Haftalık Burçlar | 27 Temmuz – 2 Ağustos

 

Sevgili Koçlar, 

Haftaya ödemelerle ilgili alanda sorunlarla başlayabilirsiniz, bu sorunları salı gününe kadar halledeceksiniz. Bu hafta şahsi ve ortak giderlerinizde artış söz konusu olabilir, dikkat. Hafta ortasında uluslararası ve yüksek eğitim alanında sevinçli haberler alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hukuki konularda mutluluk var. Bayramı aile ile ilgili konular ön planda geçirebilirsiniz. Haftaya pazartesi Kova burcunda gerçekleşecek DOLUNAY hayaller ve istekler evinizde gerçekleşiyor. Bu size uzun zamandan beri arzuladığınız aşk ve kariyeri getirebilir.

Sevgili Boğalar,

Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında olumlu sonuçlar alarak başlıyorsunuz. Çarşamba-perşembe ödemeler, başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde bir takım zorlanma, alacaklarda gecikmeler olası. Bayramda ve hafta sonunda uluslararası veya yüksek eğitim alanında alacağınız olumlu haberler sizi sevindirecek. Uzak ve yakın akrabalarınızı ziyaret sizi mutlu edecek. Gelecek hafta başında kariyer alanınızda doğan DOLUNAY iş hayatınızdaki gayretlerinizin karşılığını size verecektir.

Sevgili İkizler,

Haftaya sağlık sorunları ya da günlük hayatınızdaki sorunlarla başlayabilirsiniz. Sonrasında çarşamba-perşembe günleri uzun zamandan beri beklediğiniz haberleri almanız olası. İş ve kariyer alanında güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bayram ve hafta sonunda giderlerde artış var, ziyaret ve yolculuk masraflarına dikkat. Gelecek hafta başında Kova evimizde gerçekleşen DOLUNAY size mutluluk verecek.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya aşk hayatınızda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Pazartesi-salı günü çocuk ve hobi alanlarınızdaki mutluluk size iyi gelecek. Çarşamba-perşembe sağlığınızla ya da çalışma hayatınızla ilgili sorumlar olası. Bayram size iyi gelecek. Özellikle ilişkiniz ve iş hayatınızda olumlu yansımalar var. Haftaya DOLUNAY ödeme ve başkalarından elde ettiğiniz gelirler alanında gerçekleşiyor, bu da sizin ödemelerle ilgili feraha çıkacağınız anlamına geliyor.

Sevgili Aslanlar,

Haftaya aile ilgili konularda problemlerle başlıyorsunuz. Aile büyüklerinizle ilgili çıkan sorunlar sizi yorabilir ve işinize yansıyabilir. Çarşamba-perşembe günleri eğlenme, çocuklarla ve aşkınızla keyif geçirme zamanları. Ardından bayram ve hafta sonunu sağlıkla, aile büyükleriyle ilgilenerek geçirebilirsiniz. Gelecek hafta başında gerçekleşecek DOLUNAY size ilişki ve iş hayatınızda aradığınız mutluluğu ve aşkı getirecek.

Sevgili Başaklar,

Haftaya yakın çevre ve arkadaşlarınızla ilgili alanda deneyimleyeceğiniz güzel haberlerle başlıyorsunuz. Salı günü iş hayatınızdaki trafiğin lehinize sonuçlanacağı bir gün olacak. Çarşamba-perşembe günleri aile büyüklerinizle ilgili sorunlar, eşle ilgili sıkıntılar olası. Arife ve bayram aşkla, eğlenerek geçireceğiz zamanlar. DOLUNAY gelecek hafta günlük yaşam alanınızda doğarak orada var olan problemleri, gizli saklı olanları açığa çıkaracak.

Sevgili Teraziler,
Haftaya para alanınızda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz, para geliyor ancak harcamalara dikkat. Çarşamba-perşembe yakın çevrenizde, akrabalarla ilgili alanda bir iyileşme toparlanma var. Eğitimle ilgili olumlu haberler olası. Bayramda aile büyüklerinizle ilgili olaylarla yüzleşeceksiniz.
Sevgili Akrepler,
Haftaya kendi alanınızda parlayan Ay size bolluk bereket ve değişiklikleri getiriyor. İlişkiniz ve kariyer alanınızdaki değişimler size iyi gelecek. Çarşamba-perşembe günleri para alanınızda olumlu gelişmeler olası. Bayramda kardeşleriniz ya da uzak akrabalarınızla geçireceğiniz zamanlarla rahatlayacaksınız. Gelecek hafta Kova’da doğan DOLUNAY aile ile ilgili sorunları çıkartacaksınız.
Sevgili Yaylar,
Pazartesi-salı günleri sağlıkta ya da bilinçaltınızda yaşayacağınız zorluklar olabilir. Çarşamba-perşembe günleri ilişkileriniz, kendi sağlığınız, fiziğinizle ilgili gelişmeler var. Bayramda maddi ve manevi alanınızda ilgili bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gelecek haftaya yakın 3. Evinizde doğacak DOLUNAY sizi çok mutlu edecek.
Sevgili Oğlaklar, 
Haftaya hayaller alanınızda hareketlilikle başlıyorsunuz. Belki bir tatildesiniz, keyiflisiniz. Sonrasında çarşamba-perşembe 12. Evinizde yaşayacağınız bir takım sıkıntılar olabilir. Hafta sonunda bayramda keyifli zamanlar sizi bekliyor. Para hanenizde doğacak DOLUNAY para artışınızı sağlayacak.
Sevgili Kovalar,
Kariyer alanınızda gelişmeler söz konusu, pazartesi-salı bu şekilde geçecek. Çarşamba-perşembe  gruplar, sosyalleşmeler var. Bayram sizin için bol aydınlatıcı bir zaman. Kendinize vakit ayıracaksınız.
Sevgili Balıklar,
Başkalarından elde edeceğiniz gelirler alanında olumlu gelişmeler var, ödemeler alacaksınız. Çarşamba-perşembe uluslararası alanda gelişmeler söz konusu. Bayram ve hafta sonunda aşkımızla, çocuklar veya sevdiklerimizle geçireceğiniz zamanlar olacak.
KEYİFLİ BİR HAFTA DİLİYORUM.

Bir Cevap Yazın