Günün Göksel Enerjisi | 17-23 Ağustos 2020

 

 

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün özel bir gün, sabahın ilk saatlerinde Ay Yengeç burcunun son derecelerinde ilerlerken Satürn’le karşıt açısı gerçekleştikten sonra 02:59’da boşluğa geçecek. Sabah 08:38’de Aslan burcuna geçen Ayla önümüzdeki iki gün boyunca kendimizi öne çıkartma, şov ve kibir gösterebiliriz. Güneşin Cazimi diye adlandırdığımız Merkürle kavuşumu 18:07. Bu saatlerde zihinsel olarak aydınlanmayı seçin. Bu enerjiyi alın kabul edin ve sevdiklerinizle paylaşın.

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA! 

Ay Aslanda ilerliyor. Bugün kendinize bakma, takıp takıştırma zamanı. Sabahleyin erken kalkın, hayal ve hedeflerinizi yazmaya başlayın. Öğleden sonra muhakkak dışarı çıkın ve güneşin enerjisiyle buluşun. Güneşin kad gad olumlu açısı size hayallerinizi verecek. Aşk ya da ruh eşini arayanlar akşama doğru hayatınızın aşkıyla karşılaşmanız olası. Gece 22:17 Venüsün Uranüs sekstili aşkta ve parada bizlere sürprizleri sunuyor. Gecenin ilerleyen saatleri gölgelerimiz zamanı.

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA! 

Bugün sabahın erken saatlerinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşti. Karanlık fazda olan bugün lütfen herhangi bir dilek dilemeyiniz ya da yeni başlangıçlar yapmayınız. Bugün kendinizi spora veriniz. Ay boşluğa 08:38’de geçerken yarım kalan işlerle ilgilenme vakti. Ay Başak burcuna 11:20’de geçiyor.

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Başakta ilerlemekte ve Merkür Başak Burcunda ilerliyor. Bugün hoş sürprizlere hazırlıklı olalım. Bir dilek saatimiz var saat 17:13’te. Önce bütüne sonra kendimize dileyelim. Akşam saatleri bizim gerçeklerle yüzleşme zamanımız.

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA! 

Ay Başak Burcunda ilerlemekte. Sabahın ilk saatlerindeki Ay üçgeni 00:47’de gerçekleşiyor. Ay boşluğa 06:36’da geçiyor. Öğlene kadar otorite figürleri ile uyum var. Yarım kalan işlere 12:15’e kadar odaklanma zamanı sonrasında Ay Terazi burcuna 12:15’te geçiyor. Güneş Başak Burcuna 18:44’te geçmekte. Önümüzdeki bir ay boyunca Başakların parlayıp ışığını yansıtacakları bir zaman dilimi, bu ay hayali zetina dikiş makinası olanların hayalleri gerçekleşebilir.

 

 

SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA! 

Ay Terazi burcunda ilerlemekte, sabah saatleri biraz gerginiz. Öğleden sonraki saatler spor yapıp olumsuz enerjiyi akıtmak için ideal, akşam saatlerini dinlenerek geçirmekte fayda var.

GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA! 

Ay Terazide ilerlerken aile içi iletişim ve geçimle ilgili problemlerin odağımız olduğu anlar. Ay boşluğa 07:20’de girerken saat 13:15’e kadar yarım kalan projelerle ilgilenme vakti. Ay Akrep burcuna 13:15’te geçerken Güneşle olan olumlu açısı 14:15’de öğleden sonra hem ikili ilişkiler hem de zihinsel ve bedensel uyumu yakalayacağımız zamanlar. Dinlenip Yeni Ay için dilek dileme zamanları.

Bir Cevap Yazın