Haftalık Burçlar | 24 – 30 Ağustos

 

 

Haftaya hızlı ve aktif başlıyoruz. Aslan Yeni Ayı’nın etkilerini görmeye başlıyoruz. Eğlence, çocuklar derken yavaş yavaş niyetlerimize odaklanıp harekete geçme zamanları. Haftaya Ay’ın Akrep burcunda seyri ile başlayıp Kova burcunda seyri ile haftayı kapatacağız. Haftanın en güzel açılarının olduğu şanslı günleri Pazartesi ve Cuma günleri. Dikkat etmemiz gereken gün Cumartesi günü. Haftanın burçlara etkisi sırasıyla aşağıdadır.

Sevgili Koçlar,

Ödemeler, krediler ve başkalarından elde etiğiniz gelirlerle ilgili olumlu sonuçlarla haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba Perşembe günleri yüksek eğitim, uluslararası konularda güzel haberler alabilir, uzun bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Cuma Cumartesi kariyerle ilgili konular, işyerindeki patron ve müdürlerle yeni çalışmalar yapmanız mümkün. Burada agresyondan uzak sakin bir şekilde projelerinizi anlatmakta fayda var.

Pazar arkadaşlarınız, sevgiliniz ve çocuklarla hoşça vakit geçirme zamanı. Alkol alımına dikkat. Mutlu haftalar…

Sevgili Boğalar,

Haftaya ilişkiler evinize hareketle başlıyorsunuz. Ortaklık ve iş projelerindeki gelişmeler sizi sevindirecek. Çarşamba Perşembe günü ödemelerinizi düzenlerken uzun zamandan beri süre gelen mirasla ilgili konularda bir sonuçlanma bir haber almanız söz konusu. Cuma Cumartesi yüksek eğitim, uzak diyarlara tatil, uluslararası konularda önemli gelişmeler olası. Pazar günü kariyerinizle ilgili ileriye yönelik önemli kararlar alabilirsiniz. Sizi bugün zorlayabilir.

Sevgili İkizler,

Haftaya günlük rutinle ilgili yeni bir düzen getirme ile başlıyorsunuz. Salı günü çalışma arkadaşlarınızla, işle ilgili konularda gerilebilirsiniz sakin kalmakta fayda var. Çarşamba Perşembe günü ilişki ve ortaklıklar eviniz hareketlenirken daha iyi bir çalışma ve ilişkiyi sağlamlaştırmak adına atılım zamanı. Cuma Cumartesi günleri ödemeler krediler alanındaki hareket masraflarınızın artmasına dikkat çekmekte. Pazar günü sosyal medya konuları gündemde. Belki bir günlük kaçamak yapabilirsiniz akrabalarınızla vakit geçirme zamanı yalnız eski hesapları açmadan sakince geçinmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya aşk ve çocuklar alanındaki olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Pazartesi Salı günleri sizin için özel zamanlar. Çarşamba Perşembe günü günlük çalışmalarınızla ilgili güzel iş birlikleri ve müdürlerinizle uzlaşıp geçinme zamanları. Cuma Cumartesi ikili ilişkileriniz olsun, kariyerinizde başlatacağınız projeler olumlu şekilde ilerliyor. Pazar günü önümüzdeki günler için gelir ve gideri kontrol zamanı bugün biraz canınız sıkılabilir dikkat.

Sevgili Aslanlar,

Haftayı aile büyükleri ve evle ilgili kiralama satın alma işleri ile ilgilenirken geçirebilirsiniz. Pazartesi Salı bu şekilde geçiyor daha sonra Çarşamba Perşembe günleri aşk ve çocuklar alanınızda güzel zamanların müjdecisi. Yeni bir hobi edinebilir bununla ilgili yeni dersler alabilirsiniz. Cuma Cumartesi biraz daha sağlığa özen göstererek çalışma zamanları özellikle iş arkadaşlarınızla çalışma ortamında işten dolayı gerilebilirsiniz. Pazar günü sizin için güzel bir gün. Eşle partnerle ilgili sorunlarda uzlaşma, beraber hayallerinizi gerçekleştirme vakitleri.

Sevgili Başaklar,

Haftaya işlerin yoğunluğuyla başlıyorsunuz. Mail trafiği, görüşmelerin yoğunluğu  ve geri dönüşleri olumlu olacak. Çarşamba Perşembe günleri aile büyükleri ve ev alma satma kiralama durumları, ofisle ilgili durumlar söz konusu. Cuma Cumartesi çocuklar ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler belki yeni başlangıçlar olası. Pazar günü sağlığa dikkat. Varsa evcil hayranlarınızla uğraşma zamanı. Bu konuda biraz zorlanabilirsiniz.

Sevgili Teraziler,

Haftaya para evinizde gerçekleşen hareketle başlıyorsunuz. Pazartesi Salı bu akış devam ediyor olacak. Çarşamba Perşembe günü iş görüşmeleri açısından biraz daha rahat akabilir. Yakın çevrenizle ilgili iletişime dikkat yanlış anlaşılmanız olası. Cuma Cumartesi günü aile büyüklerinizle ilgili konular, ev alma satma kiralama gibi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Pazar günü aşk ve çocuklarla ilgilenme zamanları.

Sevgili Akrepler,

Haftaya iyi başlıyorsunuz seyahat edip ortam değiştirebilir, dış görüşünüzle ilgili biraz değişiklik yapabilirsiniz. Bu size iyi gelecek. Çarşamba Perşembe günlerinde finansal konularda gelirler ve giderlerde artış söz konusu bu yüzden harcamalara dikkat. Cuma Cumartesi günlerinde yakın çevrenizle, işle ilgili görüşmelerde artışlar olası. Belki bütün bu işlerin arasında bir kaçış yapabilirsiniz.  Pazar günü aile büyüklerinizi ziyaret ve evle ilgili konularla ilgilenmeniz söz konusu.

Sevgili Yaylar,

Haftaya farkındalıkla zihnen ve bedenen sağlığınızı düşünerek başlangıç yapıyorsunuz, tatilden dönebilir ya da tatile çıkabilirsiniz. Çarşamba Perşembe günleri tatilden döndüyseniz tatil modundan çıkıp günlük çalışma hayatına dönme zamanı. Tatile çıkmışsanız gittiğiniz ortama alışma zamanları. Cuma Cumartesi finansal gelirlerde hareketlilik sizi sevindirebilir. Pazar günü yakın arkadaş veya kardeşlerinizle buluşup hasret giderme zamanı.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya hayaller ve umut eviniz, ortaklaşa çalışmalar, aşk ve çocuklarla ilgili konularda güzel bir hareketlilik olumlu adımlar atarak başlıyorsunuz. Çarşamba Perşembe biraz daha fark edip kendinizi iyileştirme zamanı. Yalnız iş ortamında iletişime dikkat! Bazen kırıcı olabilir. Cuma Cumartesi günü kendi burcunuzdan geçen Ay size sıkıldığımız konularda bir aydınlanma sağlayacak dış görüşünüzde ve evinizde bir takım değişikler yapmanız söz konusu. Pazar günü finansal konularda hesap kitap zamanı geliri gideri birbirine denkleme zamanı.

Sevgili Kovalar,

Haftaya kariyer alanınızda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Özellikle öğleden sonra  sürprizlere açıksınız. Salı Çarşamba Perşembe günleri ortak proje geliştirdiğiniz kişiler ve aşk hayatınız çocuklarla ilgili konularda güzel başlangıçlar yapmanız olası, Cuma Cumartesi zihnen ve bedenen kendinizi dinleme, farkındalıkla aydınlanma zamanı. Pazar günü burcunuzu aydınlatan Ay sizi mutlu edip bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekecek.

Sevgili Balıklar,

Haftaya uluslararası konularda olumlu başlangıçlarla başlıyorsunuz. Yüksek eğitimle ilgili konularda güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Artı deniz kenarına gidip biraz dinlenme kararı verebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla ilgili güzel haberler almanız olası. Salı Çarşamba Perşembe günü kariyeriniz, işiniz ve çalışmalarınız burada üstlerinizle ilgili iletişim ön plana çıkmakta. Ardından Cuma Cumartesi günlerinde ortaklaşa yürüttüğünüz proje alım bitirme konuları veya aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili güzel haberler almanız olası. Pazar günü tefekkür zamanınız biraz inziva herkesten uzaklaşmak size iyi gelecektir. Sakin bir gün geçirmeniz, haftaya iyi başlamanıza vesile.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın