerlemekte. Sabah saatlerinde Ay’ın yaralı şifacı olan olumlu açısı şifa ve şifalanma kapılarını bizlere açarken sabah saatlerinde Ay’ın Venüsle kavuşumu kimilerine şans kimilerine zorluklar getirebilir.

Günün Şanslıları: Ateş ve Hava Grupları

Günün Renkleri: Sarı ve Tonları

Günün Esması: Ya Nur

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

 

 

 

Mars gününden merhaba!

Bugün düne göre nispeten güzel bir gün. Sabah saatlerinde Güneşin Pluto ile olan olumlu açısı değişim dönüşüm enerjisini bizlere sunmakta. acaba nerelerde kendinizi dönüştürmekten kaçınıyor ve güvenli alanlarınızda kalmayı tercih ediyorsunuz? Sabahın ilk saatlerinde hedefleriniz için destek alabilir kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Ay boşluğa 18:09’da geçmekte ve sonrasında Venüs’ün Uranüs’le olan karesi bizlere dikkat diyor ilişkiler ve finansal konularında ani hareket yanlışı getirebilir. Ay Başak burcuna 21:37’de geçiyor. Daha çok detaycı, çözüm odaklı ve sorumluluk enerjileri yükselecek.

Günün Şanslıları: Tüm Burçlar

Günün Renkleri: Tüm Renkler

Günün Esması: Ya Allah

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

 

 

 

Merkür gününden merhaba!

Ay Başak burcunda ilerlerken bugün için kendinize vakit ayırma zamanı. Ay kapanırken kendinizi dinlemek, gelecekle ilgili konular için planlama zamanı. Hiçbir şey için acele etmeyin sadece kendinize odaklanın özellikle öğleden sonra güzel haberler almanız olası.

Günün Şanslıları: Toprak ve Su Grupları

Günün Renkleri: Yeşilin Tonları

Günün Esması: Ya Kerim

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

 

Jüpiter gününden merhaba!

Şanslı bir gündeyiz özellikle Başak’ta gerçekleşen Yeni Ay, bize mutluluk getirebilir. Özelllikle bugün otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Ailenizle ilgili güzel olaylar yaşanabilir. Bugün Ay Yeni Ay olmasına rağmen henüz gökyüzünde gözükmüyor o yüzden gökyüzünde hilali gördüğünüzde dilek ve niyetlerde bulunmanız en doğrusu olur. Yeni Ay gerçekleştikten sonra Ay boşluğa 14:42’de giriyor. Ay Terazi burcuna 21:55’de girecek.

Günün Şanslıları: Toprak ve Su Grupları

Günün Renkleri: Yeşil ve Tonları

Günün Esması: Ya Fettah

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

 

 

Venüs gününden merhaba!

Bugün harika bir gün, haftanın en şanslı günlerinden birisi diyebiliriz. Ay Terazi burcunda ilerlemekte ilişki ve para konuları ön plana çıkmakta. Gökyüzünde  Ay yavaş yavaş görünmeye başlarken bizler de duygusal olarak yenileniyor ve kendimizle ilgili umutlu hissetmeye başlıyoruz. Özellikle Güneş ve Ay’ın sabah ve akşam saatlerindeki Satürn ve Venüs’le güzel açıları aradığımız destek ve aşkı bulacağımızı söylüyor. Umudunu kaybetmişlere sesleniyorum. Çare sizde! Gökyüzünün sunduğu fırsatlara evet demeniz yeterli.

Günün Şanslıları: Hava ve Ateş Burçları

Günün Renkleri: Mavi ve Tonları

Günün Esması: Ya Vehhab

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

Satürn gününden merhaba!

Ay Terazi burcunda ilerlerken biraz kararsız ve dengemizi enerjetik olarak sarsabilecek konularla karşı karşıya kalabiliriz. Bugün mümkünse çok fazla ete süte karışmadan sakin bir şekilde kalarak  günü bitirmekte fayda var. Ay 17:28’de boşluğa girmekte ve daha sonrasında saat 21:31’de Akrep burcuna geçmekte, önümüzdeki iki gün içerisinde daha tutkulu ve sezgiselliğimizin açık olacağı zamanlar.

Günün Şanslıları:Hava ve Ateş Burçları

Günün Renkleri: Mavi ve Tonları

Günün Esması: Ya Halim

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

 

 

Güneş gününden merhaba!

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken biraz daha agresyonumuz yüksek olabilir baş ağrısı enerji düşüklüğü yaşanabilir. Bugün özellikle size tavsiyem masraflara karşı kendinizi korurken gereksiz yere tartışmalara girerek sevgilinizin kalbini kırmayınız. Sakin ve dinlenerek geçirirseniz bugünün olumsuz enerjileri size teğet geçecektir.

Günün Şanslıları: Toprak ve Su Grupları

Günün Renkleri: Koyu Kırmızı Tonları

Günün Esması: Ya Şükür

Dilediğin kadar tekrar et, günün güzel geçsin.

Bir Cevap Yazın