Haftalık Burçlar | 29 Haziran – 5 Temmuz

Sevgili Koçlar,

 

Bu hafta senin için harika başlıyor çünkü yönetici gezegen Mars senin burcunda. “Mekanın sahibi geldi” diye havalara girebilirsin ve bu hava seni altı ay boyunca etkileyecek. Uzun zamandan beri sıkıntısını çektiğin para konularında nihayet çözüme ulaşıyorsun, bu durum ilişkine ve iş hayatına da olumlu yansıyor. 

Haftanın ortasına doğru kredi ve ödemelerle ilgili konularda çözüme ulaşabilirsin, destek yakın çevrenden gelecek.

Ay, cuma-cumartesi günü Yay Burcu’nda ilerliyor. Seyahat planları, yurtdışı bağlantıları veya uzaktan akrabalarınla ilgili güzel sonuçlar deneyimleyeceksin. Pazar günü kariyer evinde gerçekleşen Ay Tutulması seni dönüştürecek. Kariyerinle ilgili gelişmeler gündemde. Böylece uzun zamandan beri yüklendiğin konuları nihayetlendirmen ve yeni bir düzene geçmen söz konusu. 

İyi haftalar dilerim.

 

Sevgili Boğalar,

 

Bu hafta senin için önemli. Haftaya sağlık konuları, çalışanlarla ilgili konular, evcil hayvanlarımızla ilgili konular ya da ticari konular üzerinde yoğunlaşarak gireceksin. Koç Burcu’na giren Mars tansiyonunu altı ay boyunca tavanda tutacak. O yüzden sakin kalmakta fayda var. 

Ay, çarşamba-perşembe günü Akrep Burcu’nda. Bu olumlu açı ilişki ve ortaklık evinde uzun süreden beri var olan konulara çözüm getirecek. Perşembe-cuma ödemelerle ilgili konularda ya da borçlar hakkında haberler alabilirsin. 

Ay, hafta sonuna doğru Oğlak Burcu’nda. 9. Ev konularınla ilgili güzel sonuçlar olacak. Özellikle uluslararası, deniz aşırı yolculuk planları, yüksek eğitimle ilgili çalışmalarının karşılığını alacağın bir tutulma yaşayacaksın. Bu olumlu etki önümüzdeki 6 aya yayılacak bir etki olacaktır.

Keyifli bir Tutulma Haftası dilerim.

 

Sevgili İkizler,

 

Haftaya olumlu başlıyorsun. Aşk hayatın, hobilerin, -varsa çocuklarla- ilgili güzel haberlerle sevineceksin. Hafta ortasında sağlığa biraz dikkat! Zira fazla çalışmak bünyenizi zorlayabilir. Cuma-cumartesi ilişki ve ortaklıklar alanındaki olumlu gelişmeler parasal dönüşleriyle seni sevindirecek. Haftanın son günü Ay Tutulması, kredi-borç alanında oluşmakta. Krediye başvurduysan olumlu sonuçlanabilir ancak unutma borçlanıyorsun! O yüzden şimdiden ödemelerini, borçlarını kontrol altında tut, derim. Bu borçlanma Mayıs ayına kadar seni etkileyecek. 

Keyifli bir Tutulma Haftası dilerim.

 

Sevgili Yengeçler,

 

Bu hafta senin için güzel bir hafta diyebiliriz. Önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde kariyer alanın güçleniyor. Kendini daha net bir şekilde ifade edebilirsin. Pazartesi-salı günleri aile büyükleri ve ev ile ilgili konular ön planda olacak. Aile büyüklerinin bu dönem desteğine ihtiyacı var. Hafta ortası çarşamba-perşembe günü aşk hayatınla -varsa çocuklarla- ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Cuma-cumartesi biraz dinlenme zamanları. Sağlığın, çalışma ortamın ya da rutininle ilgili ani bir gelişme evde dinlenmene vesile olabilir. Pazar günü gerçekleşen Ay Tutulması ilişki ve ortaklık evinde gerçekleşiyor ve sana olumlu bir yansıması olacaktır. Var olan ilişkinle ilgili olumlu bir sürece girmeye karar verebilirsin. Alacağınız karar her ne olursa olsun size iyi gelecektir. 

Keyifli bir hafta sonu ve güzel bir tutulma dilerim.

 

Sevgili Aslanlar,

 

Haftaya olumlu açılarla başlıyorsun. Yakın çevre, -varsa kardeşlerinle- ilgili konularda olumlu bir haber alman söz konusu. Dolaylı yoldan da olsa aile, çocuklar, eş gibi konular gündeminde olacak. Belki beraber yapılacak bir tatil organize edebilirsin,z. 

Hafta ortası aile büyükleri ve evle ilgili konularda, belki bir yerden bir yere ev taşıma, yazlığa gitme gibi durumlarda sana sorumluluk verilebilir. Bu da senin canını sıkabilir.

Cuma-cumartesi aşk hayatına, -varsa çocuklarla- geçirilecek hobilerinize zaman ayırabileceğin önemli iki gün. Keyfini sürün derim. 

Pazar günü Oğlak’taki tutulma senin sağlık alanınla ilgili birtakım pürüzleri, çalışan ya da beraber çalıştığın kişilerle ilgili olayları açığa çıkarabilir. Sakin kalmakta fayda var.

Keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili Başaklar,

 

Haftaya ödemelerle ilgili konularla başlıyorsun. Şöyle ki evde çıkan acil masraflar seni fazladan uğraştırabilir. 

Pazartesi-salı günü üye olduğun dernek, arkadaş grupları veya çocuklarla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Ay, çarşamba-perşembe Akrep’te. Bu da sana iş yapmakta olduğun yakın çevre ile ilgili destek verecek. Buradan alacağın güç ile uzun zamandır emek verdiğin konularda başarılı olman mümkün. 

Cuma-cumartesi aile büyükleri ile ilgili konular gündemde olacak. Aynı zamanda evle ilgili bir takım konularla da ilgileneceksin. Ay Tutulması, pazar günü Oğlak’ta 5 Evinde.

Burası sana dost bir burç olduğundan uzun zamandan beri hayal ettiğin bir şeye sahip olman olası. Sürprizlere hazırlıklı ol! Aşk arayanlara aşk, çocuk isteyenlere çocuk, bu transit bunu sağlamakta. 

Güzel ve keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili Teraziler,

 

Haftaya kendi burcunda olan Ay’la başlıyorsun. Bu senin iş ve ilişki konularına aydınlık katıyor. 

Pazartesi-salı günleri rahat akışı olan ve iş bitirebilme potansiyeli yüksek günlerin. Çarşamba-perşembe günleri ortaklarınla sürdürdüğün projelerden parasal konularda  kazanç sağlayabilirsin. Cuma-cumartesi günleri yakın çevre ve -varsa kardeşlerinden- destek bulabilirsin. Eş veya müşterilerden akan paralar olacaktır.

Pazar günü Oğlak Burcu’ndaki Ay Tutulması güçlü bir Dolunay. Evle, aile büyükleriyle ilgili konuları öne çıkarmakta. İlişkilerinde bunlara dikkat! Agresyon önümüzdeki altı aylık süreçte fazlalaşabilir, bilgine.

Keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili Akrepler,

 

Haftayı müşterilerinden oluşan çevrenden gelen bilgileri toplayarak değerlendireceksin. Pazartesi-salı günleri aynı zamanda çocukların varsa onlarla ilgili bir takım problemlerle uğraşabilirsin. Kalbin boşsa bu aydan sonraki günlerde karşına bir aşk çıkma olasılığı yüksek.

Hafta ortası kendinle ilgili bir takım yeni düzenlemeler yapıyor olabilirsin. Bu düzenleme dış görünüşünle ilgili olabilir, aynı zamanda rutinini de daha iyi olması açısından yenileyebilirsin. Daha sonra Ay, Oğlak Burcu’nda ilerlemekte. Yakın arkadaş, kardeş, komşularla ilgili olumlu haberler alacaksın.

Ay, Cuma-cumartesi günü Kova Burcu’nda. Kendi aile evinizle ilgili birtakım süreçler yaşanabilir, dikkat!

Güzel ve keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili Yaylar,

 

Haftaya olumlu başlıyorsun. Pazartesi-salı günleri arkadaşların veya sosyal çevrenden sürpriz haberler alabilirsin. 

Hafta ortasında sağlığına dikkat! Ay cuma-cumartesi burcunu ışıldatıyor, bulunduğun ortamlarda göz dolduracaksın.

Pazar günü gerçekleşecek olan Ay Tutulması’nda ise 4 Ev Hanen tutulmakta. Bazı şeyleri halletmelisin, halı altına süpürürsen sorun uzun zamana yayılacaktır.  

Işıl ışıl bir hafta dilerim.

 

Sevgili Oğlaklar,

 

Önemli bir haftaya giriş yapıyorsun. Özellikle kendi burcunda gerçekleşen Ay Tutulması, radikal kararları da beraberinde getiriyor. Pazartesi-salı kariyerinle ilgili alanda bir takım olası bitişler söz konusu. Eğitim veya işle ilgili konularda zorlanabilirsin. Çarşamba-perşembe günleri kariyerin ile ilgili olumlu sonuçlar alabilirsin. Ardından cuma-cumartesi bilinçaltında bir aydınlanma gerçekleşebilir. Pazar günü Oğlak’taki tutulma sana tepeden tırnağa komple bir değişim sunuyor, al ve kabul et. 

Keyifli bir hafta sonu dilerim.

 

Sevgili Kovalar,

 

Pazartesi-salı günleri olumlu bir zaman dilimi. Eğitim ve iş organizasyonları ilgili konularda gökyüzü sana destek sağlamakta. Daha sonra Ay, Akrep Burcu’nda kariyer alanına etki ederken mistik konularla ilgili ufak bir araştırma yapın. 

Cuma-cumartesi arkadaşlarınla, dostlarınla buluşman olası.Tutulma, pazar günü senin 12. Evinde. Gizli düşmanlarını açığa çıkarabilir, sen sen ol kimselere bir şey yapma. Kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler, beklemede kalın.

Güzel ve keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili Balıklar,

 

Haftaya Ay Terazi’de başlıyorsun, ödemelerin gündeminde olacak. Hafta ortası uzaklarla ilgili konular var. Tatil, medya, ithalat-ihracat gibi alanlarda önemli bir gelişme veya sonuç alma yaşanacak. Cuma-cumartesi kariyer alanında olan Ay, ışığını yansıtabilir. Nihayet pazar günü hayaller ve dilekler evin aydınlanacak. Aşk, çocuklar ve hobi alanlarınla ilgili olumlu, güzel neticeler alarak haftayı tamamlayacaksın.

Işıklı ve keyifli bir hafta dilerim.

 

Bir Cevap Yazın