Haftalık Burçlar I 1-7 Şubat 2021

haftalik burç yorumlari

Hızlı geçecek olan bir Şubat ayına başlıyoruz. Şubat ayında hem makro hem de mikro olarak finansal iniş çıkışlar ,iletişimde aksaklıklar yaşayacağız. Haftaya Ay Başak burcuyla başlıyoruz, Pazar günü Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile haftayı kapatıyoruz. Haftaya damga vuracak olan göksel transitler Kova burcunda gerçekleşiyor, bu yılın ilk retro hareketi Cumartesi günü başladı ve ayın 22 Şubatına kadar devam edecek ,Venüs’ün Kova burcundaki ayın ilk günü saat 17:05 ‘de başlıyor. Venüs Kova burcunda 25 Şubat 17:51’e kadar kalıcak,25 Şubat sonrası sevdiği yer olan Balık burcuna geçiş yapacak. Venüs ‘deki Kova bağımsız ilişkileri ve daha fazla konfor alanı yaşama isteğini ortaya çıkarabilir aynı zamanda Merkür’ün retrosu ile birlikte eski aşkların geri dönüşleri de olası.Hemen ilişkilere başlama kararı almamak da fayda var tabii bu durum doğum haritalarında Merkürü retro olanlar için geçerli değil😊Eğer doğum haritalarınızda Merkürünüz retro ise şanslı dönemleriniz başladı.Değerlendirin. Merkür retrosu ile ilgili detaylı yazımı blog sayfamda bulabilirsiniz.Bu hafta Güneş ve Venüs’ün gerçekleştirdiği açılar özellikle dikkat çekici. İletişim de ve finansal konularda sakin ve temkinli olun. Haftanın olumlu günleri Salı ve Cumartesi.

Koç ‘’Eski fırsatlar tekrar karşınıza çıkıyor’’

Merhaba Sevgili Koçlar ,haftaya gündelik akışınızla ilgili yapacağınız düzenlemelerle başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günlerinde İş birliği yapmış olduğunuz insanlarla ilgili bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe ve Cuma malum ayın ilk haftası olduğundan ödemelerinizle ilgili gelişmeler harcamalarınız ön planda  bu konulara dikkat. Cumartesi günü sosyal medya ve eğitim konuları ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle bu hafta Venüs’ün  Kova burcundaki seyri   eski kaçırmış olduğunuz fırsatları önünüze çıkarabilir bu fırsatlar hem aşk hem de iş ilgili olabilir, değerlendirmeniz de fayda var. Bu hafta eğer gayrette olup çalışırsanız işlerinizle ilgili sosyal medya konularında kendinizi göstermeniz olası. Pazar gününü önümüzdeki haftanın işleri ile ilgilenerek geçirirseniz yeni haftaya daha hazırlıklı başlayabilirsiniz.

Boğa ‘’Kariyere dikkat’’

Haftaya aşk ile ilgili güzel gelişmeler başlıyor. Salı Çarşamba günlerinde sağlık ve işlerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşamanız olası. Perşembe Cuma günlerinde ikili ilişki ve ortaklıklarınızla ilgili yaşayacağınız gelişmeler süprizler sizi şaşırtabilir.Hafta sonu gündeminize oturan konu ödemeleriniz almış olduğunuz kredi ve borçlarınız.Bunlarla ilgili bir takım düzenlemeler yapmanız ilerleyen günlerde size katkı sağlayacaktır.Venüs’ün Kovadaki seyri kariyeri alanınızla ilgili yeni gelişmeleri de beraberinde getirmekte bu dönem alma verme iş bırakma değiştirme gibi konular gündeminizde

İkizler ‘’Uzaklarla ilgili konularda şans yüzünüze gülüyor’’

Sevgili İkizler, haftaya evinizle ilgili konular ve alma satma düzenleme ile başlıyabilirsiniz.Aile büyüklerinizle ilgili bir takım haberler alabilirsiniz.Salı ve Çarşamba günlük işlerinizle ilgili  meydan gelen sorunlar daha çok iletişimden kaynaklanan yanlış anlaşılmalar yüzünden bunalabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günlerinde sağlığınıza biraz daha özen gösterin ,hafta sonunda hayat arkadaşınız ya da eşinizle keyifli zaman geçirme vakitleri.Venüs’ün Kova ‘daki seyri yüksek eğitim, uzak akrabalarınız ve uluslararası konularla ilgili şans getirmekte bu ayın sonuna kadar bu konularla ilgili yarım kalmış çalışmaları bitirip tamamlama vakti.Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Yengeç ‘’Gelirleriniz Artıyor’’

Haftaya iletişim evinizdeki yoğunlukla başlıyorsunuz ,mail trafiğiniz ve iş görüşmeleriniz yoğunlaşabilir. Salı ve Çarşamba günlerinde aile konuları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Miras, eviçi konular ve aile büyüklerinizin sağlığı gündeminizi oluşturacak. Perşembe ve Cuma aşk ve çocuklarınızla ilgili güzel gelişmelerin olduğu günler.Bu hafta çalışma arkadaşlarınızla birlikte güzel gelişmelere imza atabilirsiniz. İletişimde biraz daha sessiz kalmanız da fayda var. Hafta sonunda evinizle ilgilenin, temizlik varsa evcil hayvanlarınızla vakit geçirin.Yanlız bunları yaparken üşütmeyiniz, sağlığınıza özen gösterin. Venüs’ün Kova seyri ödemeler evinizde ,ayın sonuna kadar ödemelerinizi kontrol altında tutun, extra çıkan masraflara dikkat ediniz.Venüs size ek gelirlerinizle ilgili bir destek verebilir.

Aslan  ‘’İş’de ve Aşk’da Ciddi Kararlar Alma Zamanı’’

Haftaya para hanenizle ilgili konularla uğraşarak başlıyorsunuz. Alacağınız olumlu haberler sizi sevindirebilir. Salı Çarşamba yakın çevrenizden alacağınız destekle birlikte işlerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günlerinde  aniden çıkan aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile ilgilenmek ev alma, satma ve evle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Hafta sonu sevgiliniz ve çocuklarınızla keyifli vakitler sizi bekliyor. İlişki evinizde ki Venüs size ilişkinizle ilgili güzel bir karar almanıza vesile olabilir. Yanlız unutmayın ki Merkür retrosunda alınan ani kararlar ileride başınıza  dert açabilir. Hayatınızı derinden etkileyecek kararları Mart ayından itibaren alırsanız  sizin için daha doğru olacaktır.

 

Başak ‘’Çalışma hayatınızla ilgili değişimler yakın’’

Sevgili Başaklar haftaya kendinizle ilgili bir takım değişikler  yapmak isteyerek başlayabilirsiniz, ancak bu hafta Venüs’ün Uranüs seyri bunun için pek uygun değil mümkünse bu tip değişiklikleri ayın sonuna doğru gerçekleştirmeniz de fayda var. Salı Çarşamba günlerinde finansal anlamda zorlanacağınız zamanlar. Perşembe ve Cuma günü işlerinizle ilgili açılma söz konusu yalnız iletişimle ilgili bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu aile büyüklerinizle ilgilenme ve onların ihtiyaçlarını karşılama zamanı haftanın son gününü evle ilgili konular alım satım ve ev içi düzenlemelerle geçirebilirsiniz. Venüs’ün Kova burcunda ki seyri  çalışma hayatınızla ilgili gelişmeleri ve bir takım değişimleri beraberinde getirecek.

 

Terazi ‘’Yaratıcılığınız tetikleniyor’’

Sevgili Teraziler haftaya farkındalıkla başlıyorsunuz, kendinizle ilgili değişiklik yapma peşindesiniz ancak şu an için uygun bir gökyüzü yok ,mümkünse bu tarz işlemleri ayın sonunda gerçekleştirin. Salı ve Çarşamba günlerinde yapacağınız görüşmeler olumlu, Perşembe Cuma günlerinde finansal konular gündeminize oturacak para alma verme gibi konuları düzenleyebilirsiniz. Hafta sonunda yakın çevre, kardeşlerinizle ilgilenmeniz ve işlerinizle ilgili plan program yapmanız uygun olur. Venüs’ün Kova burcundaki seyri size eski

bir aşkınızı da getirebilir. Yaratıcılığınız tetikleniyor ayrıca uzun zamandan beri bebek bekleyenler müjdeli haberler alıyorsunuz.

Akrep ‘’Ev’len mek mi evlenmemek mi?’’

Haftaya  arkadaşlarınızla ilgili konular ve beraber iş yaptığınız iş ortaklarınızla ilgili gelişmelerle başlıyacak.Salı ve Çarşamba günlerinde deneyimlerimizden yola çıkarak daha bilinçli hareket edeceksiniz. Perşembe ve Cuma ikili ilişkilerinizde ki gelişmeler sizi sevindirebilir. Hafta sonunda maddi ve manevi olarak kendinizi sorgulayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Kova’nın Venüs seyri size ev satın alma taşınma evlilik kararlarını da beraberinde getirebilir.

Yay ‘’Yakın çevreniz sizi destekliyor’’

Sevgili Yaylar haftaya kariyerinizle ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı Çarşamba günleri sosyalleşeceğiniz zamanlar olacak, hem arkadaş çevrenizle görüşüp hasret giderebilir hem de iş birliği yapmış olduğunuz iş arkadaşlarınızla güzel sonuçlar elde edebilirsin. İletişime özen gösterin. Perşembe ve Cuma ,sağlığınıza özen gösterin biraz tefekkür zamanı, kendinizle ilgilenmeli bir takım içsel hesaplaşmalar yapacağınız zamanlar da elinize kağıt kalem alarak düşüncelerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Hafta sonu tamamen sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli bir zaman dilimi. Venüs’ün Kovadaki seyri yakın çevrenizden alacağınız destekleri göstermekte

 

Oğlak ‘’Gelirlerde artış var’’

Sevgili Oğlaklar haftaya aşk ve çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günlerinde kariyer alanınızdaki gelişmelere sevinebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyalleşeceğiniz arkadaşlarınızla görüşüp hasret giderebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza özen gösterip kendinize vakit ayırma zamanınız.Dinlenecek ve iyi hissedeceksiniz. Venüs’ün  Kova burcundaki seyri size parasal anlamda ek gelirler elde etmenize vesile olabilir.

Kova

Sevgili Kovalar, haftaya ödemeler giderleriniz ve alacaklarınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba sosyal medya uluslararası konularla ilgili gelişmeler sizi sevindirebilir. Perşembe ve Cuma günlerinde kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler mutluluk verici ,artık hakkınızı kolaylıkla alacağınız zamanlar olacak. Venüs’ün burcunuzdaki seyri sevindirici  gezegenlerin birleşmesi hayatınızla ilgili yeni ve ışıltılı bir dönemi getirmekte.

Balık ‘’Hayati kararlar aşamasındasınız’’

Sevgili Balıklar, haftaya ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba müşterilerinizden yana güzel kazançlar elde etmeniz olası artık ödemelerinizi de tekrar kontrolden geçirme zamanı. Perşembe ve Cuma sosyal medya ,uluslararası konular ve yüksek eğitimle ilgili haberlere sevineceksiniz. Hafta sonunda kendi kariyerinizle ilgili yeni planlar yeni bir sektör ya da iş planları yapabilir bunu da ailenizle paylaşabilirsiniz. Venüs’ün Kovadaki seyri size farkındalık ve kişisel gelişim alanında  yeni açılımlar sağlamakta. Bir tırtılın kelebeğe dönüşmesi misali değişiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın