Haftalık Burçlar | 3 – 9 Ağustos

Sevgili Koçlar,

Haftaya şanslı başlayanlardansınız, hayaller evine doğan Dolunay size mutluluk verecek. Hafta ortası hareketli geçerken biraz zorlanabilirsiniz. Hafta sonu kendi burcunuzda doğan Ay size kendinizi iyi hissettirecek. Eşle dostla ilgilenme zamanları.

Sevgili Boğalar,

Haftaya kariyerle ilgili konularda sevinerek başlıyorsunuz. Ardından projeler ve arkadaşlarla ilgili alanlarda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonu sizi biraz agresif ve sıkıntılı yapabilir,  hafta sonuna dikkat.

Sevgili İkizler,

Haftaya ödemelerle ilgili kolaylıkla başlıyorsunuz. Biraz daha rahatlayacağınız bir hafta çarşamba-perşembe günü yurt dışı ve işle ilgili konularda yeni bir süreç başlamakta. Hafta sonuna doğru işle ilgili sıkıntılar çıkabilir. Hafta sonu arkadaş gruplarınızla eğlenme vakti.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya ilişkileriniz ve ortaklıklarla ilgili konularda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Ardından Kova eviniz ödemeler, krediler, ortak gelirler alanında doğan Dolunayla buradaki eksi ve artıları ortaya çıkaracak. Otorite figürleri eş, baba, patron, müdür gibi olan kişilere özellikle salı günü dikkat. Hafta ortası Merkür’ün Aslan’a geçişiyle suskunluğu bırakıp Aslanlar gibi hakkınızı savunmaya başlayabilirsiniz. Hafta ortasında yüksek eğitim, uluslararası konular, sosyal medya ile ilgili durumlarda başarılı işleriniz söz konusu. Hafta sonu geldiğinde aile ve işle ilgili agresyon yaşanabilir. Hafta sonunu nispeten daha sakin, izole bir şekilde geçirmenizi salık veririm.

Sevgili Aslanlar,

Keyfi yerinde olan Aslanlar haftanın ilk saatlerinde iş akışı, çalışma arkadaşlarınız ve genel olarak sağlıkla ilgili temel sıkıntıları deneyimlerken sonrasında 18:58’de yaşanacak olan Kova Dolunayı ilişki ve ortaklık evinizi aydınlatacak. Salı günü çalışma ortamında birtakım sert atışmalar olabilir, dikkat. Çarşamba burcunuza giren Merkür’le birlikte sesiniz gür çıkmaya başlayacak. Perşembe günü  ödemeler canınızı sıkabilir. Cuma gününden itibaren önümüzdeki bir aylık süreçte ailenizle ilgilenecek ve hafta sonunu keyifli bir şekle sokacaksınız.

Sevgili Başaklar,

Haftaya güzel başlıyorsunuz Kova Burcu’ndaki Dolunay sizi dönüştüren bir süreci başlatacak, biraz zorlansanız da sonrası hayırlı. Salı gününe özellikle dikkat, ödemelerle ilgili konularda ani çıkan masraflar söz konusu olabilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve ortaklık konularında güzel gelişmeler, iş konusunda karara varma ve ilahi destek zamanlarınız. Cumadan itibaren umutlar ve hayaller evinize giren Venüs size hiç ummadığınız hediyeleri gönderebilir. Hafta sonu dinlenin ve kimseye laf yetiştirmeden sessizliğinizi koruyun.

Sevgili Teraziler,

Haftaya Ay, Oğlak Burcu’nda başlarken sonrasında 18:58’de gerçekleşen Kova Dolunayı’yla birlikte aşk hayatınız, çocuk ve hobiler alanında bir mutluluk yaşayacaksınız. Salı günü aile büyükleri ile atışma, tartışmalara dikkat. Çarşamba günü Aslan Burcu’na geçen Merkür’le birlikte sosyal çevrenizde bir rahatlama, kendinizi rahatlıkla ifade edebilme söz konusu. Perşembe günü çalışma arkadaşlarınızla beraber yaratıcılık alanınızı çalıştıran durumlar var. Biraz gerilebilirsiniz, hafta sonu kendinizi daha dinamik ve aktif hissedeceğiniz zamanlar, keyfini sürün derim.

Sevgili Akrepler,

Haftaya iş, yakın çevre, otorite figürleri ile uzlaşarak başlıyorsunuz. Kova Dolunayı ev ve aile büyükleri ile ilgili konuları ön plana çıkaracak. Salı gününe özellikle dikkat, işle ilgili günlük rutininiz dağılabilir. Tartışmalardan kaçının. Çarşamba günü Merkür’ün Aslan Burcu’na geçişiyle sözlerinizin arkasında durabileceksiniz. Venüs’ün Yengeç’teki seyri uluslararası alanda size şans sağlayacak. Hafta sonu kendinizi biraz daha iyi hissedeceğiniz zamanlar.

Sevgili Yaylar,

Haftaya para evinizde gerçekleşen hareketle başlıyorsunuz. Sonrasında 18:58’de gerçekleşen Kova Dolunayı sözleşme alanınızı aydınlatıyor. Burada var olan sorunlar ne ise onları ortaya çıkarıyor. Çarşamba Merkür’ün Aslan’a geçmesiyle, uluslararası konularda daha etkin olacaksınız. Hafta sonu daha iyi hissedeceğiniz zamanlar. Yengeç Burcu’na giren Venüs, ödemeler ve başkalarından elde ettiğiniz ortak gelirlerde artış getirmekte.

Sevgili Oğlaklar,

Haftanın ilk saatleri kendi burcunuzdaki Ay, size şans getirecek. Para evinize doğan Dolunay sizi finansal konularda sevindirecek. Hafta ortası Merkür, Aslan Burcu’na geçiyor. Ödeme alanınızla ilgili bir destek size hızır gibi yetişmekte. Cuma günü Venüs, Yengeç Burcu’nda ilişki evinizi aydınlatacak. Hafta sonu zorlu zamanlar, aile büyükleri ile ilgili sıkıntılar söz konusu.

Sevgili Kovalar,

Haftaya sizin burcunuzu aydınlatan bir Dolunayla başlıyorsunuz. Fiziğinizle ilgili değişiklikler yapmanız olası. Çarşamba günü Aslan, Merkür Burcu’na geçiyor. Aşkta hakkınızı arayacaksınız. Cuma ve hafta sonu Yengeç Burcu’na geçen Venüs sizin aşk hayatınızı olumlu anlamda etkileyecek. Bir ay boyunca size şans getirecek.

Sevgili Balıklar,

Haftaya 12. Evinizde gerçekleşen Dolunayla kendinizi daha iyi hissederek başlayabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür’ün Aslan seyri başlıyor, çalışma ortamınızda size biraz gerginlik verebilir. Hafta sonuna doğru gerginlik tırmanabilir, dikkat. Etrafınızdaki insanların dolduruşuna gelmeyin,  üzülebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın