Haftalık Burçlar | 6 – 12 Temmuz

 

Sevgili Koçlar,

Haftaya kariyer alanınızda gerçekleşen tutulmanın etkisi ile başlıyorsunuz. Gergin de başlasanız hafta içinde kendinize ayıracağınız küçük kaçamaklarla hafifleyeceksiniz. Belki şehir dışı bir organizasyon, belki iş arasındaki uzun öğle tatilleri keyfinizi yerine getirebilir. Salı-çarşamba günü aşk hayatınız ya da çocuklarla ilgili konularda bir takım gelişmeler olası. Perşembe-cuma sağlık alanında iyi gelişmeler var ancak bilinçaltınızda hala öfke enerjisi hakim olacak. Ayın 12sinde kendinizi gerçekten daha iyi hissedeceksiniz. Aynı zamanda şifaya da açık olduğunuz kıymetli zamanlar. Bugünü dinlenerek sevdiklerinizle geçirin.

Sevgili Boğalar,

Pazartesi gününe Ay, Oğlak Burcu’nda başlıyor ve kariyer alanıyla ilgili olumlu gelişmelerin habercisi. Tutulmanın etkisiyle emeklerinizin karşılığını alacağınız bir hafta başlıyor. Salı ve çarşamba günleri aile ile ilgili bir takım konular gündemde olacak ve birtakım gerginlikler söz yaşanabilir. Daha sonrasında cuma-cumartesi bilinçaltı evi yani sağlıkla ilgili problemler ve kendinizle ilgili bir takım sıkıntılar olası. Bu dönemi daha rahat ve huzurlu geçirmenizi tavsiye ediyorum. Pazar gününü evinizde dinlenerek geçirmenizi tavsiye ederim, çok fazla aşırıya kaçmadan sakin bir şekilde zihinsel ve bedensel bir dinginliğe ihtiyacınız var.

Sevgili İkizler,

Zorlu bir haftaya başlıyorsunuz. Pazartesi-salı günleri ödemeler, eğitim, seyahat ve organizasyonlarla ilgili birtakım sorunlarla uğraşabilirsiniz. Sonrasında çarşamba ve perşembe günü kariyer alanınızda daha rahat ve güzel sonuçlarla ilerleyebileceğiniz bir süreç başlıyor. Cuma ve cumartesi günleri partnerinizle ilgili birtakım sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonu ise sizin için daha rahat ve güzel akacak. Kendinize vakit ayıracağınız ve haftanın tüm yorgunluğunu atacağınız bir pazar günü sizi bekliyor.

Sevgili Yengeçler,

Haftaya pazartesi olumlu bir şekilde başlıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiler ve proje ortaklıkları ile ilgili alanınızda bir rahatlama yaşayacağınız ve yapmış olduğunuz çalışmaların neticelerini alacağınız bir dönem başlıyor. Pazartesi, salı ve çarşamba günleri bu konularla uğraşabilirsiniz. Sonrasında çarşamba ve perşembe günleri sosyal medya veya yüksek eğitimle ilgili konular gündeminize oturacak. Uzak akrabalarla ilgili bazı sorunlar sizi yorabilir. Hafta sonuna doğru perşembe, cuma ve cumartesi günleri kariyer alanınızda sevindiren gelişmeler yaşayacaksınız. Hafta sonunu daha çok sevdiklerinizle, varsa çocuklarınız ve partnerinizle geçireceksiniz. Ancak birtakım sürtüşmelere dikkat ederek davranmakta fayda var, keyifli bir hafta diliyorum.

Sevgili Aslanlar,

Haftaya zorlu bir süreç ile başlıyorsunuz. Sağlığınız ve çalışma ortamınızla ilgili birtakım olumsuz sonuçların ortaya çıkacağı bir zaman dilimi içerisindesiniz. Bu süreç pazartesi-salı günleri sizi yorabilir. Çarşamba ve perşembe günleri ödemelerle ve borçlarınızla ilgili alanda birtakım tamamlanmalar ve iyi sonuçlar söz konusu. Cuma ve cumartesi günleri ise yüksek eğitim ve uluslararası organizasyonlarla ilgili bir süreç yaşayacaksınız ve burada problemlerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü nispeten daha çok dinlenebileceğiniz ve rahatlayacağınız bir gün olacak. Belki kısa ya da uzun bir tatile çıkabileceğiniz bir sürecin başlangıcı olabilir. Sizi gerçekten keyiflendirecek ve rahatlatacak bir dönemin de habercisi.

Sevgili Başaklar, 

Pazartesi ve salı günleri size dost olan bir tutulmanın etkisiyle aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili alanda güzel sonuçlar alacağınız bir dönem başlıyor. Çarşamba ve perşembe günleri özellikle işinizle ya da sağlığınızla ilgili birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Sıcaklıklara ve beslenmenize dikkat etmekte fayda var. Cuma ve cumartesi günleri, ikili ilişkileriniz ve ortak proje yaptığınız işlerle ilgili konularda gerçekten çok güzel sonuçlar ve yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alacağınız iki gün olacak.

Hafta sonuna doğru ödemelerle ilgili alanda birazcık masraflarınız söz konusu. Kazancınızı bonkör davranarak harcayabilirsiniz. Ailenize, varsa çocuklarınıza ya da birtakım seyahat organizasyonlarına aşırı bir masraf yapmanız olası. Masrafları göz önünde bulundurarak bu süreci keyifli geçirebilirsiniz, iyi haftalar dilerim.

Sevgili Teraziler,

Haftaya başlarken ev, büyükler ya da eşle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Salı-çarşamba aşk ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler olacak. Perşembe-cuma günü çalışma arkadaşlarınızla tartışmalara ve sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin. Hafta sonu ikili ilişkiler ve ortaklarınızla ilgili lehinize gelişen haberlerle keyfiniz yerine gelecek, iyi haftalar olsun.

Sevgili Akrepler,

Oğlak Burcu’nda gerçekleşen tutulmanın etkisiyle iş trafiğiniz, yakın çevreyle sosyalleşme ve belki seyahat konusunda karar almanız bu haftanın gündeminde olacak. Çarşamba-perşembe günleri aile içindeki problemlerle uğraşmanız söz konusu. Ani çıkan sorumluluklar sizi yorabilir. Cuma-cumartesi günü aşk ve varsa çocuklarınızla ilgili alanda yaşayacağınız bir şifalanma olacak. Belki de uzun zamandır bunu arıyordunuz, nihayet bu alandaki arzularınız gerçekleşiyor.

Sevgili Yaylar,

Para alanında bir rahatlıkla haftaya başlıyorsunuz. Salı-çarşamba günü yakın arkadaş ya da kardeşlerinizle bir arada olacağınız kısa sohbetler ve toplantılar olası. Belki de sevdiklerinizle kısa bir tatil planı yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri aile büyükleri ve evle ilgili konular gündeminizde olacak. Hafta sonu aşkta sürprizlere hazırlıklı olun, derim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya yoğun bir gündemle başlıyorsunuz, bulunduğunuz ortamlarda geriliminizi azaltmanın yollarını empati yaparak arayabilirsiniz. Salı-çarşamba günleri para ile ilgili olumlu sonuçlar alacaksınız. Perşembe-cuma günlerinde yakın çevrenizle yapacağınız görüşmeler, buluşmalar sizi keyiflendirebilir. Hafta sonu aile büyükleriniz ve evle ilgili sorunlarla uğraşmanız olası. Keyifli haftalar.

Sevgili Kovalar,

Haftaya daha güçlü ve dinamik başlıyorsunuz. Kendinizi zihnen ve bedenen daha iyi hissedeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yaydığınız olumlu enerji farkedilecek. Çarşamba-perşembe para konuları ile ilgili güzel sonuçlar alacaksınız. Hafta sonuna doğru  sevdiklerinizle birlikte kısa da olsa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Sevgili Balıklar,

Tutulmanın sonuçlarını alacağınız bir haftaya merhaba diyorsunuz. Aşk, çocuklar ve hobi alanlarınızla ilgili mutluluklar yaşamanız söz konusu. Hafta ortasında kendinizi karamsarlığa kaptırabilirsiniz, dikkatli olun. İş ortamınızda iletişim problemleri gözünüze batabilir. Hafta sonuna doğru para ile ilgili konularda ani çıkan masraflarınız canınızı sıkabilir. Gerilmeyin, siz balıksınız. Şansınız, kısmetiniz boldur. Unutmayınız.

 

Bir Cevap Yazın