Haftalık Burçlar | 10-16 Ağustos

 

Bu hafta Kova Dolunayı’nın ışığı tüm burçları aydınlatırken, haftaya Boğa Burcuyla başlayıp Yengeç Burcu’nda noktalayacağız. Gökyüzü transitinde bu hafta kolektif gezegenlerden hayatımıza sürpriz ve hareket getiren Uranüs gezegeninin retroya girmesi var. Retronun biz fanilerin işine yaradığını hatırlatalım. 15 Ağustos Cumartesi retro hareketine başlayacak Uranüs gezegeni, 15 Ocak 2021’e kadar bu hareketini devam ettirecek.

Sevgili Koçlar,

Bu hafta Pazartesi’den Çarşamba’ya kadar parayla ilgili konularda kazanımlarınız olacak. Perşembe’den Cuma gününe kadar iş trafiğiniz artarken başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Hafta sonunda aile büyükleri ve evinizle ilgilenme zamanları. Cumartesi Para evinizde gerçekleşen Uranüs retrosu önümüzdeki 6 aylık süreçte size daha az sürpriz ve kazanç getirebilir. Mutlu haftalar.

Sevgili Boğalar,

Haftaya bulunduğunuz ortam ve kendinizle ilgili konularla ilgilenirken enerjiniz yüksek. İyi hissedeceğiniz bir süreçtesiniz. Özellikle Çarşamba gününe kadar proje çalışmalarınız umut verici. Perşembe ve Cuma günleri para evinizdeki hareketlilik sizi sevindirecek. Biraz zorlanmalı ve sıkıntılı bir dönem olsa da sakin ve kararlılıkla finansal konularda karar vermenizi öneririm. Hafta sonu sizin için kardeş ve akrabalarla beraber olma, belki kısa bir tatille kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süre. Keyfini çıkarın, mutlu haftalar.

Sevgili İkizler,

Haftaya farkındalıkla başlıyorsunuz, yaşadıklarınız sizi bir tık daha olgunlaştırmış olabilir. Zamanın lehinize akması için her yaşanandan bir ders çıkarmanızı tavsiye ederim. Bu ara sağlığa dikkat. Fazla yemek hem kilo hem de sindirim sisteminize zarar verir. Perhizi önce zihnen sonra bedenen yapın. Çarşamba’dan sonra toparlanmaya başlayacaksınız. Özellikle işiniz ve evinizle ilgili yeni bir düzen oturtacaksınız. Hafta sonu gelecekle ilgili finansal kararlar alma vakti. Bu kararları ileriki dönemde uygulayacaksınız. Önümüzdeki 6 ay boyunca Uranüs’ün retro seyri size kariyer alanında sürprizleri getirebilir. İyi haftalar.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya projeler ve iş ortaklığı yaptığınız işlerle ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Hafta ortasına kadar çok güzel sonuçlar yaşayacaksınız. Perşembe ve Cuma günü sizin için kendinize vakit ayırma, bedeninizi dinleyerek çalışma zamanı. Hafta sonu sevdiklerinizle ve aile büyüklerinizle geçireceğiniz zamanla kendinizi iyi hissedeceksiniz. Uranüs’ün retro hali size 6 ay içerisinde hedef ve hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını sunabilir, değerlendiriniz. Mutlu haftalar.

Sevgili Aslanlar,

Kariyer alanınızdaki hareketlilik sizi keyiflendirecek. Çarşamba günü de dahil olmak üzere kendinizi iş açısından daha çok gösterebileceğiniz zamanlar. Perşembe Cuma sosyalleşme zamanı. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceksiniz. Hafta sonu kendinize zaman ayırıp biraz tefekkür ve detoks zamanı zira uzun zamandan beri kendinize özen göstermiyorsunuz. Uranüs’ün retro seyri önümüzdeki 6 aylık süreçte kariyeriniz ve aile ile ilgili konularda sizi şaşırtabilir dikkat. İyi haftalar.

Sevgili Başaklar,

Haftaya yüksek eğitim, uzak diyarlar ve sosyal medya ile ilgili konularda önemli sonuçlar alarak başlıyorsunuz. Bu hafta yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri üstleriniz tarafından takdir edilme onaylanma zamanları. Hafta sonu keyifli geçecek. Özellikle arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktireceğiniz kıymetli zamanlar olacak. Keyfini çıkarın. Uranüs’ün retro seyri önümüzdeki 6 aylık süreç içerisinde size uluslararası alanda sürprizler yapacak.

Sevgili Teraziler,

Ödemeler ödemeler diyerek haftaya başlıyorsunuz lakin bu zaman sizin için güzel. Hafta ortasına kadar ödemelerinizi ve kredi borç alacaklarınızı revize edin. Daha sonrasında Perşembe Cuma günleri uluslararası konular, sözleşmeler, iş trafiği ağır basacak. Hafta sonu rahat bir nefes alayım derken bu sefer de aile büyükleri ve evinizle ilgili konular sizi yorabilir. Üzülmek sıkılmak yok iyi günler ilerde. Uranüs’ün retro seyri başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda size sürpriz sonuçlar verebilir. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Akrepler,

İkili ilişki ve ortaklıkla beraber evinizdeki hareketle güne başlıyorsunuz. Hafta sizin için hareketli geçiyor olacak. Çarşamba gününe kadar ödemeler, aile içi harcamalara yoğunlaşacaksınız. Ardından Perşembe ve Cuma günleri gelir ve giderinizi toparlama, müşteri ve iş görüşmelerinin yoğun geçeceği süreçler. Hafta sonu tatilinin keyfini çıkartabilirsiniz. Kurs ya da uzun dönemli seyahat planları söz konusu olabilir. Uranüs’ün retrosu ilişki ve iş konularında önümüzdeki altı ay boyunca sürprizler verecek. Keyifli bir hafta sonu dilerim.

Sevgili Yaylar,

Sizin için hafta günlük rutin, sağlıkla ilgili konular ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili sorunlarla başlayacak. Hafta ortasına kadar bunlarla ilgileneceksiniz. Ardından ilişki eviniz ve ortaklık alanınız tetikleniyor. Gündeminiz iş, ilişki, aile. Pinpon topu gibi bir oraya bir buraya savrulabilirsiniz, dikkat. Uranüs’ün retrosu 6 aylık süreçte sizi sürpriz şekilde pet sahibi yapabilir, işyeri ve ev değiştirtebilir. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya olumlu bir giriş yapıyorsunuz. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanınızdaki Ay size Çarşamba gününe kadar güzellikler getiriyor. Ardından Perşembe ve Cuma günü günlük rutinle uğraşmak zorunda kalacaksınız. İşlerinizin yükü size ağır gelebilir, sakin bir şekilde organize olmakta yarar var. Hafta sonu ilişkiniz ön planda olacak, ilişkinizi olumlu anlamda iyileştirme zamanları. Zira gökyüzü buna çok uygun, seçim sizin. Uranüs retrosu aşk, çocuklar ve hobi alanınızda sürprizleri getiriyor. Keyfini çıkarın.

Sevgili Kovalar,

Haftaya yakın çevrenizle ilgili haberler işinizi aksatacak. Kendinizi bastırılmış ve bunalmış hissedebilirsiniz. Çarşamba gününe kadar bu tempo böyle devam ederken Perşembe Cuma günlerinde bir nebze olsun daha rahat edeceğiniz bir süreç gerçekleşecek. Perşembe Cuma günleri işinizde otorite figürlerinizle iletişimin iyi olduğu zamanlar. Göze girme ve terfi alma zamanlarınız. Hafta sonu aşk ve çocuklar zamanı, var olan sorunlar canınızı sıkmasın. Farklı bakış açınızla rahatlıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. İyi haftalar.

Sevgili Balıklar,

Haftaya para evinizdeki hareketlilikle başlıyorsunuz. Gelirlerinizde artış var, geçmişteki gayretin sonuçlarını alacağınız bir hafta. Çarşamba gününe kadar sürpriz gelişmelere hazırlanın. Perşembe Cuma günleri işinizin ve mail trafiğinizin artacağı bir zaman. Haftanın sonunda kendinizi zihnen yorgun hissedebilirsiniz. Hafta sonu evde kalıp izole olma zamanı. Aile büyükleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uranüs retrosu önümüzdeki 6 aylık süreçte size finansal açısından artışlar ve katkılar sunabilir. Önünüze çıkan iş fırsatlarını değerlendirin. Keyfini sürün, iyi haftalar.

Bir Cevap Yazın