Günün Göksel Enerjisi | 24 – 31 Ağustos 2020

 

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Akrep Burcunda ilerlerken biraz daha manipülatif daha karamsarız, sabahın ilk saatlerindeki Merkür’ün olumlu açısı gün içinde bize olumlu iletişime geçme imkanı vermekte, Ay’ın Venüs’le olumlu açısı 16:51’de bize ilişki ve para konularında şansı getiriyor. Akşam 19:20 Ay’ın Jüpiter’le olumlu açısı kimine şans verirken kimini de gergin kılabilir. Gece Ay’ın Neptün’le olumlu açısı dua zamanı. Gününüz güzel geçsin.

 

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Akrep Burcunda ilerlemekte. Sabahın ilk saatlerinde Ayın Pluton’la sekstili bizi dönüştürüyor. Kendimizi asla dediğimiz şeyleri yaparken bulabiliriz Ay sabah 09:27’de boşluğa girerek öğleden sonra 15:49’a kadar burada kalmakta. Merkür’ün Uranüs ile olumlu açısı akşam 18:17. Yaratıcılıkla uğraşan yeni bir işe sahip olmak isteyenler için bu zamanda tüm gizlerinizle evreni dinleme vakti. Akşam 20:57 de Ay’ın güneşle karesi ikili ilişkileri çıkmaza sokabilir dikkat.

 

 

 

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Yay burcunda ilerlemekte sabah saatlerinde Ayın Chiron’la olumlu açısı uyandığımızda tüm dünya için şifa iste diyor.

 

 

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Yay burcunda ilerlerken daha iyicil ve arkadaş canlısıyız. Eğitimle ilgili haberler gündeme düşebilir ve kimilerini hayal kırıklığına uğratabilir kimilerini sevindirebilir. Ay 14:59’da boşluğa geçiyor. 20:35’e kadar boşlukta seyredecek, bu zamanı yarım kalan işlerle ilgilenerek geçirmenizde  fayda var. Ay Oğlak burcuna 20:36’da geçiyor.

 

 

 

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Oğlak burcunda ilerlerken sevdiklerimizle biraz daha mesafeliyiz. Günün ilk saatlerindeki Venüs Neptün üçgeni bize hayallerimizi gerçekleştirebilmek adına fırsatlar sunabilir. Öğlene doğru aşırı harcamalara dikkat, zihinsel olarak sorunlara değil çözümlere odaklanma zamanları . Böylelikle  daha hızlı ilerlemeniz mümkün. Sabrın gayretin karşılığını alacağınız bir dönem.

 

 

SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Oğlak’ burcunun som derecelerinde ilerlemekte, Ay’ın bugünkü kavuşumları bizi zorlayabilir, o yüzden bugün dualara sığınarak isteme zamanları özellikle gün içerisinde boş zamanınız varsa kendinize zaman ayırın, ikili ilişkiler ve finansal konularda biraz spekülasyonlu bir gün. Ay boşluğa 22:31 ‘de giriyor.

 

 

 

GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay Kova burcuna 03:37de geçiyor.    Özgürlüğümüze düşerken bir taraftan uzayla ilgili yeni keşif haberleri alabiliriz. Venüs Pluton karşıtlığı zıtlaşmamayı bize söylüyor. Özellikle ikili ilişkilerde küçük bir çocuk gibi inatlaşmayınız. Akşam saatlerindeki Merkür Neptün karşıtlığı ve Ay’ın Uranüs karesi sürpriz olaylarla karşılaşmamıza vesile olurken gerçeklerle yüzleşebiliriz, emin olun gerçekler her zaman daha iyidir.

 

 

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün Ay Kova Burcunda ilerlerken makro olarak muhalif partilerdeki olaylar açığa çıkabilir aynı zamanda çalışma arkadaşlarımız ya da patron ve işçiler arasında gerginliklerin yaşanma olasılığı var ikili ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir dikkat.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın