Haftalık Burçlar | 28 Eylül – 4 Ekim

 

Bu hafta Eylül’ü bitirirken Ekim’i de karşılıyoruz. Haftaya Ay’ın Kova burcundaki seyri ile başlarken haftayı Boğa burcunda tamamlayacağız bu hafta gökyüzü transitinde iki olay gerçekleşmekte ilki 2 Ekim’de Koç’ta gerçekleşen Dolunay, ikincisi 4 Ekim’de gerçekleşecek Pluto’nun direkt seyri. Haftanın en olumlu günü ise Pazar günü. Haftalık Burçlar sırasıyla:

Sevgili Koçlar,

Yorgunum, işlerim rast gitmiyor deseniz de hanenize doğan Dolunay size farkındalık ve emeklerinizin karşılığını alacağınız bir dönemi başlatmakta. İş ve evle ilgili konular bu hafta yine gündeminizde haftanın ilk üç günü iş konularında ortaklaşa giriştiğiniz konularda kazançlı olabilirsiniz. Ekim ayına iyi başlıyorsunuz, Perşembe’den Cumartesi gününe kadar ki süreç daha çok ikili ilişki ve ortaklıklarınızla ilgili konularda tamamlanmalar ve eski işlerinizin canlanması durumları söz konusu. Özellikle Pluto’nun direkt seyri kariyerinizle ilgili konularda önemli bir tamamlanma ve dönüşümü beraberinde getirecektir. Pazar günü maddi ve manevi konularla ilgili kendinizle bir hesaplaşmaya girişebilirsiniz zamanı keyifli değerlendirin. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Boğalar,

Haftaya kariyer evinizdeki konularla ilgili yoğunlukla başlıyorsunuz bu hafta en çok çalışan burçlardan birisi de siz olacaksınız. Sadece bedenen yorgunluk değil aynı zamanda zihnen de farkındalığınızın yükseleceği yeni bir aya giriyorsunuz bu farkındalık sizin tüm yaşamınıza yeni bir düzen getirebilir, iyi değerlendirin. Dolunay’ın etkisi sizin için olumlu olacaktır. Ekim ayına çalışma ortamınız ve sağlıkla ilgili yeni düzenlemelerle girerken kurallara uyguladıkça kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. Hafta sonu kendinize ve ilişkinize ayıracağınız zaman dilimi size tüm haftanın yorgunluğunu unutturacak. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili İkizler,

Haftaya seyahat alanınız, yüksek eğitim, uluslararası işlerle ilgili olan konularla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz bu sizi mutlu edecek. Ayrıca Ekim ayına şanslı girenlerdensiniz çünkü hem iş konuları hem de aşk konularında yakalamış olduğunuz meltem havası devam ediyor hayallerinizin gerçekleşeceği bir ay var önünüzde. Şansınızı iyi değerlendirin. Hafta sonu biraz meditasyon ve tefekkür size iyi gelecektir. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya ödemeler ve ortak gelir alanınızdaki hareketlilikle başlıyorsunuz. Hafta ortasına kadar ani çıkan masraflarla ilgili canınız biraz sıkılsa da ardından kariyer evinizde doğan Dolunay’la birlikte iş ve evle ilgili konulara ağırlık vereceğiniz oldukça yoğun geçecek bir hafta olacak. Ekim ayı hem kariyeriniz hem de aile evle ilgili konularda dönüşüm yaşayacağınız önemli bir ay bu konuları önemseyiniz. Hafta sonu sevgiliniz ve çocuklarınızla geçireceğiniz olumlu bir zaman dilimi. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Aslanlar,

Haftaya ilişki ve ortaklık evinizdeki yoğunluk ve bazı konularla uzlaşma ile başlıyorsunuz ardından uluslararası konular ve yüksek eğitim sosyal medya ile ilgili alanlarda gerçekleşen Dolunay sizi sevindiriyor. Venüs’ün halen burcunuzda olması şansınızı arttırırken Pluto’nun direkt seyri ile beraber sağlığınıza bir kez daha özen göstermenizde fayda var hafta sonunda ev taşıması aile büyükleri ile ilgilenebilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Başaklar,

Haftaya sağlık ve iş ortamınızla ilgili ortaya çıkan birtakım sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda çalışırken sosyal mesafenizi koruyarak çalışmakta fayda var. Dolunay ödemeler ve ortak gelirler alanınızda gerçekleşmekte bu da aniden çıkacak olan olası masrafları bize vurgulamakta haftanın sonunda nispeten daha rahat edeceğiniz, özellikle uzak akrabalar belki yeni başlayacağınız eğitim konuları yüzünüzü güldürebilir. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Teraziler,

Haftaya aşk ve çocuklar alanınızda gerçekleşen güzel bir hareketlilikle başlarken aynı zamanda ortak yürüttüğünüz projeler konusunda güzel gelişmeler söz konusu. Koç burcunda gerçekleşen Dolunay sizin 7. evinizde ve ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınıza güzel bir ışık veriyor bu dönemi avantajlı kullanın özellikle geçmişteki sorunlarınızı çözmek için değerlendirebilirsiniz. Ardından hafta sonu ödemeler ve ortak gelirler alanınızdaki yoğunluk harcamalara dikkat etmenizi salık veriyor. Bütçeniz doğrultusunda hareket etmenizi öneririm. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Akrepler,

Haftaya evle ilgili konular taşınma tamir boya gibi işlemlerle uğraşabilir aile büyüklerinizle ilgili bir takım problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Koç burcunda doğan Dolunay sağlık ve çalışma ortamınız iş arkadaşlarınızla ilgili konularda birtakım sorunları da beraberinde getirebilir o yüzden kendinize dikkat ediniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmelerle daha iyi olabilirsiniz. Eski meselelerin enerjinizi düşürmesine izin vermeyiniz. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Yaylar,

Haftaya iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler, özellikle eğitim alanı ve iş trafiğinizin artması olası bu sizi sevindirebilir. Ardından bu hafta aşk hayatınıza doğan Dolunay sizi oldukça sevindirebilir eski bir aşk tetiklenebilir yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Yoğun geçen haftanın sonunda sağlığınıza özen göstermeniz kendinize iyi bakmanız dinlemeniz gerekiyor. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya para alanınızda gerçekleşen olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz bu anlamda haftanın ortasına kadar gelirlerinizde artış söz konusu daha sonrasında Koç burcunda gerçekleşen Dolunay sizin dördüncü evinizde. Evle ilgili konular, aile büyüklerinizle ilgili sorunlar gündemde hafta sonunda aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili alanda olumlu gelişmeler ve sürprizler yaşayacaksınız. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Kovalar,

Haftaya kendi burcunuzda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz, ikili ilişkiler iş ortaklarınızla ilgili güzel neticeler alabilirsiniz. Ardından yine güzel bir gelişme iş hayatınız ve eğitim alanındaki olumlu gelişmeler bugüne kadar yapmış olduğunuz emeklerinizin karşılığını alabileceğinizi göstermekte hafta sonunda aileniz büyükleriniz evle ilgili konularla tamir taşınma boya gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Balıklar,

Haftaya aydınlanma ile başlıyorsunuz özellikle yakın çevrenizde gelişen olayların neticesinde farkındalığınız artmakta daha sonrasında para evinizde gerçekleşecek Dolunay çalışmalarınızın karşılığını elde edeceğinizi göstermekte, emeğin karşılığını güzel bir gelirle elde edebilirsiniz. Hafta sonunda iletişim, yakın akrabalar, kısa bit seyahat durumunuz gelişebilir ayrıca Pluto’nun direkt seyri size ortak projeleriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili olumlu bir dönüşümün habercisi. Keyifli bir hafta dilerim.

 

Bir Cevap Yazın