Günün Göksel Enerjisi | 13 – 19 Temmuz 2020

AY GÜNÜNDEN MERHABA!

 

 

MARS GÜNÜNDEN MERHABA!
Bugün Ay, Boğa Burcu’nda ilerliyor. Sabahın erken saatlerinde Venüs’ün Jumo ile yaptığı olumlu açı aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacağının habercisi. Yavaşça düze geçen Merkür’le ilişkiler ve iletişim dilimiz toparlanmaya başlıyor. Kendimizi daha rahat ifade edeceğimiz bir gün.
Aynı zamanda öğleden sonraki saatlerdeki Jüpiter ve Güneş’in karşıt açısı bizi aşk ve para alanında zorlayabilir. Bu aralar en iyi şifa kendinizle baş başa kalarak yapacağınız kısa dinlenmeler, tefekkür anları. Ay’ın Uranüs’le sürpriz açısı size sürprizler getirebilir…
MERKÜR GÜNÜNDEN MERHABA!
Ay, Boğa Burcu’nda ilerlerken güven ihtiyacımız sorgulanmakta. Bugün açısal olarak pozitif  bir gün. Saat 19:50’de ikili ilişkilerinizde uzun zamandan beri aradığınız uyumu yakalayabilirsiniz. Akşam saatlerini özellikle hangi alanlarda dönüşümü yaşamak istiyorsanız zihnen odaklanma zamanı olarak geçirin. Direnmeden kabule geçin ki dönüşümünüz muhteşem olsun.
JÜPİTER GÜNÜNDEN MERHABA!
Bu sabah Ay boşlukta iken uyanıyoruz. Sonrasında Ay, İkizler Burcu’na 07:29’da geçiyor. Daha çok yazı, evrak, konuşmalarla geçecek bir gün olacak.
VENÜS GÜNÜNDEN MERHABA!
Ay, İkizler Burcu’nda hızla ilerliyor. E-posta trafiğine, araç trafiğine dikkat. Sabah saatlerinde para ve aşk konularında bir tık daha şanslıyız. Akşam saatlerinde içimizdeki gölgelerle yüzleşme zamanları. Zayıf ya da hatalı yönlerinizi kabule geçerek hızlı bir iyileşme sağlama zamanları. Ay boşluğa 00:14’te geçiyor.
SATÜRN GÜNÜNDEN MERHABA!
Ay boşlukta güne başlıyoruz. Bugün saat 17:24’e kadar Ay boşlukta seyir halinde olacak. Kendimizle ve yarım kalan projelerimizle ilgilenme zamanları. Bu anlar kıymetli, değerlendirin.
GÜNEŞ GÜNÜNDEN MERHABA!
Ay, Yengeç Burcu’nda ilerlemekte. Şefkate, sevgiye ihtiyacımızın zirve yaptığı zamanlar. Sabah uyandığımızda zihnimizden ne geçiriyorsak o enerjiler önümüzdeki günlerde gündemimizde yer alacak. Sabah saatleri alıngan ve kırılgan olabiliriz. Öğlen saatlerinde Ay’ın Uranüs’le olumlu açısı bizlere sürprizler sunuyor. Öğleden sonraki saatler sevgili ile görüşürken dikkatli olmanız gereken saatler çünkü gerginlik had safhada olacak.

Bir Cevap Yazın