Günün Göksel Enerjisi | 20 – 26 Temmuz 2020

 

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

Sabah saatlerinde Ay’ın Neptün’le olumlu açısıyla dileklerinizin gerçekleşmesine melekler aracı olabilir. Bugün sabahın ilerleyen saatlerinden itibaren gökyüzündeki zorlu açılar bizi gerebilir, endişelendirebilir. Kimseyle tartışmaya girmeyiniz, özellikle büyüklerinizle. Ay 20:55’te boşluğa daha sonra 23:16’da Aslan Burcu’na geçecek.

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Aslan Burcu’nda ilerlemekte bu bizim kendimizi gösterme zamanlarımız. Sabahın ilk saatlerinde Güneş’in Satürn’le olan karşıtlığı sizi yorabilir gün içerisinde olumsuzluklara kapılmadan ilerlemeyi seçin derim. Öğleden sonraki saatleri bir arkadaşınıza destek olup birbirinizle dertleşerek geçirebilirsiniz. Ani çıkan olumsuz haberlerle canınızı sıkmayınız. Akşamın ilerleyen saatlerinde evlilik teklifi ve romantik anlar için çok uygun açılar var, kaçırmayın derim.

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Aslan Burcunda ilerlemekte gösteri zamanı! Kendimizi göstermek, beğenilmek, onaylanmak istiyoruz. Sabahın ilk saatlerinde 03:27’de Ay boşlukta ve tüm gün boşlukta ilerleyecek. Saat 11:36’da Güneş, Aslan Burcuna geçiyor. Tüm Aslanların doğum günü kutlu olsun. Bugün sakince hedeflerinizle ilgili yarım kalmış ne varsa onları tamamlayın derim. Özellikle akşam saatleri buna çok uygun. Gecenin ilerleyen saatlerinde sürpriz haberlere hazırlıklı olun.

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Başak Burcuna sabahın ilk saatleri 02:39’da geçiyor. Hizmet etme aşkımız kabarabilir. Kendimizi birilerine laf yetiştirirken bulabiliriz. Ayın akşam saatlerinde Uranüs ve Merkür’le sırasıyla yapacağı olumlu açı zihinsel olarak algılarımızı açmamıza vesile olmakta, yeni adımlar atmak için bu enerjileri kullananın derim.

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Başak Burcunda ilerlemekte. Sabah saatleri finansal spekülasyonlara dikkat. İlişkilerde problemlerle karşılaşabiliriz. Öğle saatlerinde gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Ayın Jüpiter’le olumlu açısı bize işte ve aşkta şansı sunarken biz fırsatları değerlendiriyor muyuz? Ayın 18:05’te Pluton’la olan üçgeni gerçekleşiyor. Sevgiyle dönüşebileceğimizin göstergesi kabule geçme zamanları.

SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Terazi Burcuna 04:53’te geçmekte. Bu da bizim iki gün aşkta ve parada güveni sorgulayacağımız zamanlar. Sabah saatleri ikili ilişkiler için çok uygun, yalnız akşam saatlerinde alınganlığa dikkat. Eski defterleri açmamanızı tavsiye ederim.

GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Terazi Burcunda ilerlemekte. Sabahın ilk saatlerindeki açı kaza bela açısı, dikkat. Kırda tatilde iseniz temkinli olmanızı öneririm. Ay’ın Venüs’le uyumlu açısı öğleden sonraki saatleri dostlarla sevdiklerinizle geçirmemiz için kıymetli saatler. 15:41 ve sonrası sakin kalmaya ve alışveriş yaparken ihtiyacınız kadarını almaya çalışın. Keyifli pazarlar.

Bir Cevap Yazın