Günün Göksel Enerjisi | 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Akrep Burcu’nda ilerlemekte. Öğlen gerçekleşen Ay-Merkür olumlu açısıyla hem ticaret hem de özel ilişkilerimizde kendimizi rahat ifade edeceğimiz zaman dilimleri. Akşam saatlerinde Ay’ın Jüpiter ve Neptünle gerçekleşen olumlu açılarını ruhen ve zihnen hayalleriniz ve hedefleriniz için ayırma zamanları.

 

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Yay Burcu’na 10:24’te geçiyor. Sonrasında Yay’ın iyimser ve coşkulu hali hepimize sirayet edecek. Gecenin ilerleyen saatleri aşk için en özel zamanlar. 22:46 eşiniz, sevgilinizle güzel vakitler geçirebileceğiniz olumlu saatler, değerlendirmenizi tavsiye ederim.

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün Arefe, bugün yapılacak olan tüm dua ve niyetleriniz kabul olur. Ay, Yay’daki seyrine devam etmekte, daha olumlu ve iyimseriz. Akşam saatlerinde Mars’ın Ay’la uyumlu açısı bize ihtiyacımız olan enerjiyi verebilir. Yalnız zihnen kafa karışıklığı yaşamamıza sebep olan Merkür-Jüpiter karşıtlığı. 17:17’de akşam saatlerindeki Merkür-Neptün Ay-Neptün karesi gerçeklerle yüzleşmenin bizim hayrımıza olacağını fısıldıyor.

 

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!

Astrolojide Venüs, İslam’ı temsil eder. Ay, Oğlak Burcu’na 14:58’de geçiyor. Daha mesafeli daha sorumluluklarımızın bilincinde ilerleme vakitleri. Ay’ın bugün başka bir açısı yok. Günün keyfini çıkarın.
SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!
Yazı dolu dolu hissedeceğimiz günlere giriş yapıyoruz. Ay Oğlak’ta ilerlerken aile büyükleri ve görevlerimiz teması ön planda olacak. Bugün zihin oyunlarına dikkat, fikirlerinizde sabitleşmeyin aksine her düşünceye saygıyla yaklaşma zamanı.
GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!
Ay, Oğlak Burcu’nda ilerlemekte, sabahın ilk saatlerindeki açılar bize yaşayacağımız olaylarda her şeyi kabule geçmemizi dile getiriyor. Sabah saatleri duygu ve mantığımız arasında bocalayacağımız zamanlar. Sakin bir şekilde karar vermelisiniz, Güneş-Uranüs Karesi 14:18. Bu da bizi ani haberler alıp duygusal ya da bedensel olarak rahatsızlanmaya açık saatler, özellikle akşam saatlerinde kaderi bir şekilde sonuca gidebiliriz. Nihayet Ay boşluğa 16:59’da geçmekte. Ay, Kova Burcu’na 21:10’da geçecek.

Bir Cevap Yazın