Haftalık Burçlar | 21 – 27 Eylül

 

Eylül ayının bitimine son 10 gün kala yavaş yavaş havaların soğuması ile beraber sonbahar kendini göksel olarak da hissettirecek, bu hafta özellikle Başak Yeni Ayı’nın etkilerini daha kuvvetlice hissedebiliriz. Sağanak yağışlara fırtınalara hazırlıklı olalım, dışarıya şemsiyesiz maskesiz çıkmamanızı tavsiye ederim. Bu hafta özellikle yeni bir beslenme şeklini benimseyebilir, hem zihinsel hem bedensel olarak arınabiliriz. Hafta Ay’ın Akrep burcundaki seyri ile başlarken Kova Burcuna geçişi ile haftayı bitiriyoruz. Haftanın en önemli göksel transiti ise 22 Eylül’de Güneşin Terazi burcuna geçmesi. önümüzdeki bir ay boyunca ilişkiler ve para konuları gündemimizde olacak. Haftanın en olumlu günü ise Salı, görüşmeleriniz için bugünü değerlendirmekte fayda var. Haftalık burçlar sırasıyla:

 

Sevgili Koçlar,

Haftaya ödemelerle, borçlarla, başkalarından elde ettiğiniz gelirler alanında gerçekleşen zorluklarla başlayabilirsiniz ancak bu sizi zorlamasın çünkü Salı günü Güneş’in ilişki ve ortaklıklar evinize geçişiyle beraber önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde kendinizi daha kuvvetli ve iyi hissedeceksiniz. İlişkinizle ilgili yeni bir adım atabilir ortaklarınızla yapacağınız anlaşmalarla çıtanızı daha da çok yükseltebilirsiniz. Hafta ortasında uluslararası konularla ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürürken yüksek eğitim, uzaklara seyahatle ilgili olumlu gelişmelere sevinebilirsiniz. Perşembe Cuma günü kariyerinizle ilgili konular gündeminizde olacak otorite figürleri dediğimiz önemli kişilerle görüşebilirsiniz ayrıca aile ve evle ilgili konularda bir takım aksaklıklar canınızı sıkabilir. Hafta sonu adeta bir soluklanma zamanı sevdikleriniz aileniz veya sevgilinizle hoşça vakit geçirme zamanı keyfini sürün derim. Zor geçen bir haftanın ardından dinlenmeyi en çok hak eden sizsiniz. Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun.

Sevgili Boğalar,

Haftaya ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda uzlaşma ile başlıyorsunuz bu size iyi gelecek. Ardından Salı gününden itibaren sağlık ve günlük akışınızla ilgili yeni bir düzen için kollarınızı sıvayabilir ve zorlandığınız konularla ilgili yeni bir alışkanlık geliştirebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ödemeler, borçlarla ilgili konular canınızı sıkabilir ancak üstesinden gelecek kapasiteniz var. Sahip olduğunuz sakinlikle konulara yaklaşarak ilerleyiniz. Hafta sonu aile evle ilgili konular dolaylı olarak işinizi de dert edebileceğiniz enerjiler olası her şeyin geçici olduğunu bilerek tatil günü olduğunu fark edin ve güne şükredin derim. Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun.

Sevgili İkizler,

Haftaya sağlık konuları belki evcil hayvanınızla ilgili oluşan bir sorunla başlayabilirsiniz. Ancak Salı günü Güneşin aşk, çocuklar ve hobi alanlarınızı aydınlatmaya başlıyor ve önümüzdeki bir ay boyunca burada kalırken kendinizi daha tam ve bütün hissedebilirsiniz. Haftanın ortasından Cuma gününe kadar ödemeler, başkalarından elde ettiğiniz gelirler alanınızdaki problemler sizi zora sokabilir yeni bir düzenleme ile bunların üstesinden gelebilme imkanınız var. Hafta sonu uzaklara kaçabilir birtakım akrabalarınız ve sosyal medya konuları ile ilgilenebilir yeni bir eğitim için kolları sıvayabilirsiniz. Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya aşk aşk diyerek başlıyorsunuz özellikle güne güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Sürprizlere hazırlanın. Salı günü aile ve kariyer hayatınızı pırıl pırıl parlatacak olan Güneşin etkisiyle nişan evlilik ortaklık ev alma gibi konular bu hafta gündeminizi oluşturabilir. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkileriniz ortaklarınızla aldığınız kararların olumlu geri dönüşlerini almaya başlıyorsunuz ve bu sizi oldukça sevindirebilir. Hafta sonunu kendinize ayırma zamanı şöyle bir bütçenizi gözden geçirip önümüzdeki ayları biraz planlama ödemelerinizi düzenleyip biraz da kendinize vakit ayırma saatleri … Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun…

Sevgili Aslanlar,

Haftaya aile büyükleriniz evle ilgili konularda gelişen ani olaylarla başlayabilirsiniz bu sizin canınızı sıkabilir ancak artan iş yoğunluğunuz ve yakın çevrenizin desteği ile bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Eğitim iş konuları müşteri trafiğiniz seyahatlerinizin artacağı bir ay sizi beklemekte. Sizin için güzel bir ay keyfini çıkarmaya hazırlanın. Hafta ortasından itibaren sağlık, günlük akışınız çalışma ortamınızla ilgili alanda birtakım zorluklar ve yeniden yapılandırmak zorunda olduğunuz bir süreç var bu esnada sağlığınız ve beslenme ile ilgili konulara biraz daha özen göstermelisiniz. Hafta sonunda ikili ilişkiler ve ortaklarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Aile kurma, ilişkinize yeni bir boyut katma niyetine girebilirsiniz. Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun

Sevgili Başaklar,

Haftaya iş trafiğiniz olumlu anlamda artması ve işlerinize yoğunlaşarak başlıyorsunuz artık yavaş yavaş zorlandığınız ajandanızı yoluna koyma vakti. Salı günü para evinize girecek olan Güneş gelirinizde bir artış meydana getiriyor kendinizi parasal anlamda daha iyi hissedeceğiniz bir Ay sizi beklemekte. Salı ve Çarşamba günü evle ilgili konular da birtakım sıkıntılar yaşamanız olası. Hafta ortasından Cuma gününe kadar olan süreçte aşk hayatınız, çocuklar, işle ilgili projelerinizden yana sevineceksiniz. Hafta sonu sağlık konularına dikkat biraz daha kendinize özen göstermelisiniz. Kalben ve zihnen aydınlık hissettiğiniz bir hafta olsun.

Sevgili Teraziler,

Haftaya para alanınızla ilgili sevinerek başlıyorsunuz geciken ödemelerinizi alabilirsiniz. Salı günü hanenize giren Güneşle aydınlanacak hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Salı günü iş yoğunluğunuz artacak ardından hafta sonuna kadar evle ilgili konular taşınma tadilat ya da aile büyüklerinizle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz. Hafta sonu aşk hayatınız çocuklar ve hobilerinizle ilgilenme vakti. Kalbiniz, zihniniz açık keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Akrepler,

Bu hafta bulunduğunuz ortamlarla ilgili olumlu gelişmeler iyileşmeler söz konusu özellikle Salı günü 12. evinize giren Güneşle birlikte farkındalığınızın artacağı genel olarak zihnen bedenen aydınlanacağınız bir ay sizi bekliyor. Sonrasında hafta sonuna doğru işleriniz sözleşme alanınızda olumlu gelişmeler belki kısa bir seyahat yapabileceğiniz bir süreç. Hafta sonu aile büyükleriniz evle ilgili konular taşınma tadilatla ilgili konularla uğraşabilirsiniz bu yüzden biraz bunalabilirsiniz. Unutmayın ki değişmeyen tek şey değişim o yüzden bu sürecin geçici olacağını biliniz. Kalbiniz ve zihniniz açık, keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Yaylar,

Haftaya biraz bedensel ya da iş yerinizle ilgili problemlerle başlayabilirsiniz. Hayaller ve umutlar evinize giren Güneş önümüzdeki bir aylık süreçte aşkta, sosyalleşmede aynı zamanda üstlendiğiniz projelerden yana sevineceğiniz bir döneme işaret ediyor. Salı günü daha rahat edeceğiniz bir gün sonrasında hafta sonuna kadar para hanenizdeki hareketlilik size artı bir gelir getirebilir, hafta sonu yakın çevreniz komşularınızla vakit geçirebilir, belki bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya hayaller ve istekler evinize doğan Ay size mutluluğu getirebilir bu hafta kariyer alanınıza giren güneşle birlikte önümüzdeki bir ay hem iş hayatınız hem de yuvanız evle ilgili konular da iyileşmeler mutluluklar var. Sonrasında hafta sonuna kadar olan süreçte bulunduğunuz ortamlarla ilgili güzel bir süreç gelişiyor ardından hafta sonunda kendinize vakit ayıracak, maddi ve manevi değerlerinizle ilgili bir hesaplaşma yapabileceksiniz. Bu sizi biraz yorabilir. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Kovalar,

Haftaya kariyer evinizde gerçekleşen iyi haberlerle başlıyorsunuz. Daha sonrasında Salı günü uzun zamandan beri üzerinde emek verdiğiniz bir konunun neticesini alabilirsiniz, özellikle yüksek eğitim, uzaklarla ilgili konular, sosyal medya konularıyla ilgili bir aylık süreçte sevineceğiniz durumlar olası. Hafta sonunda kendinizle ilgili süreçte daha rahat edeceğiniz, bulunduğunuz ortamlarda neşelenip dinleneceğiniz bir süreç keyfini çıkarın. Kalbiniz zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Balıklar,

Haftaya yüksek eğitim ve uluslararası konular sosyal medya ile ilgili alanlarda iyileşmeler alarak başlıyorsunuz. Salı günü kariyer alanınızdaki olumlu gelişmeler sizi sevindirebilir. Terazi Burcuna geçen Güneş sizin ödemeler, krediler ve ortak gelirler alanınızı aydınlatmakta. İhtiyacınız olan kredi çıkabilir, gelirlerinizde artış, müşterilerinizden ya da eşinizin gelirlerinizden sağlanabilir. Kalbiniz zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

 

Bir Cevap Yazın