Haftalık Burçlar I 12-18 Nisan 2021  ‘’Sihirli Hafta’’

 

Sihirli bir haftaya giriyoruz. Gökyüzü her anlamda  biz fanilere destek vermekte .Haftaya Koç Burcunda Yeniayla başlayıp Yengeç burcuyla tamamlıyoruz. Güneş’in Çarşamba, Perşembe günü olumlu etkileşimleri bizleri  eyleme geçirip ,iş ve aşk konusunda destekliyor. Venüs Boğa burcuna geçiş yaparken ,aşk ve para konularında şansımızı arttırıyor, Merkür ondan geri kalmayıp olumlu etkileşimleriyle  iş konularımızda bize destek veriyor. Mars yaptığı olumlu etkileşimle  tüm eylemlerimize olumlu anlam katıp bizi destekliyor. Pazartesi Koç Burcunda gerçekleşen Yeniayla birlikte yeni bir döneme başlangıç yapıyoruz. Salı günü Ay  Boğa burcunda iştahımız açılıyor ,işe güce biraz ara verebilir tembellik yapabiliriz. Çarşamba günü Güneş’in Mars’la olumlu etkileşimi ve Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle işlerimizi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Venüs’ün kendi evine girmesiyle birlikte sevgi dilimiz yumuşacık olacak aşk finansla ilgili konulardan yana sevinç yaşayacağız. Perşembe günü Güneş’in Jüpiter’le olumlu etkileşimi bolluk ve bereketle ilgili güzel gelişmeleri yaşayacağımızın habercisi saat 19:58  dilek dileme zamanı, Cuma ve Cumartesi Merkür ve Marsın olumlu etkileşimleriyle iş görüşmelerimiz yeni iş birliklerimizden yana karlı çıkacağımız günler. Pazar günü Ay Yengeç burcunda ailemiz ve evimizle ilgilenme dinlenme zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

 

Koç ‘’Kariyerde Güzel Başlangıçlar’’

Sevgili Koçlar, kendi burcunuzda gerçekleşen Yeni Ayla birlikte hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz aynı zamanda dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri finansal açıdan gelir elde edeceğiniz görüşmeler söz konusu. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi iyi hissedip iş konularında daha şanslı bir pozisyona gelebilirsiniz. Perşembe günü kariyerle ilgili gelişmeler sizi sevindirebilir. Hafta sonuna doğru iş hayatınızdaki ortaklarınız, iş birliklerinizden yana karlı çıkabilirsiniz. Pazar günü aile ve kendinize vakit ayırıp dinlenme zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

 

Boğa ‘’Farkındalıkla Gelen Mutluluk’’

Sevgili Boğalar, haftaya on ikinci evinizde gerçekleşen Yeniay’ın etkileriyle başlıyorsunuz. Biraz daha izole olmanız, kendinize vakit ayırmanız, alacağınız kararları olumlu anlamda destekleyecek. Salı ve Çarşamba günleri iş ve özel hayatınızla ilgili harekete geçerek gökyüzünün desteğiyle güzel sonuçlar almanız olası. Çarşamba günü kendi burcunuza geçiş yapan Venüs şansınızı arttıracak, aşk konularında sizi destekleyecek. Zihinsel olarak rahat edeceğiniz bir dönem. Hafta sonuna doğru finansal açıdan kazanç sağlayacağınız iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Hafta sonu kısa seyahatler yapabilir yakın çevre ve akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

 

İkizler ‘’İyi Hissetme Zamanı’’

Sevgili İkizler, haftaya 11.evinizde doğan Yeniayın etkileri ile başlıyorsunuz , yeni iş birlikleri ,yeni gireceğiniz sosyal platformlar sizi sevindirebilir. Çarşamba günü Venüs Boğa burcuna geçiyor farkındalığınız artıyor kendinizi mental anlamda daha iyi hissedeceksiniz. Perşembe günü kendinizi izole etmek  isteyebilirsiniz. Biraz daha dinlenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Cuma günü daha iyi hissedeceğiniz hayatınız da yeni başlangıçlar yapmak için kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu bütçe kontrol daha fazla nasıl yatırım yapabilirsiniz plan program yapma zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

 

 

Yengeç ‘’Yeni Kazanç Fırsatları’’

Sevgili Yengeçler , haftaya kariyer alanınıza doğan Yeniayla başlıyorsunuz, kariyeriniz, toplum önündeki statünüzle ilgili yeni başlangıçlar yapmanız söz konusu. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte finansal olarak şansınızın artıyor ekstra gelir fırsatları bulabilir, kendinizi maddi olarak daha iyi hissedeceğiniz bir dönem. Perşembe Cuma günü iş fırsatlarınızın artacağı günler. Hafta sonu  kendinizi daha iyi hissedeceğiniz aile ve yuvanızla ilgilenme zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

Aslan ‘’Kariyerinizde Parlama’’

Sevgili Aslanlar , haftaya 9.evinizde gerçekleşen Yeniayla başlıyorsunuz .Yurtdışı ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapacaksınız ,soysal medya belki seyahatle ilgili yeni kararlar almanız olası ,bu kararlar sizi sevinderecek. Çarşamba günü Venüs Boğa burcuna geçişi kariyer evinize şans getirmekte. İstediğiniz atılımları yapacağınız zamanlar. Perşembe Cuma günlerinde işlerinizle ilgili size destek bulacağınız zamanlar. Hafta sonunda farkındalığınızın artacağı kendinizi daha iyi hissedeceğiniz mükemmel zamanlar. Keyifli bir  hafta olsun.

 

 

Başak ‘‘Yurtdışı konularında Şansınız Yükseliyor ’’

Sevgili Başaklar, haftaya 8. Evinizde gerçekleşen Yeniay’la başlıyorsunuz. Banka işlemleriniz, kredi işlemleriniz vergiler başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Kredi başvurusunda bulunabilir, ortak gelirlerinizle ilgili yeni gelirler fırsatları   bulabilirsiniz. Çarşamba günü Boğa burcuna giriş yapan Venüs, yurtdışı konularınız , sosyal medya ,yüksek eğitimle ilgili şansınız yükseliyor. Perşembe Cuma günlerinde size her türlü konuda destek verecek bilgili kişilerle karşılaşma ve fikir alma zamanları. Hafta sonu sosyal çevrenizle ilgilenme arkadaşlarınızla buluşma zamanları…Keyifli bir hafta olsun.

 

Terazi ‘’Maddi Kazançlar Artıyor’’

Sevgili Teraziler, haftaya 7. Evinizde gerçekleşen

Yeniayla başlıyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz varsa ileriye doğru ciddi bir adım atma zamanları aynı zamanda işlerinizle ilgili yeni ortaklıklar , yeni iş fırsatları sizi sevindirebilir. Salı günü ödemelerle ilgili bir takım ani çıkan masraflar söz konusu Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcundaki seyri önümüzdeki günlerde başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde artış gerçekleştirebilir. Kredi ve vergi ile ilgili güzel avantajlar elde edeceğiniz zamanlar, cinselliğinizin de tetikleneceği zamanlar. Perşembe Cuma işlerinizle ilgili destek ve bilgiyi kolaylıkla edinebilir, kariyerinizde parlayabilirsiniz. Hafta sonu sosyal çevreniz ve iş birliklerinize ağırlık verebilirsiniz. Bu ay maddi olarak kalkınacağınız bir dönem. Keyifli bir hafta olsun.

Akrep ‘’ İkili İlişkilerde Güzel Zamanlar ‘’

Sevgili Akrepler ,haftaya 6. Evinizde gerçekleşen Yeniayla başlıyorsunuz. İş ortamınız ,çalışanlarınız varsa iş ortamınızla ilgili yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Salı günü  ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. Çarşamba günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapmakta ,ikili ilişkileriniz ve iş ortaklarınız ,iş birliği içerisinde olacağınız kişiler size olumlu anlamda destek veriyor. Perşembe Cuma ödemeleriniz ve extra gelirler elde ettiğiniz kişilerle görüşebilir bu konularla ilgili sorunları daha kolaylıkla çözebilirsiniz. Hafta sonu seyahat planları yapabilir uzak akrabalarınızla görüşebilir, yüksek eğitimle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

 

Yay’’Hayatınız Hareketleniyor’’

Sevgili Yaylar, haftaya 5.evinizde gerçekleşen Yeniayın etkileri başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda yeni adımlar söz konusu, evli olanlar bebek sahibi olma kararı verebilir ,yeni bir hobi edinme için karar alabilirsiniz.Salı günü günlük rutinle ilgili sağlık açısından beslenmenizde değişiklikler yapmanız olası.Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte günlük akışınız hareketlenebilir çalışma ortamınız da kendinizi daha çok göstereceğiniz iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Perşembe Cuma işlerinizle ilgili bilir kişilerden destek alabilir işlerinizi kolaylıkla çözümleme fırsatı bulabilirsiniz. Hafta sonu kendinizle ilgili maddi ve manevi olarak bir sorgulama içerisine girebilirsiniz. Gelecekle ilgili plan yapma zamanları. Keyifli bir hafta olsun.

 

Oğlak ‘’Yurtdışı konularında Yıldızınız Parlıyor’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya 10.evinizde gerçekleşen Yeniayın olumlu etkileri ile başlıyorsunuz, kariyerinizle ilgili size başarı verecek yeni çalışmalara girişebilirsiniz. Salı günü uluslararası konularda ki gelişmeler sizi sevindirebilir. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcunda ki seyri yüksek eğitim ,sosyal medya ve yurtdışı ile konularıyla ilgili güzel fırsatları size sunacak değerlendirin derim. Perşembe Cuma günü ihtiyaç duyduğunuz işinizle ilgili bilgilere ulaşma zamanı doğru kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu özel hayatınıza zaman ayırmalısınız geçen seneden beri yıpranan ilişkinizi toparlamanız için gökyüzü size destek sunuyor.Keyifli bir hafta olsun.

 

 

 

Kova ‘’Ev’le ilgili Güzel Gelişmeler ’’

Sevgili Kovalar haftaya 3.Evinizde gerçekleşen Yeniayın olumlu etkileriyle başlıyorsunuz. Yeni bir işe başlayabilir, kısa seyahatlerle hayatınızı renklendirebilirsiniz. Salı günü aileniz ve ev konuları gündeminize oturabilir. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ev alma ,değiştirme evlilik durumlarında şans veriyor. Perşembe ve Cuma günleri işlerinizle ilgili destek var. Hafta sonunda kendinize vakit ayırarak izole olma zamanları. Dinlenerek hayatınıza yeni bir düzen getirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

Balık ‘’Aşk ve İş’te Keyifli Zamanlar’’

Sevgili Balıklar , haftaya 2.evinizde gerçekleşen Yeniayın olumlu etkileriyle başlıyorsunuz. Parasal anlamda gelirinizi arttıracak atılımlar yapmanız olası. Salı günü işlerinizle ilgili iletişim trafiğinizin artacağı zamanlar. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ,iş hayatınızın yoğunlaşacağı yeni müşteriler elde edinebilir kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Perşembe Cuma günü evle ilgili konularda emlak alım satım işleri ,miras konuları ile ilgili doğru insanlardan destek alabilirsiniz.Hafta sonu aşk hayatınızın canlanacağı çocuklarınız varsa şenleneceğiniz zamanlar.Keyifli bir hafta olsun

 

Bir Cevap Yazın