Haftalık Burçlar | 13 – 19 Temmuz

 

Sevgili Koçlar,

Pazartesi dinamik başlıyor. İlişki ve ortaklıklarla, evle kurulan iletişimde biraz daha kontrollü ve sakin olmanızda fayda var. Kelimelerinizi söylemeden önce birkaç kere düşünün. Salı-çarşamba günü parasal anlamda kendinizi daha iyi ve şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle yakın çevreden alacağınız desteklerle, sözleşmeler ve çalışma ortamından edinmiş olduğunuz gelirlerinizde bir artış söz konusu olacak. Perşembe-cuma günleri aile ile ilgili konularda birtakım pürüzler ya da işle ilgili otorite figürleri ile birtakım gerginlikler söz konusu olabilir. Yeni Ay’a doğru ilerlerken Koç için özellikle evlilik ya da işbirliği yaptığı kişilerle ilgili yeni kararlar arifesinde olup bu kararları almanız sizin için oldukça zor olabilir. İç sesinize güvenin, dengede kalın derim.

 

Sevgili Boğalar,

Pazartesi günü güne biraz gergin başlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri parasal anlamda daha hızlı hareket edebileceğiniz ve güzel sonuçlar alacağınız günler olacak. Çarşamba ve perşembe günleri yakın çevrenizle sözleşmeler yapacağınız ve iletişim trafiğinin olumlu bir şekilde akacağı, iş bitireceğiniz bir dönem. Hafta sonuna doğru aile ve iş hayatınızla ilgili olumlu sonuçlar, sürprizler sizi bekliyor. Keyifli bir hafta olsun.

 

Sevgili İkizler,

Bu hafta Ay karanlık faza doğru küçülmeye başlıyor, Merkür’ün yavaş da olsa direkt seyre geçmesiyle iletişim dilinizde rahatlama söz konusu. Özellikle iş anlaşmalarınızdaki artışta bunu fark edeceksiniz. Yalnız kredi ve ödemelere dikkat, gözünüzden kaçan ödemeleriniz ortaya çıkabilir. Haftaya dinamik başlıyorsunuz. İş hayatınızdaki başarınız moralinizi yükseltecek. Salı günü biraz daha kendinize özen gösterin, özellikle sağlığınıza. Baş ağrısına, solunum yollarına dikkat. Çarşamba-perşembe günleri ufak sözleşmeleriniz var ve toplantılarınız yoğun olacak. Hafta sonuna doğru kendinize vakit ayıracağınız kaliteli zamanlar yaratın. Pazar günü depresif olabilirsiniz fakat dinlenin ve hafta sonunuzun keyfini çıkarın.

 

Sevgili Yengeçler,

Haftaya Merkür retrosunun yavaş da olsa direkt seyri ile başlıyoruz, böylece size iyi gelecek kısa bir seyahatiniz söz konusu. Öte yandan kariyerinizde ilerleyen Ay, haftaya sizi hevesli ve iş bitirici modda başlatıyor. Ancak bu durum öğleden sonraya kadar geçerli. Otorite figürleri olan müdür, patron, baba, eş ile çatışmamanızı tavsiye ederim. Hafta ortasına doğru genel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hem iş hem de aşk hayatınızda keyifli günler. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Cuma günü biraz kendinize özen gösterip dinlenme vakti. Pazar günü kendi burcunuza geçen Ay güzelliğinizi ve duygusallığınızı öne çıkarabilir çünkü Ay karanlık fazda. Geçmişe özlem duyabilir ya da annenizi özleyebilirsiniz.

 

Sevgili Aslanlar,

Haftaya olumlu enerjilerle başlıyorsunuz. Özellikle Merkür’ün direkt seyri sizin iletişimde rahatlamanızı sağlayacak. İşiniz ve evinizde talepleriniz daha iyi anlaşılacak. Haftaya uluslararası organizasyon veya yüksek eğitimle ilgili konularda olumlu bir havada başlıyorsunuz. Daha sonra kariyer alanınıza girecek olan Ay sayesinde toplumdaki yeriniz, prestijinizle ilgili başarılarınızın konuşulacağı bir dönem. Cuma gününe yürütmüş olduğunuz grup çalışmaları ve işlerdeki olumlu gelişmelerle hafta sonunuz keyifli geçecek. Öte yandan sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ay karanlık fazda iken karamsarlığa kapılmamanızı özellikle geçmişinizi düşünmemenizi tavsiye ederim.

 

Sevgili Başaklar,

Haftaya ödemelerle başlıyorsunuz ancak bu süreç canınızı sıkmasın, hakkından geliyorsunuz. Özellikle hafta ortasına kadar size dost olan Boğa Burcu’na geçişle birlikte yüksek eğitim, sosyal medya, uluslararası ve hukuki konularla ilgili olumlu bir neticelenme  olası. Cuma günü Ay kariyerinizle ilgili size destek vermekte, bu alanda bir ferahlama yaşayacaksınız.

 

Sevgili Teraziler,

İkili ilişkilerinizde iyileşme ile başlayan haftaya, moraliniz yüksek giriyorsunuz. Ayrıca kariyerinizde bu aralar hem iletişiminiz hem de yaptıklarınızla ön planda olacaksınız. Hafta ortasına doğru bütçeniz rahatlayacak. Perşembe-cuma uluslararası organizasyonlar veya uzak yerlere tatil planları yapabilirsiniz. Ay karanlık fazda Yeni Ay’a doğru ilerlerken biraz daha karamsar olabilirsiniz. Merkür’ün direkt seyre geçişi yavaş da olsa aile içi iletişiminizi düzeltmeye başlıyor. Ayın 20’sinde kariyer alanınızda gerçekleşecek olan Yeni Ay size yenilikleri müjdelerken biraz daha sakin ve yavaş karar vermenizi öneririm.

 

Sevgili Akrepler,

Haftaya sağlık alanında iyileşme ile başlıyorsunuz, bu sizin modunuzu yükseltirken iş ortamınızdaki arkadaşlarınızla da geçiminiz daha iyi olacak. Hafta ortasına doğru iş ve ilişkilerinizle ilgili alandaki olumlu gelişmeler sizi sevindirecek. Hafta sonuna doğru ödemeler ya da başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili gelişmeler var. Ya başvurunuz gerçekleşti ya da kredilerinizi kapatmanız söz konusu. Hafta sonu belki uzak akrabalarla birlikte kısa bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Haftanın son günü işlerinize ayırabilirsiniz. Özellikle uluslararası konular, sosyal medya alanlarında başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sevgili Yaylar,

Ailenizle ilgili olumlu haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Kalbi boş olanlar hafta ortasında aşk hızlı bir şekilde kapınızı çalabilir, ayaklarınız yerden kesilebilir. Hafta sonuna doğru enerjinizin yükselmesiyle birlikte iş ortamınızda yaptıklarınızla takdir edilebilirsiniz. Beraber proje gerçekleştirdiğiniz, işbirliği içerisinde bulunduğunuz kişilerce takdir edileceksiniz. Pazar günü biraz daha kendinize vakit ayırmanız ve paranızı kontrollu harcamanız size önümüzdeki günlerde rahatlık sağlayacaktır. Ay karanlık fazda Yeni Ay’a doğru ilerlerken içe dönme vakitleri. Merkür’ün yavaşça ilerleyen direkt seyri iletişimde bir nebze olsun daha rahat anlaşılmanızı sağlayacak.

 

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya yakın çevrenizden alacağınız haberler, işyerindeki yoğun evrak ve iletişim trafiği ile başlıyorsunuz. Bu yoğunluk hafta ortasına kadar böyle devam edecek daha sonrasında ailenizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşk ve çocuklarla ilgili konularda bir iyileşme, buluşma, hoşça vakit geçirme zamanları. Hafta sonu tamamen kendinize ayıracağınız, dinleneceğiniz günler. Kıymetini bilerek keyfini sürün derim.

 

Sevgili Kovalar,

Haftaya para hanenizde olumlu artışlarla başlıyorsunuz. Bu sizin bugünlerde düşen modunuzu yükseltecektir. Hafta ortasında iş trafiğiniz artıyor, Merkür’ün yavaş ama direkt seyri iletişiminize katkı sağlayacak. Hafta sonuna doğru aile ve ev konuları ile ilgili güzel gelişmeler var. Hafta sonunda yoğun haftanın ardından kendinize vakit ayırma zamanı. Zira Yengeç’te gerçekleşecek Yeni Ay sizin kendinize bakmanızı fısıldıyor.

 

Sevgili Balıklar,

Haftaya gelirler alanınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Hafta ortasında işle ilgili anlaşmalar ve işbirliği açısından verimli geçecek. Daha sonrasında aile ile ilgili konularda biraz gerilebilir, büyükler ya da evle ilgili düzenlemelerde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sizin için daha olumlu geçecek, zira aşk ve çocuklarla ilgili konularda sürpriz başlangıçlara gebe. Müjdemi isterim! Aşk isteyene aşk, bebek isteyene bebek gelecek. Yeni Ay önümüzdeki günlerde sizi sevindirecek.

 

Bir Cevap Yazın