Günün Göksel Enerjisi | 3 – 9 Ağustos 2020

 

AŞIKLAR GÜNÜNDEN MERHABA!

Haftaya Bayramın 4. Günü ile başlıyoruz. Ay, Kova’da güne başlıyoruz ve bugünün en önemli transiti Kova’da gerçekleşen Dolunay. Kadim zamanlarda 3 Ağustos Aşıklar Günü olarak kutlanırmış. Astrolojide, Kova Burcu 11. Ev olarak hayaller ve umutlar evi olarak geçer. Bu gece Ay, tüm ışığıyla Aşk için dileklerinizi olduracak. Aslan, ev olarak aşk evi de olduğundan Aslan Burcu’nda var olan Güneş size ruh eşinizi getirecek.

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün Ay, Kova’da ilerlerken özgürlük ihtiyacımız artmakta, bugüne Mars damgasını vurmakta özellikle öğleden sonrasındaki Mars Jüpiter Karesi agresyon ve kazaları da beraberinde getiriyor. Tatil dönüşlerinde yollara dikkat, akşam saatleri gelecek planlaması için çok uygun.

MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün Ay, Balık Burcu’na 05:27’de geçmekte. Önümüzdeki günlerde daha bir duygusal ve kırılganız  bugünün en önemli transiti Merkür yani iletişim gezegenimizin Aslan Burcu’na geçişi. Geçen aydan beri iletişimde sessizliğimizi koruduk, şimdi kendimizi gümbür gümbür ifade etme vakti. Yalnız abartıdan uzak olalım.

JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!

Dolunay her şeyi açığa çıkarırken bugün Ay, Balık’ta ilerlemeye devam ediyor. Hem günün hem de burcun yöneticisi olarak bizlere şansı, aynı zamanda ilahi olanla buluşma vakitlerini de beraberinde getiriyor. Akşam 19:00 sonrası dua vakti, niyetlerimizi gökyüzüne salma vakti.

VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!

Bugün Ay, Balık Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor, 15:53’te boşluğa giriyor. Daha sonra Koç Burcu’na 16:04’te geçiyor. Günün en önemli transiti aşk, para ve yaşam kalitemizi temsil eden Venüs’ün Yengeç Burcu’na geçmesi. Saat 18:21 itibariyle 6 Eylüle kadar burada seyredecek. Venüs hepimizin aşk ve aile sorunlarımızı şifalayacak.

SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Koç Burcu’nda ilerlemekte. Daha cesur, kendimizi bedenen daha güçlü hissedeceğimiz zamanlar. Günün tek olumlu transiti sabah saatlerinde Ay’ın Şiron kavuşumu 10:18 ‘de gerçekleşiyor. Şifa verme, şifalanma zamanı.

GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!

Ay, Koç burcunda ilerliyor. Sabah Ay’ın Marsla kavuşumu 11:35’te biraz dikkatli olmakta fayda var. Güne hafif sporla başlayabilirsiniz. Akşama doğru Güneş ve Juno’nun olumlu açısı kimilerine evlilik teklifi getirebilir. Akşam saatleri 21:02’de Merkür Şiron’un olumlu açısı bilinçaltımızı şifalandırmamıza aracı. Kısa bir meditasyon niyetlerinize daha hızlı kavuşmanıza aracı olabilir. Gecenin ilerleyen vakitlerinde otorite figürleri ile ilgili tartışmalara açık bir enerji var, dikkat. Ay boşluğa 22:50’de geçiyor.

Bir Cevap Yazın