Günün Göksel Enerjisi | 21-27 Eylül 2020

 

Ay gününden merhaba!

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlemekte daha derin bir bakış açısı ile bakma fırsatımız olası, aynı zamanda biraz daha gergin olabiliriz. Sabah saatlerinde Ay’ın yapmış olduğu güzel açılar özellikle iş yerimizle ilgili üst pozisyonda bulunan kişilerle güzel bir ilişki gerçekleştirmemize aracı. Önemli görüşme ve toplantılarınızı özellikle sabah saatlerinde gerçekleştirebilirsiniz, akşam saatlerinde Ay’ın Güneş’le olan uyumlu açısı 21:12 bizlere güzel romantik bir akşamı müjdelemekte… Ay 21:12’den sonra boşluğa geçiyor ve gece saat 22:31’de Yay burcuna geçiyor.

Günün Şanslı Burçları: Toprak ve Su Grupları

Günün Rengi: Bordo ve Tonları

Günün Esması: Ya Bâtın

 

 

 

 

Mars gününden merhaba!

Ay Yay burcunda ilerlemekte iyiciliz mutluyuz huzurluyuz. Merkür’ün olumlu açısı günün iş trafiğini arttırırken aynı zamanda bizlere önemli görüşmeler açısından da şans dağıtmakta. Bugün Güneş’in Terazi Burcuna 16:30’da geçmesiyle beraber sonbahar moduna girmeye başlayalım. Battaniye altı, demli çay bir kitap fonda romantik müzikle evde sakin ve izole şekilde cam güzeli olmaya hazırlanın.

Günün Şanslı burçları: Ateş ve Hava Grupları

Günün Rengi: Mor

Günün Esması: Ya Ganiyy

 

 

 

 

Merkür gününden merhaba!

Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor, sabahtan öğle saatlerine kadar, Venüs’ün olumlu açısı bizlere ikili ilişki ve parasal açıdan güzel bir enerji akıtıyor ancak daha sonra Merkür olumsuz açısı bize finansal ve ticari konularda daha dikkatli olmamızı salık veriyor. Geleceğe karşı kendimizi güvensiz hissedebiliriz ancak bunun geçici olduğunu bilerek ilerlemekte fayda var. Akşam saatlerinde biraz daha dikkat gerektiren enerjiler hakim Ay boşluğa 20:31’de giriyor.

Günün Şanslı Burçları: Ateş ve Hava Burçları

Günün Şanslı Renkleri: Mürdüm Rengi ve Tonları

Günün Esması: Ya Muid

 

 

 

 

Jüpiter gününden merhaba!

Ay saat 02:16’da Oğlak burcuna geçmekte, sabahın ilk saatlerinden itibaren başlayan olumsuz açılar bugün için biraz negatif enerji barındırmakta o yüzden bugün kendimize dikkat etmeliyiz. Evde yolda trafikte dikkatli olalım. Öğleden sonraya kadar yarım kalan işlerle ilgilenmeniz tartışmalardan uzak durmanız ikili ilişkilerde çıkan ani gerilimlere karşı sakin kalmanızda fayda var. Akşam saatlerinde özellikle 20:00 sonrası yaratıcılık içeren konular üzerinde çalışmak, sürpriz haberler almanız olası, bugün sakin kalıp akşam saatlerini iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim

Günün Şanslı Burçları: Toprak ve Su Burçları

Günün Şanslı Renkleri: Kahverengi Tonları

Günün Esması: Ya Hâlim

 

 

Venüs gününden merhaba!

Ay Oğlak burcunda ilerlerken bugün biraz daha zorlu bir enerji bizleri sarsabilir. Bugün için yaşanacak olanlar makro ve mikro olarak bizleri zorlayabilir. Sabah saatlerinden akşama kadar tüm gün ilişki, para harcama konularında olumsuzluklar yaşamamız olası o yüzden bugünü farkındalıkla izlemede kalarak geçirmenizde fayda var. Geçmişte yaptıklarımız bize ödül ya da ceza şeklinde dönebilir.

Günün Şanslı Burçları: Toprak ve Su burçları

Günün Şanslı Renkleri: Koyu gri ve Tonları

Günün Esması: Ya Rahim

 

 

Satürn gününden merhaba!

Ay Oğlak burcunda ilerlemekte bugün oldukça zorlu bir gün göksel enerjiler dünkü enerjileri yükselterek akıtmakta dolayısıyla sabahın ilk saatlerinden itibaren dikkatli ve farkındalıkla günü tamamlamakta fayda var. Ay sabah 06:36’da boşluğa geçerken saat 09:07’de Kova Burcuna geçiş yapacak. Bugün sözlerinize, kendinize dikkat etme zamanı akşam üstü ikili ilişkilerde uyumu yakalama şansımız yükseliyor. Görüşmelerimizi 17:00 sonrasına ötelemekte yarar var. Gecenin ilerleyen saatleri şifanın yoğun aktığı saatler 22:53 hangi yaralarınız nerelerde incinmiş iseniz şifalanmasını dileyiniz.

Günün Şanslı Burçları: Hava ve Ateş Burçları

Günün Şanslı Renkleri: Gece Mavisi

Günün Esması: Ya Vâcid

 

 

Güneş gününden merhaba!

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor kendimizi daha rahat ifade etmek özgürlüğümüzü her alanda yaşamak duygusu ağır basabilir. Kadın, çocuklar ve hayvanlarla ilgili konular gündemi oluşturabilir. Daha da artan vaka sayısı da dikkatleri çekebilir. Sabah 10:40’da iletişim gezegeni Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aralık ayının 1’ine kadar burada seyir ediyor olacak. 13 Ekim-4 Kasım arası geri hareketine başlayıp bitirecek Bugün Venüs’ün olumlu açıları günü özel ve anlamlı kılmakta özellikle öğleden sonraki saatler içerisinde hayatınızın aşkı ya da kariyer anlamında size destek verecek önemli bir kadın figürü ile karşılaşabilirsiniz.

Günün Şanslı Burçları: Hava ve ateş burçları

Günün Şanslı Renkleri : Gece Mavisinin ve Tonları

Günün Esması: Ya Latif

 

 

 

Bir Cevap Yazın