Haftalık Burçlar | 20 – 26 Temmuz

 

Sevgili Koçlar, 

Haftaya Yeni Ayın hanenize doğmasıyla başlıyorsunuz. Bu sizin için yeni bir ev, yeni bir iş, yeni bir ciddi ilişkiye atılma anlamına gelmekte. Ancak bu sandığınız gibi kolay olmayacak. Yaşananlar sizi dönüştürecek. Aile büyükleriyle yaşanacak problemlere dikkat! Bu süreci sakin bir şekilde atlatmanızda fayda var. Çarşamba-perşembe günleri daha rahat edeceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda ya da varsa çocuklarla ilgili alanda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ardından cuma-cumartesi kendiniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminize oturacak. Sağlığınızı düşünerek hareket etmelisiniz aksi halde sıkıntılı durumlar yaşayabilirsiniz.
Sevgili Boğalar,
Size dost bir burçta Yeni Ay gerçekleşiyor. İş trafiğinizde yeni düzenlemeler yaptığınız, kardeşlerinizden yana sevindiğiniz, kısa tatillerin başlayacağı bir zaman dilimi olacak. Pazartesi-salı günleri bu işlere ağırlık verirken hafta ortasında aile büyükleriniz ve iş sıkıntılarınızla ilgilenmeniz gerekecek. Soğukkanlılıkla hareket etmekte fayda var. Hafta sonuna doğru çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili güzel bir akış var, eğlence ve keyif sizi beklemekte. Hafta sonu dinlenme zamanı fakat bedensel olarak dinlenirken evdeki yoğunluk sizi yorabilir. Sakin kalarak sükûnetle geçirmekte fayda var.
Sevgili İkizler,
Para hanenizde gerçekleşen Yeni Ay size yeni şanslar sunuyor, bu fırsatları acele etmeden sakinlikle kabul ederseniz sizin iyiliğinize olacaktır. Pazartesi-salı günleri bunlarla uğraşırken hafta ortası yakın çevrenizle ilgili alacağınız olumlu haberler ya da belki kısa bir seyahat sizi iyi hisettirecek. Perşembe-cuma aile ve evle ilgili konularda bir takım haberler almanız söz konusu. Hafta sonu partneriniz ve varsa çocuklarla geçireceğiniz güzel zamanlar, keyfini sürün benden söylemesi.
Sevgili Yengeçler,
Kendi burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay size yeni bir siz yaratmanız için fırsat vermekte. Yalnız ne istediğinize karar veriniz, dengesiz olmayınız. Dış görünüşünüzde radikal bir değişiklik yapmamanızı salık veririm. Pazartesi-salı aile, iş ya da kendinizle ilgili konular ön planda. Çarşamba günü para ile ilgili konulardan yana şansınız artacak. Çarşamba-perşembe yakın çevreden yana sevineceğiniz olaylar yaşanacak. Hafta sonu aile büyükleri ve işle ilgili problemlerin üstesinden geleceksiniz. Sakin ve sabırlı olun.
Sevgili Aslanlar,
12. Evinizde gerçekleşen Yeni Ayla birlikte sağlık alanınızda iyileşmeler söz konusu. İş ortamınız ve çalışanlarınızla ilgili istemeyerek de olsa yeni kararlar alabilirsiniz. Pazartesi-salı günü bu konularla ilgilenirken çarşamba günü kendinizle ilgili bir takım yer değişiklikleri yapabilirsiniz. Perşembe-cuma günü para hanenizde müşteri iletişimi, alma-verme konuları, eşten gelirler gibi bir hareketiniz olası. İş trafiği artabilir. Hafta sonu yakın çevrenizle birlikte kısa tatillere çıkabilir, keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.
Sevgili Başaklar, 
Size dost olan Yengeç Burcu’nda gerçekleşen Yeni Ay sizin sürprizler, hayaller, dilekler evinizde gerçekleşiyor. Bu dönem sizin için şanslı bir dönem ayağınıza gelen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Yalnız ağırdan almakta fayda var.
Sevgili Teraziler, 
10. Evinizde gerçekleşen bir Yeni Ay’la haftaya başlıyorsunuz. Pazartesi-salı günü kariyerinizde bir dönüşüm gerçekleşecek. Hafta ortasında üyesi olduğunuz gruplar ya da proje yaptığınız kişilerle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Cuma-cumartesi günleri çalışma ortamınızla ilgili birtakım sorunlar yaşanabilir. Haftanın son günü dinlenme ve yeniden şarj olma zamanı. Tüm gün dinlenip pazarın keyfini süreceksiniz.
Sevgili Akrepler,
Size dost olan burçta gerçekleşen Yeni Ay’la uluslararası, deniz aşırı tatil ya da yüksek eğitimle ilgili konularda yeni bir başlangıç yapacaksınız. Pazartesi-salı gündeminiz bu olurken hafta ortasında kariyer alanınızda ilerlemeler ve iş ortaklarınızla olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe-cuma sosyalleşme zamanlarınız, uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarla buluşabilirsiniz. Hafta sonu  kendinize vakit ayırıp dinlenme süreciniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Sevgili Yaylar,
Yeni Ay size parasal anlamda destekle başlıyor. Beklediğiniz bir ödeme ya da başvurduğunuz kredi için start verebilirsiniz. Hafta ortasında yüksek eğitim ve seyahat alanınızdaki Ay sizi sevindirecek. Hafta sonuna doğru perşembe-cuma günlerinde kariyer alanınızda olumlu neticeler almanız söz konusu. Hafta sonu Terazi Burcu’nda ilerleyen Ay, size dost gruplarınızla beraber olacağınızı müjdelemekte.  Özellikle aşk hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar olası, keyfini sürün.
Sevgili Oğlaklar,
Yeni Ay ilişki ve ortaklık evinizde gerçekleşiyor. Sizi umutlandıracak güzel başlangıçlar yapacaksınız. Hafta ortasında ödemeler, ortak gelirler alanınızda hareket olacak. Hafta sonuna doğru uluslararası organizasyonlar, seyahat planları yapabilirsiniz. Hukuki işlerle ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Hafta sonunda aile büyükleriyle ilgileneceksiniz.
Sevgili Kovalar, 
Günlük yaşamınız, çalışma arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız konularında parlayan bir Yeni Ay var. Bu da sizin kendinizle ilgili yeni kararlar almanıza vesile olacaktır. Hafta ortasında ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızla ilgili özellikle aileyi de olumlu etkileyen gelişmeler olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hafta sonunda sosyal medya, uluslararası konular görünüyor, belki bir seyahate çıkabilirsiniz.
Sevgili Balıklar,
Size dost olan bir Yeni Ay, 5.Evinizde gerçekleşmekte. Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili alanda yeni başlangıçları deneyimlemeniz söz konusu. Hafta ortasında sağlığa dikkat! İş ortamınızda birtakım aksilikler söz konusu. Öte yandan hafta sonuna doğru iş ve ilişkiler alanınızda olumlu gelişmeler yaşayacak, kazançlar elde edeceksiniz. Hafta sonunda kendiniz ve ortak gelirlerinizle ilgili hesap kitap zamanları. Müjde, başkalarından elde edeceğiniz gelirlerde bu dönem artış var!
HEPİMİZ İÇİN MUTLU BİR HAFTA OLSUN.

Bir Cevap Yazın