Haftalık Burçlar | 17 – 23 Ağustos

 

Haftaya dolu dolu başlıyoruz. Önce Aslan burcunda Yeni Ay sonrasında Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ve daha sonrasında ise Güneş’in Başak’a geçmesiyle gökyüzünde Aslan ve Başak Hattı hareketlenirken gökyüzünde ateş hattı ve topraktaki seyir biraz kışkırtıcı ve zorlayıcı. Özellikle gad kad Aslan, Güneş, Ay Aslanlar ve Ay derecesine yakın derecelere sahipler hayatınızda olumlu değişimlere hazırlanın. Bu haftaki gökyüzü transitlerinin burçlara etkisi sırasıyla:

 

Sevgili Koçlar, 

Haftaya aile büyükleri, iş konularında ortaya çıkan sorunlarla başlıyorsunuz. 2020 sizin için zor bir yıl ancak yıl sonlarına doğru daha rahatlayacağınız bir süreç olacak. Salı ve Çarşamba günü aşk hayatınızda olumlu anlamda gelişmeler yaşarken sıkıntılarınızı askıya alabilirsiniz. Yeni bir ilişki ya başlayabilir, hamilelik haberi alabilir aynı zamanda yeni bir hobi edinebilirsiniz. Altıncı eviniz sağlık, günlük rutininizdeki iletişim ve hareketlilik önümüzdeki süreçlerde haritanızın içeriğine göre lehinize ve aleyhinize olabilir. Perşembe ve Cuma günü çalışma arkadaşlarınızla ilgili olumsuz, sıkıntılı haberler almanız olası. Hafta sonu aşk zamanınız. Özellikle ikili ilişkilerdeki olumlu açılar sizi partnerinizle daha fazla yakınlaştırabilir. Haftanın keyfini çıkarmanız dileğiyle. Mutlu haftalar.

Sevgili Boğalar,

Şanslı bir haftadasınız. Özellikle yakın çevrenizle yapacak olduğunuz kısa tatil size iyi gelirken kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz. Salı Çarşamba aile büyükleri ve ev konularında olumlu bir gelişme yaşayacaksınız. Çarşamba günü Yeni Ay size köklerle ilgili miras konularına çözümü, ev konularında rahatlığı verebilir. Perşembe günü Merkür’ün Başak seyri size aşk, çocuklar alanında, iletişimde daha detaycı ve kırıcı olmanıza vesile olabilir, dikkat. Yalnız daha olumlu bir süreç. Bu dönem aşkınızla varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu sağlığa  dikkat biraz dinlenmekte fayda var. Mutlu haftalar.

 

Sevgili İkizler,

Haftaya kazançla başlıyorsunuz. Gelirlerinizde bir artış var. Salı günü yakın çevrenizden destek alacaksınız. Bu hafta kısa bir tatil planı yapabilirsiniz. Yeni Ay size yeni sözleşmeler, yakın akrabalarla ilgili konularda sevinçli haberler verebilir. Çarşamba günü Aslandaki Yeni Ay sizin iş hayatınız ve yakın çevrenizle ilgili olumlu şanslı başlangıçların habercisi. Merkür’ün Başak burcuna geçişi evinize misafir getirebilir ya da sizi evler arası mekik dokutabilir. Hafta sonu aşk zamanı. Sevgiliniz varsa çocuklarınız varsa hep birlikte güzel vakit geçirme zamanı keyfini sürünüz. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Yengeçler,

Haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. İş ve aile ilişkilerinin bu dönem sizin için ön planda olduğu zamanlar. Salı günü para haneniz hareketleniyor, gelir artışınız söz konusu. Çarşamba günü yine para evinizde gerçekleşen Yeni ay, parasal anlamda yeni projelere ve işlere girişeceğinizin habercisi bundan kazançlı çıkan siz olabilirsiniz. Çalışkanlık ve disiplinle her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanın. Perşembe günü sözleşmeler ve kısa bir tatil kararı alabilirsiniz. Her ne olursa olsun lehinize. Hafta sonu sizin için aile ile ilgilenme zamanı, biraz büyüklerle ilgili canımız sıkılabilir dikkat. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Aslanlar,

Haftaya farkındalıkla başlıyorsunuz. Sonrasında hanenize doğan Yeni Ay ile birlikte yenileneceksiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik, belki yeni atılımlar kafanızdan geçerken Çarşamba Perşembe günü finansal gelirlerinizde artışlar söz konusu. Hafta sonu yakın çevreniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli kısa tatil olası. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Başaklar,

Haftaya hayaller ve umut eviniz, proje alanlarınızda yeniliklerle başlıyorsunuz. Bu sizi mutlu edecek sonrasında kısa bir mekan, yer değiştirmeniz olası. Çarşamba günü Aslan burcundaki  Yeni Ay size iyi gelecek. Zihinsel ve ruhsal sağlık açısından iyi hissederken hafta sonu finansal destek alarak haftayı tamamlayacaksınız. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Teraziler,

Haftaya kariyerinizle ilgili atılım yaparak ilerliyorsunuz. Bu atılım sizi zorlasa da sonu güzel olacak. Ev ve işle ilgili gelişmeler söz konusu. Ardından Salı günü hayaller ve umutlar evinizde doğan Yeni Ay sizi mutlu edecek. Uzun zamandan beri istediğiniz bir hayalinize kavuşuyorsunuz sevinin. Hafta sonuna doğru sağlığınıza özen gösterme zamanı. Hafta sonu sizin için keyifli geçecek. Yeni yerler, yeni insanlar ve kendinizde değişiklikler yapmanız olası. Mutlu haftalar.

Sevgili Akrepler,

Seyahat alanınızın tetiklendiği bu hafta bol eğlenceli ve dinlenceli. Yüksek eğitim, uluslararası konular, sosyal medya ile ilgili konularda sevinebilirsiniz. Salı günü kariyer alanınızda doğan Yeni Ay size yeni bir iş, yeni bir ev verebilir. Hafta sonu aşk ve çocuklar konusunda niyetlerinizle ilgili güzel gelişmeler var. Hafta sonu gelecek haftanın başlamasıyla sıkılabilir gerilebilirsiniz. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Yaylar,

Harcamalar, kredi alanındaki sıkıntılarla haftaya başlarken sonrasında Salı ve Çarşamba günü yüksek tahsil, uluslararası konular, seyahat alanınızda doğan Yeni Ay, size güzel bir başlangıç fırsatı veriyor. Kariyer alanınızda sizi zorlayan gelişmelerle haftayı tamamlıyorsunuz. Mutlu haftalar.

Sevgili Oğlaklar,

Aşk ve ortaklıklar alanıyla ilgili konularla haftaya başlıyorsunuz. Kredi ve ödemeler alanındaki Yeni Ay size eş veya müşterilerinizden yana gelirde yeni kaynaklar sağlıyor. Yüksek eğitim,  uluslararası konulardaki gelişmeler sizi sevindirirken hafta sonu iş ve ev konuları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Kovalar,

Haftaya sağlık, günlük işlerinizle ilgili bir düzen koymakla ilgili birtakım sorunlarla başlarken ilişki ve ortaklık evinizde doğan Yeni Ay, size aradığınız enerjiyi verecek. Sonrasında ödeme ve kredilerle ilgili konularla Perşembe ve Cuma günü uğraşabilirsiniz. Hafta sonu ise sizin için keyif zamanı. Akrabalarınız ve sevdiklerinizle kısa bir tatil yaparak mutlu olacaksınız. Mutlu haftalar.

 

Sevgili Balıklar,

Sizin için hafta güzel başlıyor. Aşk ve çocuklar alanındaki sürprizler sizi mutlu edecek. Sonrasında günlük akışınızda doğan Yeni Ay size yeni başlangıçları getirebilir. Bu dönem arkadaşlarınızla beraber iş ve ortaklık düşünürseniz biraz ötelemekte fayda var, zamanı değil. Perşembe Cuma günü ilişki ve ortaklık alanınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız ancak hafta sonunda ise ay sonundaki kredi ödemeleriyle ilgili konular kafanızı meşgul edebilir. Unutmayın siz balıksınız, kısmet size her yerden gelir. Mutlu haftalar.

 

 

 

Bir Cevap Yazın