Haftalık Burçlar | 7-13 Eylül

 

Eylül’ün ikinci haftasına hızlı bir giriş yapıyoruz zira Merkür Venüs ve Mars’ın  transitleri biz fanilerin kimilerini güldürürken kimilerine de farkındalık kazandırabilir. Gökyüzünün en büyük şans gezegeni Jüpiter’in Güneş’le olan olumlu açısı ise astrolojik olarak Çarşamba gününü yılın en şanslı günlerinden biri olarak ilan etmekte, bu şansı nasıl kullanmalıyız her burca göre yazdım. Sürprizleri yaşayacağımız bir hafta var. Haftaya Ay Boğa burcunda başlayıp Aslan burcunda kapatıyoruz. Bu hafta kimilerine göre zor kimilerine göre de bol mutluluk ve sürpriz içeriyor, hangi burçlar neler yaşayacak öğrenmek için web sayfama bir göz atın kalbiniz ve zihniniz açık, şansınız bol olsun mutlu haftalar…

Sevgili Koçlar,

Haftaya para evinizdeki hareketlilikle başlıyorsunuz .Maddi ve manevi olarak biraz sıkılabileceğiniz bir gün diyebilirim. Çarşamba günü Ay’ın İkizler burcuna geçmesiyle yakın çevrenizden alacağınız destek işle ilgili artış sizi sevindirecek. Perşembe günü başlayan Mars retrosu sizin burcunuzda olacağından lütfen 14 Kasım’a kadarki olan süreçte baş bölgesi ile ilgili konulara, kazalara, belalara açık bir zaman dilimi. Ayrıca işle ilgili yeni bir girişimde bulunmanız sizin için doğru değil, onun yerine 2021 ile ilgili yeni projelere odaklanmalısınız, şans gezegeni Jüpiter’in Güneş’le açısı sizin kariyer alanınızda gerçekleşiyor pazarlama, eğitim, uluslararası konular, finans, hukuk, tıp, sağlık sektörü gibi konularda şansınız açılıyor ancak girişimlerinizi 14 Kasım sonrasına değerlendiriniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Boğalar,

Haftaya hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. İkili ilişkileriniz, iş kontaklarınızla olumlu anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba yılın en şanslı günü sizin uluslararası konular hukuk, yayıncılık, pazarlama, turizm, seyahatlerle ilgili konularda şans yüzünüze gülecek karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmekte fayda var. Perşembe günü başlayan Mars retrosu sağlığınızı evcil dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızla ilgili olumsuz konuları gündeme getirebilir 14 Kasım’a kadar olan süreci biraz tefekkür biraz meditasyon ve sağlığınıza beslenmenize dikkat ederek değerlendiriniz. Hafta sonu sizin için daha keyifli işlerinize ve yakın çevrenizle ilgilenerek geçirebileceğiniz güzel bir süreç. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili İkizler,

Enerjiniz düşük bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. İşlerin birikmesi, evdeki sorunlar enerjinizi düşürebilir; ancak yine de siz İkizlersiniz bir silkenip kendinize gelin zira hafta ortasından başlayarak sürprizler artarak sizi sevindirebilir. Çarşamba günü ödemeler krediler alanında ki şansınız sizi sevindirebilir uzun zamandan beri size yük olan birtakım borçları kapatabilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevrenizde gerilemeye başlayacak olan Mars retrosu 14 Kasım’a kadar burada biraz olumsuz bir etki yaratabilir aynı zamanda çocuklarınız varsa çocuklarla ilgili birtakım aksilikleri deneyimlemeniz olası. Ayrıca arkadaşlarınızla ilgili kopma ve bitişler de söz konusu var olan bir ilişkiniz varsa bu dönem takışmayın onun yerine alternatif olarak spora yönelin bu var olan olumsuz enerjiyi sağlatmanıza vesile olacaktır. Hafta sonu para ile konular gündeminize otururken ödemeler ve gelirle ilgili bütçenizi revize edebilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Yengeçler,

Sosyal çevreniz, ortaklaşa projelerin yoğunluğu ile karşılaşacağınız bir o kadar da olumlu bir haftaya başlıyorsunuz. Özellikle Çarşamba günkü ikili ilişki ve ortaklıklar alanınızda var olan şans, sevgiliniz eşiniz ve işle ilgili konularda size fırsatları önünüze getiriyor, değerlendirin. Sakın kararsız kalmayın. Kariyer alanında Retro hareketine başlayan Mars size işle ilgili aksaklıklar sıkıntı ve problemler sunabilir bu durumu lehinize çevirme adına sporla haşır neşir olmakta fayda var. İş konularında radikal bir yenilik mümkünse 14 Kasım’a kadar yapmamakta fayda var. Tabii Marsınız Retro ise sizin zamanınız diyebilirim. İşlerinizi genişleterek büyüme zamanınız başlıyor. Hafta sonu aşk hayatınız, sevdiklerinizle ilgilenme, ikili ilişkileriniz genel olarak güzel enerjilerin hakim olduğu bir hafta sonu olacak. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Aslanlar,

Hem sevinip hem de gerileceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Haftanın ilk günü kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler sizi sevindirebilir. Daha sonrasında Çarşamba günü çalışma ortamınız genel sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi çok sevindirecek ayrıca kendi bakımınız ve dış görünüşünüzle ilgili yapacağınız harcamalar size kendinizi iyi hissettirebilir. Marsın Retro seyri sizin uluslararası alan, seyahat, yayınlar, yüksek eğitimle ilgili konularda gerileme birtakım duraksamalar ve aksilikleri de beraberinde getirirken bu süreç 14 Kasım’a kadar bu şekilde ilerleyebilir. Bu alanının aksayan taraflarını bu dönemde tespit etmeniz ilerleyen süreç sonrasında size katkı sağlayacaktır.Hafta sonu biraz daha kendinize vakit ayırma biraz arınma ve toparlanma süreci kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Başaklar,

Haftaya uluslararası alan, yüksek eğitim, seyahat ve hukuki konularla ilgili konularda güzel haberler alarak başlıyorsunuz bu sizi sevindirecek. Ardından Çarşamba günü aşk ve çocuklar alanınızda gerçekleşen güzel haberler sizi sevindirebilir aşk, çocuk haberi bekleyenler güzel haberler alıyorsunuz ayrıca sizi maddi ve manevi anlamda tatmin eden bir hobiye de başlayabilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Teraziler,

Haftaya harcamalarla başlıyorsunuz buna bir de şu açıdan bakın kazanıyorsunuz ki harcıyor ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz o yüzden şikayet etmeden ödemelerinizi şükrederek yapınız. Çarşamba günü yılın en şanslı günü sizin evle ilgili konularda yüzünüzü güldürecek belki evle ilgili bir takım problemlerinizi nihayet çözerek taşınma ev eşyaları ile ilgili konularınızı halledebilirsiniz. Ayrıca Mars retrosu ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda birtakım aksilikleri su yüzeyine çıkarabilir bu dönem ortaklık, iş yaptığınız kişilerle ilgili problemler, sağlık, anlaşmazlıkla ilgili sorunlar nüksedebilir.  14 Kasım’a kadar olan süreçte var olan iş birliklerinizi korumanızı tavsiye ederim. Hafta sonu sevdiklerinizle beraber keyifle geçireceğiniz bir zaman dilimi. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun. Keyifli bir hafta olsun.

Sevgili Akrepler,

Evlilik, ortaklık, uzun ilişkide olduğunuz kişilerle ilgili alanda var olan sürprizler hafta başı sizi sevindirecek uzun zamandan beri beklediğiniz konularla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ardından hafta ortasında iletişimle ilgili olan alanınızda gerçekleşen şans enerjisini iyi kullanın derim belki bir araba alımı işte terfi size verebilir. Ayrıca Mars retrosu sağlık iş ortamınız ve günlük rutinle ilgili olan alanınızda 14 Kasım’a kadar geri gideceği için yeme içme, bünyeye daha bir dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu uluslararası konular, sosyal medya seyahat alanınız tetiklenirken kendinizi bir deniz kenarında güneşlenirken bulabilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Yaylar,

Günlük yapmış olduğunuz işlerle ilgili yoğunluktan ötürü gerilebilir aynı zamanda işleriniz üst üste yığılabilir dikkat. Ardından para hanenizde gerçekleşen şans enerjisi yüzünüzü güldürecek uzun zamandan beri para ile ilgili birtakım sıkıntılarınız artık bitebilir. Sizin için yeni bir dönem başlıyor diyebilirim. Perşembe Mars retrosu aşk hayatınız, spor, çocuklar alanınızda gerçekleşiyor. 14 Kasım’a kadar bu konularla ilgili biraz gerilebilir olumsuz sonuçlar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz biraz karanlığa yakın olabilir bu dönemi açık havada spor yaparak geçirebilirsiniz bu şekilde daha az etkilenebilirsiniz. Tartışmalardan mümkün mertebe kaçınmanızı tavsiye ederim. Özellikle hafta sonu uzaktan akrabalar sahil kenarı ve sosyal medya ile ilgili konulara yoğunlaşarak geçirebilirsiniz. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya sporla başlayabilir aşk ve çocuklarla ilgili güzel haberlere sevinebilirsiniz. Ardından hafta ortasında gerçekleşen şans enerjisi size iş ve ilişkinizle ilgili güzel fırsatlar sunuyor. Bu fırsatı iyi değerlendirin, sonrasında Mars retrosu aile, ev gibi konularla ilgili alanınızda başlarken aile büyükleriyle ilgili sağlık sorunları, ev alma, taşınma ve satma ile ilgili problemleri karşınıza çıkartabilir. Ne yapmalı akışına bırakmalı sizin gibi sabırlı bir burç ne yapacağını bilir o yüzden akışta kalın ve size gökyüzünün sunduğu başka fırsatları değerlendirin derim. Hafta sonunda evlilik, ortaklık, uzun ilişki alanınızda güzel gelişmeler var. Bu enerjileri iyi değerlendirin kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Kovalar,

Haftaya evle ilgili, aile büyükleri ile ilgili aniden çıkan olumsuz haberlerle başlayabilirsiniz ancak bu sizi yıpratmasın marjinal kişiliğinizle bu durumların üstesinden gelebilirsiniz. Çarşamba günü zihinsel anlamda aydınlanacağınız bazı farkındalıklara vararak yeni kararlar alacağınız bir gün bu enerjiyi iyi kullanın. Sonrasında Perşembe günü Marsın Retro seyri iletişim alanınızda gerçekleşmekte. Burada günlük iş akışıyla ilgili problemler, arabanızla ilgili ufak sorunlar çıkabilir yakın çevre diye adlandırdığınız kardeş, komşularla ilgili biraz sıkılabilirsiniz mümkünse tartışmalardan uzak kalmanızı öneririm. Hafta sonu sizin dinlenme, evcil hayvanlarınızla ilgilenme vakti günlük akışta bedeninizi ve zihninizi dinlendirmenizi tavsiye ederim. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Balıklar,

Haftaya güzel başlayan burçlardan biri de sizsiniz iş akışınız yoğunlaşırken iletişimde başarılı olacaksınız. Size yakın zamanda kar getiren anlaşmalar yapmanız olası. Çarşamba günü bulunduğunuz her ortamda sözünüz dinlenirken iş ortaklarınızla güzel sonuçlar elde etmeniz olası. Mars retrosu para evinizde gerçekleşiyor, parasal gelirlerinizde bir daralma gerçekleşebilir. Ani çıkan masraflar sizi 14 Kasım’a kadar bunaltabilir dikkat. Hesaplarınızı kontrol ederek ilerlemekte fayda var. Yeni bir girişimde bulunmayınız ekstra harcamalara dikkat ediniz.Hafta sonu sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir gün keyfini sürün. Kalbiniz ve zihniniz açık olsun keyifli bir hafta dilerim.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın