Günün Göksel Enerjisi | 28 Eylül-1 Ekim 2020

 

Ay gününden merhaba! 

Bugün Ay Kova burcunda ilerlemekte yaratıcı fikirler havada uçuşurken özellikle iş görüşmelerimiz ve toplantılarımız verimli geçebilir.İ ş görüşme ve toplantılarını sabahın erken saatlerine koymak daha avantajlı daha sonra Ay’ın boşluğa geçmesiyle akşam saatlerine kadar elimizde var olan yarım kalan projeleri değerlendirmemiz günün enerjisini verimli kullanmamıza vesile. Ay Balık burcuna 17:38’de geçerken akşam saatlerinde kendinizi daha duygusal ve fedakar hissedebilirsiniz. Özellikle işle ilgili çalışmalarınızı önemli görüşmelerinizi akşamın ilerleyen saatlerine ötelemenizi tavsiye ederim.
Günün Şanslı Burçları: Tüm burçlar
Günün Renkleri: Tüm renkler
Günün Esması: Ya Rahim

 

 

 

Mars gününden merhaba!

Mars gününden merhaba Ay Balık burcunda ilerlemekte ikili ilişkilerde anlaşmazlıkların ve tartışmaların üstesinden gelebileceğiniz ikili ilişkilerde uyumu yakalayacağınız bir gün. Gün içerisinde önemli iş görüşmeleriniz varsa öğleden sonrasına ötelemekte fayda var zira sabahleyin yapacağınız görüşmeler sizin açınızdan verimli geçemeyebilir. Ay’ın yaralı şifacı ile karşıt açısı bugünlerde hastalık haberlerinde artış riskini de ortaya çıkarıyor.

Günün Şanslı Burçları: Toprak ve Su Grupları
Günün Renkleri: Su Yeşili
Günün Esması: Ya Kerim

 

 

 

Merkür gününden merhaba! 

Ay Balık burcunun son derecelerine doğru ilerlemeye devam ediyor, sabah saatlerinde uyandığınızda ilk işiniz bütün ve kendiniz için iyi dilekler dileme zamanı. Ardından bugününün enerjisinden en iyi şekilde faydalanmak gerek iş görüşmeleri gerek alışverişle ilgili işlemler için uygun. Akşama doğru iş ya da özel ilişkilerinizde destek almak için otorite figürlerine başvurabilir olumlu enerjilerden faydalanabilirsiniz. Ay boşluğa 20:28’de geçiyor zihinsel ve bedensel olarak dinlenme zamanı.
Günün Şanslı Burçları: Su ve Toprak Burçları
Günün Renkleri :Nil Yeşili ve Tonları
Günün esması:Ya Rahman

 

Jüpiter gününden merhaba! 

Yeni bir ayın ilk gününe merhaba Ay saat 05:47’de Koç burcuna geçmekte kendimizi cesur hissedeceğimiz bazı konularda daha kararlı olacağımız günler, gökyüzü bugün ilişkilerimize olumlu bir enerji gönderirken aynı zamanda akşam saatlerinde iş arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma enerjisi içerisinde olabiliriz. Kimi burçlara evlilik ve sevgili olma teklifi havada uçuşabilir. Sevgili ile buluşmaları akşam saatlerine kaydırmanız iyi enerjileri çekmenize aracı olabilir.
Günün Şanslı Burçları: Ateş ve Hava Burçları
Günün Renkleri: Gelincik Kırmızısı
Günün Esması: Ya Vedud

Venüs gününden merhaba! 

Ay Koç  burcunda ilerlerken bugün biraz daha zorlu bir enerji bizleri sarsabilir.Bugün için yaşanacak olanlar makro ve mikro olarak bizleri zorlayabilir.Sabah saatlerinden akşama  kadar tüm gün ilişki ,para harcama konularında olumsuzluklar yaşamamız olası o yüzden bugünü farkındalıkla izlemede kalarak geçirmemizde fayda var.Geçmişte yaptıklarımız bize ödül ya da ceza şeklinde dönebilir.

Günün şanslı burçları:toprak ve su burçları

Günün şanslı renkleri :koyu gri ve  tonları

Günün esması:Ya Rahim

Satürn gününden merhaba! 

 

Ay Koç burcunda ilerlelerken sabah 08’den itibaren boşluğa geçiş yapıcak sonrasında akşam 18:47 dolaylarında Boğa Burcuna geçiş yapıyor daha iştahlı daha miskin daha bir cömert olabiliriz günü dinlenerek geçirmek akşam saatlerinde tefekkür dua niyet çalışmaları için ideal

Günün şanslı burçları:hava  ve ateş burçları

Günün şanslı renkleri :gece mavisi

Günün esması:Ya Vâcid

Güneş  gününden merhaba! 

 

Bugün Ay Boğa burcunda ilerlerken zihinsel olarak kafanızı boşaltmanız gereken bir gün zira günü tatil olarak değerlendirmek te fayda var.Öğleden sonrasında sürpriz ziyaret ve haberler duyabilirsiniz.Bugünün en önemli transiti Plutonun direk seyri neticesinde özellikle iş ve evle ilgili konularda  ya dönüşecek ya dönüştüreleceksiniz seçim size ait gönül rızasıyla geçmiş sizi bırakıp yeni versiyona geçme zamanı yoksa dönüşüm sancılı olabilir ,dikkat.

Günün şanslı burçları:toprak  ve su burçları

Günün şanslı renkleri : mavinin açık tonları

Günün esması:Ya Hamd

 

 

Bir Cevap Yazın