Haftalık Burçlar | 14 – 20 Eylül

 

 

 

Eylül’ün üçüncü haftasına giriyoruz. Bu hafta şansımız biraz daha yaver gidiyor ancak şans yaver giderken sağlıkla ilgili konuların da öne çıkacağı tazelenip sürprizle yaşayacağımız bir zaman. Bu haftaya Ay Aslan burcuyla başlayıp Akrep burcuyla tamamlıyoruz. Haftanın en önemli gökyüzü olayı 17 Eylül saat 14:00’de Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay. Haftanın en şanslı günü olarak Cuma gününü değerlendirebiliriz, özellikle iş ve aşk konularında fırsat ve desteklerin sağlandığı bir gün. Haftanız güzel ve verimli geçsin.

Sevgili Koçlar,

Haftaya aşk, çocuklar, eğlence ve borsa gibi konularla ilgili güzel haberlerle başlıyorsunuz. Hafta ortasına doğru işlerinize yoğunlaşırken Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay sizin gündelik yaşamınızla ilgili yeni kararlar almanıza vesile olabilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde hareketlilik kazanca dönüşebilir. Özellikle Cuma gününü verimli kullanabilirsiniz Önemli görüşmelerinizi bugüne erteleyiniz. Pazar günü tartışmadan uzak sakin kalarak istirahat zamanı, özellikle kendinizi toparladığınızda hesabınızı tekrar kontrol ederek haftaya başlamanızı salık veririm.

Sevgili Boğalar,

Haftaya biraz gergin ve kararsız başlayabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay sizin aşk, çocuklar ve eğlence alanınızda gerçekleşiyor. Mutlu olaylar sizi sevindirebilir ya da harita tipinize göre üzebilir dikkat. Hafta sonuna doğru sağlık ve birlikte yaşadığınız kişilerle ilgili konular gündemde olacak. Pazar günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdaki olumlu enerji sizi sevindirecek. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili İkizler,

Haftanın ilk üç günü işlerinizin yoğunluğu keyfinizi arttırabilir, daha sonrasında Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay ev, taşınma, aile büyükleri ile ilgili konuları gündeme getirirken size ani masrafları da verebilir. Hafta sonuna doğru aşk ve çocuklar alanınızla ilgili konularda sevinebilirsiniz. Pazar günü dinlenme zamanı zira enerjiniz çok düşük yeni bir hafta için enerji toplamanız sizin için iyi olacaktır. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya para evinizdeki hareketlilikle başlıyorsunuz hafta ortasına kadar yoğun bir satış ve ticaret trafiğiniz söz konusu. Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay yakın çevrenizle ilgili güzel başlangıçlar, belki kısa bir seyahat ve yeni ortaklıklara, yeni işlere başlangıç yapacağınızı göstermekte. Ayrıca yeni bir eğitime de başlamanız olası. Hafta sonuna doğru evle ilgili konular, taşınma yerleştirme gibi konularla ilgilenirken Pazar günü aşk, varsa çocuklarla ilgilenme vakti keyifli bir gün sizi beklemekte. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Aslanlar,

Haftaya kendi sorunlarınıza çözümler arayarak başlıyorsunuz. Hafta ortasına kadar aile iş ve çevrenizdeki sorunlarla uğraşırken Perşembe günü para hanenize doğan Yeni Ay sizi sevindirebilir, parasal anlamda daha fazla sorumluluk gerektiren işler deneyimleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iletişim evinizdeki hareketlilik, işleriniz sözleşmeler ve kısa tatiller nefes almanıza vesile olacak. Hafta sonu evle ilgili konular, tamir, taşınma, aile büyüklerinizle ilgilenme vakitleri. Keyifli ve güzel bir hafta olsun.

Sevgili Başaklar,

Haftaya kendinizle ilgili farkındalıklar ve bulunduğunuz ortamlardaki insanlarla ilgili haberlerle başlayabilirsiniz, bu enerjinizi düşürebilir. Ancak Perşembe günü hanenizde gerçekleşecek olan Yeni Ay size kendinizi yeniden arındırmanız ve sağaltmanız için fırsat sunuyor şanslısınız. Hafta sonuna doğru para hanenizde gerçekleşen hareketlilik gelirlerinizde bir artışı getirebilir yalnız gelir artıyor diye kesenin ağzını açmamakta fayda var, tutumlu olmakta fayda var. Hafta sonu yakın arkadaş veya kardeşlerinizle birlikte sosyalleşebilir keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. İyi haftalar.

Sevgili Teraziler,

Haftaya hızlı bir başlangıç yapanlardansınız. Özellikle ortaklaşa proje gerçekleştirdiğiniz kişilerle ilgili sonuçlar sizi biraz uğraştırabilir, ancak liderlik vasfınızı daha çok kullanarak hafta ortasına doğru her işi lehinize dönüştürebilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşen Yeni Ay, kendinizle ilgili yeni kararlar alacağınız mekan ve ortam değişikliklerini müjdelemekte. Hafta sonuna doğru kendinizle ilgili bakım ve yerlerde değişiklikler yapacağınızın göstergesi. Pazar günü parasal konularda değerlendirmeler yaparak bütçenizi revize etmek size gelecekle ilgili iyi hissettirecektir. Kalbiniz ve zihniniz açık, keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Akrepler,

Haftaya kariyer alanınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Bu sizi biraz yorabilir, gerebilir. Aynı zamanda aile büyükleri ve evle ilgili toparlama taşınma gibi konularla uğraşırken daha sonrasında Perşembe günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu dönem yeni ortaklıklar ve yeni grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandan beri arzu ettiğiniz konular hayatınızda gerçekleşebilir. Hafta sonuna doğru aldığınız kararlar doğrultusunda düşünüp taşınıp bazı konularda karara varabilirsiniz. Pazar günü kendinize ayıracağınız vakitte dinlenerek, meditasyon yaparak geçirmeniz size iyi gelecektir. Kalbiniz ve zihniniz açık, keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Yaylar,

Haftaya uzaklarla ilgili konular uzak akrabalarınız, uluslararası işlerle ilgili konular hakkında duyacağınız haberler sizi sevindirebilir. Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ikili ilişkilerinizi ve ortaklık alanlarınızı tetiklemekte bu dönem patronlarınız üstlerinizle biraz gerilim ve anlaşmazlık söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru nispeten enerjiniz daha fazla yükselirken sosyal çevreniz ve proje ortaklarınızla ilgili konularda olumlu adımlar ve gelişmeler olası. Pazar günü kendinizle ilgili tefekkür vakti acaba aldığınız kararlar doğru mu yanlış mı sorgulayacaksınız. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya ödemeler ve ortak gelir alanınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Burada yapacağınız görüşmeler önümüzdeki günlerde kendinizi finansal anlamda daha iyi hissetmenize vesile olabilir. Ayrıca Başak burcunda Perşembe günü gerçekleşecek olan Yeni Ay, uluslararası konular, seyahat, sosyal medya gibi konularda size olumlu ve güçlü bir katkı sağlayabilir. Hafta sonuna doğru kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler alabilirsiniz. Pazar günü çok istediğiniz uzun zamandan beri gerçekleşmesini istediğiniz konularla ilgili güzel haberler almanız olası. Zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Kovalar,

Bu hafta ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Perşembe günü gerçekleşecek olan Başak burcundaki Yeni Ay mali alanınızı parlatacak, belki ödemeleriniz, yeniden revize edebilir yeniden bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzaklarla ilgili konular, seyahat alanınız tetikleniyor. Pazar günü kariyerinizle ilgili plan program yapma zamanı, dinlenerek geleceğinizi planlayınız. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Balıklar,

Haftaya gündelik işlerinizi organize etmek ve iş arkadaşlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Hafta ortasına kadar bu konularla ilgilenirken sakinliği elden bırakmayınız daha sonra Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde parlayacak. Uzun zamandan beri kalbiniz boşsa size beklediğiniz beyaz atlıyı ruh eşinizi getirebilir. Hafta sonuna doğru ödemeler ve kredileri düzenleme size daha rahat parayı kullanma imkanı verebilir. Pazar günü uzaklardan alacağınız haberlerle sevinirken enerjinizi yükseltip geleceğe daha umutla bakabilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Bir Cevap Yazın