Günün Göksel Enerjisi | 6-13 Eylül 2020

 

Güneş Gününden Merhaba!

Sabah saatlerinde Ay boşluğa geçiyor ve gökyüzü bizlere öğlene kadar yarım kalan işlerimize odaklanmamızı tembihliyor. Ay Boğa burcuna saat 11 :43’de girdikten sonra ikili ilişkiler, finansal konular, önümüzdeki iki günlük süreçte daha fazla odağımızı oluşturacak. Bugün keyfimize daha çok düşeceğimiz biraz da tembelliğe kaçmak istediğimiz zamanlar başlamakta. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir öğleden sonra size iyi gelecektir. Venüs’ün Aslan burcundaki seyri saat 10:21 de başlıyor, süse püse düşebilir ekstra harcamalarda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Ay Gününden Merhaba!

Ay Boğa burcunda ilerlerken bizlerin aşk ve para ile ilgili konularda kafamız meşgul olacak. İşle ilgili genel anlamda sürprizlere açık bir gündeyiz. Önemli toplantılarınızı sabah ya da akşam üstüne almanızda fayda var. Bugün her ne kadar hafta başı da olsa ikili ilişkiler için gökyüzünde güzel açılar var ve biz fanilere uyumlu bir enerji göndermekte. Akşam 19:00 sonrası buluşma ve sevgilinizle görüşme yapmak için ideal değerlendirebilirsiniz, gecenin ilerleyen saatlerinde dilek saatimiz önce bütüne sonra  aşk mutluluk için isteme vakti dileyin olsun.

 

 

 

Mars Gününden Merhaba!

Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor sabahın ilk saatlerinden itibaren öğleden sonraki saatlere kadar gerek aşk gerekse iş konuları ile ilgili dönüşmesini istediğimiz konular için enerjiler uygun. Sadece niyetlenin ve çaba gösterin gerisini gökyüzü halledecektir. Ay 15:46’da boşluğa giriyor saat 00:27 e kadar yarım kalmış eksik projelerle ilgilenme zamanı…

 

 

 

 

Merkür Gününden Merhaba!

Ay İkizler burcunda ilerlerken bizler bugünü hızlı yaşayacağız hem iş ilişkilerimiz hem de ikili ilişkilerimizde kendimizi anlatma ve ifade etme isteği yoğun basmakta. Sabahın ilk saatleri bize şans dağıtıyor işlerinizi erken kalkıp organize etmekte fayda var. Önemli iş görüşmelerimizi 11:00’dan sonrasına öteleyiniz, öğleden sonraki saatlerde arkadaşlarınıza çevrenize destek olacağınız zamanlar.   Akşam saatlerinde kendiniz için arzu ettiğiniz ne varsa isteyini dile getirin. Özellikle 19:00’da Güneş’in Jüpiter ile olan olumlu üçgeni biz fanilere şans dağıtmakta.

 

 

Jüpiter Gününden Merhaba!

Ay’ın İkizler burcundaki seyri devam etmekte. Bugün biraz sinirleriniz gergin olabilir, dikkatinizin eksik olduğu bir zaman dilimi. Bugün özellikle gün içerisinde dikkatli olmakta fayda var. Mars’ın retrosu başlıyor önümüzdeki iki buçuk aylık süreç içerisinde bu süreç bizleri zorlayabilir. Sürekli bir spora başlayınız ki bu olumsuz enerji sağaltılabilsin, bugün öğle saatlerinde ikili ilişkilere dikkat! Ay’ın Güneş’le karesi bizi zorlayabilir sakin ve sessiz kalmak lehimize sonuçlanacaktır.

 

 

 

Venüs Gününden Merhaba!

Sabahın ilk saatlerinde Ay’ın boşluğa girmesiyle güne başlıyoruz. Ay’ın sabahın ilk saatlerinde Mars’la olan sekstili özellikle Mars’ı Retro olanlara yarıyor. Daha sonrasında Ay saat 11:22’de Yengeç burcuna geçiyor. Önümüzdeki iki buçuk günlük süreç içerisinde biraz daha şefkat ve vatan temalarının öne çıkacağı bir süreçteyiz. Hassas ve alınganız bu döneme dikkat! Bugünlerde aldanma ve aldatılmalara açığız mümkünse sakin gitmekte fayda var.

 

 

 

 

Satürn Gününden Merhaba!

Ay Yengeç burcunda ilerlerken bugün hayatla ilgili bir takım sınavlarla karşı karşıya kalabiliriz. Sabah saatlerinde Ay’ın Uranüs’le olan olumlu açısı 06:57’de gerçekleşiyor. Sabahın ilk ışıklarıyla beraber hayatınızla ilintili sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde gökyüzü  bize gerçeklerle yüzleş diyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde saat 23:00 sonrası dua vakti…

 

 

 

Güneş Gününden Merhaba!

Ay Yengeç burcunun son derecelerinde ilerlemekte, Ay’ın Pluto ve Satürn karşıtlıkları sabahın ilk saatlerinde çok etkili o yüzden gerek ikili ilişkilerimiz ve önümüzdeki hafta başında deneyimleyeceğimiz konular bizi zorlayan konular olabilir. Burada kimlerle ilişkilerinizi dönüştürmek istiyorsunuz bugün onlara odaklanın. Eş sevgili patron müdür bu kişiler ve aranızdaki ilişkileri dönüştürmek için ne yapabilirsiniz? Kendinize sorular yöneltin. Öğleden sonraki saatler özellikle hasar görmüş ilişkileri şifalama vakti. Ay 15:05’ten sonra boşluğa geçmekte. 18:32’de Aslan Burcuna geçene kadar geçen süreci yarım kalmış işlerinizle ilgilenme vakti.

 

 

 

Bir Cevap Yazın